|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zibelka - jogi
30.4.2009 9:33:21   
misamuk
Ojla punce,

Za našo pikico smo naročili tole zibelko, ki je že na poti (upam, da bo delal link).
http://www.bambinoworld.at/en/baby-swing-cradle-incl-canopy-and-bedlinen-set-r.html
Zdej pa mene zanima, kako debel mora biti jogi za zibelko. Jogi iz tega kompleta je iz kokosa in visok 5cm, zato me skrbi, da ni malo pretanek. Imate kakšno idejo, če bo teh 5cm dovolj ? Moj dragi sicer pravi, da b spodaj še eno navadno peno dal, če mislim, da je pretenko, ampak potem spet nismo nič naredil (z vidika zračne prehodnosti in zdravega ležišča).
V glavnem, a bo teh 5cm dovolj ?
Hvala 100x!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zibelka - jogi
10.6.2009 19:01:08   
*Orhideja*
Tudi mene zanima koliko so primerne te pene, ki so ponavadi v zibkah in koških namesto jogijev. Ali je par cm debela pena dovolj, ali mora biti jogi?

_____________________________

Benjamin: 13.8.2009

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zibelka - jogi
10.6.2009 19:08:56   
vanilla
Punce, samo ne preveč komplicirat!

Nikakor ne kupujte nekih dragih jogijev, ker je za tako majhnega otroka pomembno le, da je ležišče dovolj trdo.
Midva sva pred rojstvom naše pupe šla enostavno v eno trgovino s pohištvom in tam kupila tršo peno (ene 8 cm je menda) in so nama vrezali po meri zibelke. Le-to sem potem dala v zibelko, "oblekla" v rjuho in je to to. Nisem nobene posebne posteljnine kupovala niti nič.
Naša 1,5 mesečnica super spančka notri in ima čisto dovolj trdo ležišče.

(odgovor članu *Orhideja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zibelka - jogi
10.6.2009 21:28:39   
zvezdica05
Mi smo imeli v košku takega iz kokosa in meni se je zdel full trd. Še zdaj mi je žal, da nisem dala nekje vrezat peno namesto tega jogija. Naš drugi mladiček (ko bo) bo definitivno spal na mehkejšem ležišču. 

< Sporočilo je popravil zvezdica05 -- 10.6.2009 21:31:57 >

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zibelka - jogi
12.6.2009 22:49:05   
Nyah*
Nas pobek je bil konkreten dojencek, pa je 6 mesecev spal v kosku na peni, ki je zraven prisla...user posted image user posted image user posted image , pena ni cisto nic vleknjena, je kot nova, pa full je rad spal v kosku,..., sedaj, ko je vecji in tezji, ima v posteljici trsi, kokosov jogi, ko je pa user posted image star do nekaj mesecev in tezek tistih nekaj kg, pa je po mojem pena vec kot dovolj....

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?