|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Davljenje - kako pomagati?
11.7.2008 11:01:16   
ThinkPink
Moji se je včeraj zaletel košček hrane (pišč. mesa), čeprav zelo majhen. Že lep čas pa je hrano v kosih, npr. določeno sadje, meso, zelenjavo, kruh...Do sedaj ni imela težav, včeraj pa se ji je košček konkretno zataknil, sem jo dvignila, obrnila nazdol in kar nekaj časa rabila, da je košček izletel ven...tako, da se je mala konkretno davila, bila cela vijolična...Jaz panična, da sem se kar tresla, mala pa je potem še pol ure divje jokala...

Od včeraj ji tako ne upam ponuditi koscev, sem ji danes probala dati breskev, pa tudi sama ni hotela...Spet pasirati ne bi želela...Kaj naj naredim? Ful me je strah, da se včerajšnja situacija ponovi...Kaj lahko še naredim, če se ji še kdaj zatakne,  razen, da jo obrnem navzdol?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Davljenje - kako pomagati?
11.7.2008 11:09:09   
kristinaj
naši se sicer tako na zatakne ampak ji obrne, ker si preveč v usta stavi.... piščanec je suho meso zato poskusi, da večkrat vmes pije, jaz naši vedno ponavljam grizi z zobki, kako delajo zobki, da vidi mama..... ne pomaga vedno ...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Davljenje - kako pomagati?
11.7.2008 11:33:41   
Paštetka
daješ naprej tako kot si zdaj.
Vem, da je grozno, ko se ji zaleti, ampak glej. To mora dati skoz. Tudi nam se lahko zaleti, pa zato še ne gremo nazaj pasirat.

Vse bo vredu. ČE se pa ji zaleti naslednjič, jo damo malo dol obrneš in narahlo "udariš" po hrbtu z dlanjo. Jaz je zaot nisem vezala v stol, da sem jo lahko hitro ven vzela

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
11.7.2008 12:34:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Davljenje - kako pomagati?
11.7.2008 13:00:01   
ThinkPink
2 mičkena spodaj ima, zgoraj pa bosta kmalu pokukala


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?