|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rok za plačilo kazni..
15.7.2008 13:57:29   
Katey
nekaj mi ni jasno, koliko je po novem rok za plačilo kazni, 8 ali 16dni, policist mi je rekel 16dni, kličem na DURS pravijo da ne vedo, da naj bi bilo 8 dni, zdaj pa ne vemuser posted image . Če zamudim user posted image user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rok za plačilo kazni..
15.7.2008 14:04:23   
bučkabb
men se zdi da če plačaš kazen v osmih dneh jo plačaš polovično, pol pa celotno kazen.

jaz sem že plačala polovičko po preteko 8 dni pa mi ni nobedn nič težil, da morem še drugo polovico plačat.

njim je glavn da plačaš, ko je preveč tistih ki sploh nič ne plačajo.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rok za plačilo kazni..
15.7.2008 14:05:50   
marsovcek
16

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rok za plačilo kazni..
15.7.2008 14:47:13   
kristinaj
najbrž je 8 dni za polovično, po  16 dneh pa gre v izterjavo...... a nič ne piše na listku??

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rok za plačilo kazni..
15.7.2008 14:50:44   
Katey
Piše 8 na listku, ampak naj bi bilo pa 16 za polovično plačilo, po novem. Ne vemuser posted image .

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rok za plačilo kazni..
15.7.2008 14:51:45   
SANDY
17 dni od dneva ko se ti kazen napiše. Prvih 8  dni imaš časa da plačaš polovičko ali da napišeš ugovor. Če ne plačaš polovice morš nato plačat celotno kazen..če pa sploh ne plačaš, ti pa trgajo..

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rok za plačilo kazni..
15.7.2008 15:44:20   
Sheba

IZVIRNO SPOROČILO: SANDY

17 dni od dneva ko se ti kazen napiše. Prvih 8  dni imaš časa da plačaš polovičko ali da napišeš ugovor. Če ne plačaš polovice morš nato plačat celotno kazen..če pa sploh ne plačaš, ti pa trgajo..


Točno tako jeuser posted image

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rok za plačilo kazni..
15.7.2008 21:43:34   
marsovcek
Osem dni imaš časa, da se pritožiš, potem postane plačilni nalog pravnomočen in od takrat imaš osemdnevni rok, da plačaš polovico.


_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu Sheba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rok za plačilo kazni..
16.7.2008 8:56:52   
SANDY
marsovček nimaš prou...vrjem sem iz foha, tko da vem kako jeuser posted image

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rok za plačilo kazni..
16.7.2008 9:23:12   
NRMM
Tudi men je policaj ob izročenem listku rekel,da če plačam v 16 dneh,potem je polovička in tako je po novem.
Se mi je teh 16 dni čudno zdelo,pa sem ga vprašal še 1x in je rekel,da je zdaj tako in nič več 8 dni.
Če me je pa nahecal,pa mu ode......user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rok za plačilo kazni..
16.7.2008 9:36:25   
Katey
Verjamem da si iz foha, ampak nimaš prov, zdej sem klicala na PP Center, ker me je ustavil policaj iz te postaje, namreč ne najdem položnice in sem potrebovala TRR da vem kam nakazat, skratka 16 dni velja za polovičko, 8dni do pravnomočnosti in naslednjih 8dni za plačilo, torej 16.

Vseeno hvala vsemuser posted image .

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rok za plačilo kazni..
16.7.2008 10:38:50   
G in T
Tako kot je napisala ena od uporabnic.

V prvih osmih dne od prejema plačilnega naloga imaš možnost pisnega ugovora na ta plačilni nalog. Če se v teh osmih dneh premisliš in se odločiš, da boš globo poravnal, potem imaš po teh osmih dnevih še osem dni časa da poravnaš polovično globo.

Tako, da imaš dejansko 16 dni časa, da poravnaš polovično globo, po tem času pa moraš poravnati celotno kazen.

Drugače pa na plačilnem nalogu vse lepo pirše v pravnem pouku.

LP

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rok za plačilo kazni..
16.7.2008 13:39:42   
SANDY
jaja moja napaka user posted image user posted image   matr se vid da sem že predolg na bolniškem..17 od tistega dne ko dobiš kazen je polovica, prvih 8 dni pa čas za ugovor.....
Me je kr sram!!

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rok za plačilo kazni..
16.7.2008 13:47:21   
Katey
Ah Sandy sploh ni problema, se vsi motimouser posted image , sploh če si na bolniški verjamem da si odklopila službo, v glavnem plačat bo treba pa naj bo to v 8-ih ali pa v 16-ih dneh, pa še fajn me bo izučilouser posted image .

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?