|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maxi cosi na peg peregu
11.7.2008 8:43:05   
N.SI
ojla user posted image ,

ker sem ravno v fazi razmišljanja katero lupinico izbrati, me zanima, če ima katera Peg Peregov voziček in lupinico Maxi Cosi in ali se da to lupinico namontirati na Peg Peregov voziček?? (sicer pa imamo tako košaro za na voziček, kot tudi, ko bo otroček že sedel, tako da taaaako nujno ni, bi pa rada vedela, ali naj kupim eno ali drugouser posted image )

hvaaaalaaaaauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maxi cosi na peg peregu
11.7.2008 9:04:24   
anejat
ojla,
to ne bo mogoče,ker maxi cosi paše le na quinny,peg pa ima svoje lupince
lp,user posted image


(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maxi cosi na peg peregu
11.7.2008 9:12:33   
Anonimen
Jaz imam vse od peg perega; voziček, košaro, lupinico. Z vsem super zadovoljna! Če bi še enkrat kupovala, bi vzela tudi peg perego.

(odgovor članu N.SI)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maxi cosi na peg peregu
11.7.2008 10:14:56   
kristinaj
najbrž si od koga dobila voziček...jaz imam pp pliko p3 in sem dobila vse tri v kompletu......



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: maxi cosi na peg peregu
11.7.2008 12:25:49   
Yasminka
Peg perego ima svojo lupinico - preverjeno user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: maxi cosi na peg peregu
11.7.2008 13:56:58   
vetrnica
mi imamo pp voziček in lupinico maxi cosi. Nikoli nismo poskušali sestaviti lupinice na voziček. Eni sicer pravijo, da dokler je otrok še majhen in se še ne premika, da lahko postaviš na športni del vozička user posted image , ne vem, nisem nikoli probala. Je pa res, da imamo decembrčico in pozimi varianta lupinica na voziček niti ne pride v poštev.

< Sporočilo je popravil vetrnica -- 11.7.2008 13:57:50 >


_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: maxi cosi na peg peregu
11.7.2008 14:43:26   
N.SI
ja, dobila sem voziček in košaro user posted image  - samo nimam pa lupinice... in vem da pp ima svoje...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: maxi cosi na peg peregu
11.7.2008 14:44:39   
N.SI
oooo super, danes grem v pp pogledat, kako kaj zgledajo tele lupinice, ker na netu je eno... sicer pa hvala vsem na odg. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: maxi cosi na peg peregu
11.7.2008 16:48:50   
*Junona*
Na PP Skate paše lupinica Maxi Cosi, ker dobiš zraven vozička nastavke. Sigurno.
Je pa to edini PP, na katerega gre jajčka Maxi Cosi.



_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?