|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema za trebušček
22.3.2006 17:25:21   
ČebelicaMaja
Pozdravljene! Sem bolj na koncu nosečnosti in mi je zmanjkalo moje priljubljene Avonove kreme (pa ne proti strijam) za trebušček, ki mi je res vlažila kožo, sedaj pa ne najdem in ne najdem kaj pametnega. Poskusila sem že Aventovo olje in Chicco olje, pa razne drage in poceni mleka za telo, a nič ne zdrži več kot kako uro, potem je pa vse po starem. Strij hvala bogu nimam... a ker vem, da se je dobro mazati tudi po porodu me zanima, s katero kremco ste bile ve zadovoljne. Iz izkušenj vem, da sama cena še ne zagotavlja kvalitete...  Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema za trebušček
22.3.2006 18:20:01   
Arabela
Hojla!

Jaz sem v 13tednu pa se že redno mažem s Chicco kremo proti strijam... Imam ful suho kožo drugače, pa mi ta ful ustreza... Resnično zadovoljna... Kupila sem jo v DM, stane 3000 sit....

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema za trebušček
22.3.2006 18:20:53   
SašaR
Kaj pa olivno ali mandeljevo olje?
Poskusi, meni je olivno naredilo super kožo.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema za trebušček
22.3.2006 18:40:18   
KODA
Proti strijam sem imela kremo Sanosan.Sem bila zadovoljna z njo.
Za nego sem pa imela Buebchnovo otroško olje.Po tem olju nisem imela nikoli suhe kože,pa še lepo diši.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema za trebušček
22.3.2006 18:43:17   
JANJAA
A imate s kremo od VISCHI-ja kaj izkušenj? Jaz sem jo kupila pa piše da s začneš mazati s 4.mesecem. Upam da pomaga ker je bila kar draga

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema za trebušček
22.3.2006 19:31:21   
Anonimen
Janja, včasih je koža taka, da ne pomaga nobena žauba na svetu. Če koža sama po sebi ni elastična nobena krema ne bo naredila čudeža. Torej, ni fora v kremi, fora je v mazanju in masiranju - s tem pripomoreš k elastičnosti kože. Lahko uporabiš tudi mandljevo ali olivno olje in masiraš, pa bo učinek isti, kot če kupiš kremo za npr. 15 jurjev.

Jz osebno sem kljub redni masaži z različnimi kremami pridobila strije in sicer samo po stegnih (vse do kolen), na trebuhu in riti pa niti ene strije! Ugotovila pa sem, da se strije najraje naredijo tam, kjer se delajo maščobne obloge. Jz sem se vedno zredila v stegna in tam imam tudi strije. Kolegica pa se je vedno zredila v trebuh (šlauhi) in ima strije po trebuhu po stegnih pa ne.

Joooj, kolk sem se razpisala...user posted image

(odgovor članu JANJAA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krema za trebušček
22.3.2006 20:10:49   
Bubamaraa
Jaz sem se mazala z Vishi-jevo, Aventovim oljem, Itd.... skratka zapravila malo premoženje na kremah proti strijam, pa imam po trebuhu polno strij.....Jaz pravim, da je to odvisno od elastičnosti kože...Moja koža pač ni elastična..... Moja sestra se pa ni pritaknila nobene kreme, pa njeno telo ni videlo nobene strije......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krema za trebušček
22.3.2006 21:01:54   
TODI
Meni je krema od Vischi-ja že v prvi nosečnosti najbolje pomagala. Sem bolj nagnjena k pridobivanju strij kot ne in sem si rekla ok. reskiram denar za kremo pa kar bo pa bo in bila sem veselo presenečena, saj nisem pridobila nobene strije ne po trebuhu, ne po prsih. Tako da se sedaj v drugo tudi z njo mažem. Je pa res, da jo moraš uporabljati vsakodnevno, tako da sem jih v prvo porabila kar pet tub.

Pa lepo nosečnost še naprej!!

(odgovor članu JANJAA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 7:12:00   
NATAŠI
Jaz sem se mazala z oljčkom od WELEDA, zdaj imam pa od VICHY-a in mi je vššeč. Koliko bo pa kaj pomagalo bomo pa videli, ker je menda to veliko v genih

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 7:36:36   
milla
Meni je zelo všeč krema proti strijam iz DM-a. Mislim, da je znamke Reell`e. Stane pa okrog 1.700,00 SIT.

lp

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 8:12:33   
pupika
Jaz se mažem z mandljevim oljem in upam, da ne bo strij, moje sestre sta se mazali z oljem in nista pridelali strij. Imam pa tudi kremo Avon proti strijam in je res vlažilna pa koža je potem tako mehka. Zakaj pa si ne kupiš ponovno avonovo kremo, če ti je do sedaj odgovarjala.

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 9:02:57   
tanja981
Proti strijam uporabljam Vichy-jevo kremo že od začetka tretjega meseca pa sem do zdaj dobila le dve strijici na joškicah ampak te mi je dobesedno razneslo! user posted image  No ja saj se tudi trebušček že pozna, ampak tam ni problemov, vsaj zaenkrat ne. Drgač pa za nego uporabljam že cca leto dni suho vlažilno olje od Olive Tree (mešanica olivnega, jojobinega in avokadovega olja) in se mi je full popravla koža po celem telesu. Aja pa da ne pozabim, veliiiiiiiko vode, to najbolj pomaga kar se tiče suhe kože. Pomembno je namreč da jo tut "od znotraj" navlažimo. Na začetku je mal problem take količine vode spit, ampak počasi sem sama prišla zdej na 3l vode, pa to ne mislim še ostalih tekočin, kot so kakšni čaji al pa sokeci. Tist je pa sam še plus poleg sploh naravni sokeci da dobimo vitaminčke za naše malecke!

Pa prijetno nosečnost vsem!



_____________________________

pa ga imamo, našega knedlčka.... Vid je prijokcal 28.07.
drugi knedlček se nam bo pridružil 27.09.!!!!

http://tanja-ribica.moj-album.com/

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 9:12:41   
žabica 24
No sama se mažem z greni fit emulzijo, za elastičnost kože - ni nič posebnega, mi pa odgovarja, pa tudi koža je mehka, pa z olivnim oljem po tuširanju. Zaenkrat je še vse OK samo kaj ko trebušček še zdaj ni velik, sempa tudi komaj na polovici.
Zanima me pa samo glede pijače: Jaz imam en velik problem NE MOREM PITI VODE! Če že, pol samo tisto z okusom. Aja pa kaj pijete vodo iz pipe ali ustekleničeno? Ker meni je ena kolegica svetovala naj ne pijem vode iz pipe, ker je ona imela probleme zaradi tega.
Sicer se trudim, da spijem pač sokove z veliko vode, samo ne presežem 1,5 l ba dan. Vem pa da to ni dovolj!

(odgovor članu tanja981)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 9:29:50   
Anonimen
Samo to bom napisala:Cenejšo in učinkovitejšo mažo za elastičnost kože.
Štiri žlice olivnega olja in nekaj kapljic limoninega soka.
Uporabiš za trebuh in tudi za obraz.Preverjeno!!!

(odgovor članu žabica 24)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 11:36:23   
pupika
žabica jaz spijem ogromno vode na dan, ap pijem tisto iz pipe. Kaj je bilo narobe mi lahko poveš prosim, zdej si me pa prestrašila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 12:19:32   
Anonimen
Jooooj ste smešne! Jz tudi pijem samo in zgolj vodo iz pipe! Če je voda neoporečna, ni klorirana in je ni potrebno prekuhavat kot npr. v Lj. ali Kopru jo lahko po mili volji piješ direktno iz pipe! Če je pa klorirana ali kako drugače "onesnažena" potem imaš pa res lahko kake probleme - predvsem prebavne, hujšega pa ne! Upam, pupika, da sem te pomirila.

(odgovor članu pupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 12:21:54   
MarijaPo
Jaz uporabljam weledo in je kar kul.

Sicer pa pijem veliko, glihkar sem spila 1/2 litra sveze stisnjenega pomarancnega soka. Zihr mi bo ful slabo, samo kaj, ko je tako dober.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 12:41:49   
mojca75
Kremo uporabljam aventovo - takrat ko sem zanosila sem dobila dve v dar, pa sem kar ostala pri tem, in nimam ene strije, res pa da sem se zredila samo v trebuh - oz mi je le ta zrasel user posted image  čudno a? Ampak mislim da je res veliko od elastičnosti kože, moja je sicer bolj suha, ampak očitno dost elastična, no mam pa še nekaj tednov nosečnosti, tako da lahk kej pridelam!

Vodo pa tudi jaz pijem kar iz pipe, sem "iz stroke" vsaj približne, pa vem da je marsikatera ustekleničena slabše kvalitete kot iz pipe. Izboljšam si jo z limono, mi tudi ful dobro naredi v želodcu.

Predvsem pa brez panike, če bi bila voda iz pit tako šodljiva, bi najbrž že bila panika po medijih!

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 12:50:04   
Lu
V prvi user posted image  sem uporabljala mandljevo olje ( taka oker flaška z rjavim pokrovčkom ) zdaj je ne najdem nikjer. Mogoče katera ve o katerem olju govorim? Kdo je proizvajalec?

Bi RES zelo rada izvedela, ker mi je bil enkraten.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 13:01:46   
žabica 24
Joj se opravičujem, pupika nisem te hotela prestašit, nikogar!!! Saj tudi jaz pijem vodo iz pipe - ko pijem sokove, samo samo iz javnih vodovodov, tam kjer pa imajo lastne vodnjake in voda ni redno pregledana pa se poskušam izognit - tam pa res nihče ne ve kaj je v vodi. Ja ona kolegica je imela probleme v začetku nosečnosti - mala je imela zelo veliko luknjico v srčeku, so v 3. mesecu ugotovli, ampak se je poravlo, zdaj je že vesela enoletnica - brez problemov! No in njen G je rekel da je to lahko od vode, samo če bi to čisto držalo, pol bi verjetno to vsi G opozarjali, meni pa moj tudi nič ni rekel!
Res mi je žal za zmedo ki sem jo povzročla, samo sem hotla vaše mnenje slišat, če katera o tem kaj ve in kakšno vodo pijete - da se, sama bolj pomirjena, ko vidim da tud ostale vodo iz pipe pijete.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 20:20:08   
sonchek
user posted image Ojla...dejte mi prosim povedat koliko stane tale krema od Vichy (proti strijam)?

Pa prosim brez panike za vodo..a mislite da ustekleničeno točijo na izvirih voda...user posted image ????user posted image

SREČNO user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 20:48:33   
TODI
Živjo sonchek!

Vichy krema stane v lekarni kjer jo kupujem jaz 4.000, 00 sit

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 20:53:13   
ČebelicaMaja
Pupika, saj bi kupila Avonovo kremo, a nisem uporabljala tiste proti strijam, pač pa tisto, ki je za zelo suho kožo in so jo prenehal izdelovat... res je bla enkratna, še po celem dnevu sem imela vlažen trebušček, pa imam res suho kožo. Zdaj sem probala že kakih 7 krem, pa ni nobena taka... to me pri kozmetiki tako jezi... vedno ko se navežem na kako zadevo, jo potem kmalu al spremenijo ali pa prenehajo izdelovatuser posted image .... zakon sodobne ekonomije najbržuser posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: krema za trebušček
23.3.2006 21:44:25   
3new!yes!!
vprasaj v lekarni

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: krema za trebušček
24.3.2006 8:01:51   
pupika
ČebelicaMaja joj res škoda, da so jo nehali izdelovati, tudi mene to moti pri avonu, marsikaj mi je všeč, potem pa to nehajo proizvajati, jaz pa ravno ugotovim, da je tista kozmetika enkratna. Poskusi s kakim oljem ali pa z kremo proti strijem, meni je všeč krema proti strijem, saj naj bi bila ta tudi za nosečnice.

(odgovor članu 3new!yes!!)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?