|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   s čim lahko začnem
19.7.2008 9:42:46   
eva15
Žan bo čez dva dni star 5mes. in me zanima kaj mu lahko dodam katero kašico in katere so boljše .
Zanima me kdaj mu dam in koliko mu naj damuser posted image da ne bo preveč pediatrinja je rekla da mu lahko dam riževe kosmiče ker je ful močan ima 9200g in 70cm user posted image user posted image in rabi več kot samo dojeno mleko.Hvala za vse odgovore čav.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: s čim lahko začnem
19.7.2008 9:50:39   
BAMBINA_
Uuu to pa je res veličina pri petih mesecih. Pri riževih kosmičih bodi pozorna, da se ne mešajo z vodo (ker takšni vsebujejo adaptirano mleko, menjava AM pa lahko povzroči zaprtje) pač pa takšni, ki se mešajo z mlekom (npr. Milupa) in mu ga tako zmešaš s svojim mlekom oz. AM, ki ga že sicer pije (če ga). Enako pri vseh ostalih kašicah. Drugače sem pa jaz raje kot s kupljenimi kašicami pričela uvajati z jabolkom, cvetačo, brokolijem, korenčkom in banano ter potem pripravljala domače kašice.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu eva15)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: s čim lahko začnem
19.7.2008 9:52:48   
Anonimen
U, je pa res velik.

Ponavadi zacnes s kompotom iz jabolk, se mi zdi, potem pa postopoma naprej.
Ceprav jaz ne vidim logike, da bi ne imel dovolj, ce tako raste. Prej ima prevec kot premalo.

(odgovor članu eva15)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: s čim lahko začnem
19.7.2008 10:59:40   
Lunc_a
Bučke otroci zerlo dobro prebavljajo ,so lahko in hitro prebavljive.
Koliko mu lahko daš- na začetku uvajanja GH moraš vsako živilo dajati zaporedoma vsaj 2 dni in to samo po 2-3 žličke in nič več.
Saj ni point v tem da se otrok naje,ampak na začetku mora spoznavati okuse in moraš tako malo dajati in zaporedoma več dni,da ne bo kakšna reakcija

(odgovor članu eva15)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: s čim lahko začnem
19.7.2008 12:53:17   
nuala
Jaz bi mu na tvojem mestu va času kosila dala malo riževih kosmičev, kakšen teden, toliko da se navadi na žličko. Potem pa zelenjavo, korenček, koleraba, krompir, bučke.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu eva15)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: s čim lahko začnem
19.7.2008 17:26:40   
selma2
Sem si v knjižnici na priporočilu ene od forumk izposodila knjigo Velika paparica za male papavčke. Super zadeva tam boš najdla vse odgovore na vprašanja prehrana dojenčka od 4 meseca naprej kako začet itd.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: s čim lahko začnem
19.7.2008 22:25:50   
Vrtnica79
Jaz sem začela z naribanim jabolkom, kasneje še banano zraven.....................



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu selma2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: s čim lahko začnem
20.7.2008 7:45:49   
butt3rfly
uff, na to temo je pa ja bilo že tolko povedanega. user posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: s čim lahko začnem
20.7.2008 10:34:09   
mama11
Začneš lahko tudi s koromačem (janežem); ne bi smelo biti težav s prebavo, ker je že v čajih za dojenčke.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: s čim lahko začnem
20.7.2008 22:12:12   
massylou
Jabolko ali korenje. Sok ali prekuhano in pretlačeno.
Kasneje banana.
Tako smo imeli mi.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: s čim lahko začnem
21.7.2008 9:14:34   
amaya
Jaz sem tudi nekaj fantazirala in se sekirala...potem sem pa kar v knjigarno zavila in si knjigo kupila user posted image Zdaj imam pa v navadi, da za cel teden naredim jedilnik ( s pomočjo knjige Paprica) in se ga nekako držim. Je bolj zato, da se ne zgubljam s tem: kaj bom danes????? Seveda pa gledaš reakcijo user posted image . Moj se z vsako novo stvarjo skisa: potem pa mu rata vse fino user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: s čim lahko začnem
21.7.2008 18:46:39   
eva15
Žan se je pa rodil 21 . 2. 2008.Tako da sta z tvojin sinkom le nekaj dni narazenuser posted image .No danes sem mu prvič naredila riževe kosmiče pa se je ful kremžil mu niso všeč.Ne vem a bi jih mogla naredit bolj tekoče da bi jih pil iz flaške  bom poskusila zvečer

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?