|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 10:09:37   
majča
imam eno za vas mogoče smešno vprašanje, a že cca. 2 dni po malem razmišljam o tem...

kje ste / boste nabavile nahrbtnik v katerem boste imele kozmetiko, pleničke, flaško, dudo, kakšno igračko, slinček,.... za vašo bebo, ko boste šle na obiske, sprehode.... v glavnem od doma....

vse mamice do sedaj sem videla v večini z Niveinim nahrbtnikom.... kam se naj obrnem?? Müller, DM,...?

res razmišljam....

LP, :nosecka: Maja in :modri: (27t)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 10:13:39   
tinica
V toys r us so imeli te NIVE-jine nahrbtnike za 20 euro pri nas pa stane tu nekje 8.000 sit. Imajo pa jih v mercator-ju, DM,...

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 10:16:56   
p@tricij@
če nimaš nahrbtnika zraven vozeka, je najboljši za moje pojme nivein nahrbtnik. mi ga že rabimo od 2000 za prvega otroka in sedaj še za drugega. notri je nekaj kozmetike.
kolikor sem pa videla je pa imel tuš akcijo teh nahrbtnikov mislim da za cca.6000 sit.

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 10:36:06   
Jančika_
Čisto vseeno je, kakšen nahrbtnik imaš in od katere firme je. Jaz imam torbo za laptop, ker je bolj pregledna od nahrbtnika (tam je stvar, ki jo trenutno rabiš, vedno na dnu:) ). Not daš točno tisto, kar ti paše. Res pa je, da je zelo težko dobiti nepremočljivo podlogo za previjanje. Jaz je nisem našla, zato imam tiste za enkratno uporabo od DM-a (10 v kompletu). Mali ima 6 mesecev in pol in je v uporabi šele tretja.

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 10:53:55   
malika
Jaz sem ga kupila v DM.
Poln stane 5400 sit in mu čisto nič ne manjka. Je pvc obložen, zadržuje toploto, ima predalčkov,...koliko češ, nosiš ga lahko kot nahrbtnik ali torbo, pa še previjalno podlogico ima zraven.

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 12:23:54   
viv_
Jaz sem kupila enega zraven Quinnyja, Niveinega sem pa dobila s telegramom za darilo. Moram rečt, da sem sicer več uporabljala Quinnyja (mal sem obremenjena, da more vedno vse skupi pasat) ampak se mi zdi od Nivee bolj uporaben!

lp

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 12:26:25   
a&m
Penaten torba, kupila v Mullerju okrog 6000 sit.

S previjalno podlogo, predali...

LP

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 13:57:46   
lan
Mi imamo Quinnyev nahrbtnik in se nam super obnese.Ima veliko prostora,dosti uporabnih zepkov,podlogo za previjanje,..V glavnem je zelo uporaben pa se dobro izgleda.
Jaz sem dobila tudi za darilo Nivein nahrbtnik,ampak mi ni nic prav prisel.

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 15:13:39   
Annny
Tudi jaz sem zraven vozička kupila Quinny previjalno torbo, Nivein nahrbtnik pa sem dobila za darilo- ampak mi je ta nahrbtnik veliko bolj fajn:)

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 15:22:56   
tjaga
Jaz sem tudi imela nahrbtnik od Nivee, pa mi je bil malo štorast, zato sem kompletno vsebino preselila v povsem navaden ruzak od Renaulta. Več prostora, pa še oblika se mi zdi boljša.

:kava::kuza::kava::kuza:



(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 20:59:03   
Pika?
Imam kar Eastpack nahrbtnik, ki sem ga uporabljala že prej, nepremočljivo podlogo pa smo kupili v Mothercare.

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 21:03:28   
Anonimen
Jaz sem si tudi hotela kupiti nahrbtnik, pa sem naletela na MObitelov nahrbnik. Ni prevelik in mi gre v košaro pod vozičkom! Se mi dopade, da ima še tri ločene žepe (malenkosti za malo, stvari od mene-ključi, denarnica,...) Tak da je vse ločeno.

Meni se dopade! Reklamo bom pa z nekim prekrila. Že iščem pravo idejo!

Bojana

(odgovor članu majča)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 21:51:18   
Pajaca
Men je pa Nivejin nahrbtnik ful grd, pa še vse ga majo... na sploh mi niso čist ok. Tako da sem kupila mal večjo torbo, ki ima dva predala. Spodnjega nafilam s plenicami, robčki, pa rezervnimi oblekami, zgornji je pa zame pa za flaške. Pa še take fajn dimenzije, da paše v košaro vozička..... Saj toliko stvari res ne rabiš s sabo. Če smo šli pa kam za cel dan na izlet, sem pa dodatno v navaden nahrbtnik napokala pa je bilo. Za vsak dan na kofe je bila pa torba čist dost.

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
25.2.2005 22:01:18   
Anonimen
Tudi jaz imam tistega z DM in je odličen. Stvari nimaš na dnu, ker jih pospraviš pokončno, ima en kup žepkov v notranjosti in zunaj, enega celo z zadrgo, in podlogo za previjanje.
Absolutno priporočam, če moraš v nakupe.

(odgovor članu majča)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   nahrbtnik za "sprehode, obiske,..."
26.2.2005 15:13:54   
Blink1
če boš kupila Niveinega potem v Avstrijo po njega...3x cenejši:bravo:

(odgovor članu majča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?