|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 11:58:16   
Mijavček
Ojla,

midva se odpravljava v Graz v to štacuno, pričakujeva dvojčka; a mogoče katera ve, a je v bližini še kakšna podobna trgovina za dojenčke? Zaenkrat sem zvedela da sta blizu H&M in Ikea, pa bi šla še kam, če že greva tja.

Pa še to bi prosila; če mate kakšne izkušnje s Toys'r'us ; a mogoče govorijo tud angleško, kakšne so kaj cene v primerjavi z Baby centrom recimo, kako je z reklamacijami,...

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 12:00:04   
muki1
Pred Grazom je Seiersberg (ne vem, če sem pravilno napisala). Tam imaš tudi C&A, Zaro in verjetno še kaj...pa tudi H&M, seve user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 12:03:24   
Anonimen
Midva sma bila kaka dva tedna nazaj. Dobra trgovina, velika ponudba, povprečne cene. Preko ceste je res neka baby trgovina(nevem točno, kaj prodajajo). Drugače pa je v tem West centru še New Yorker, DM, Spar, H&M, blizu Ikea,...

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 12:36:33   
saline
KIKA-imajo kar dosti otroške opreme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 12:42:11   
NinKa
pri prvem smo večino stvari kupili v toysu. cena in kvaliteta na nivoju. Takrta je bil še davek povrnjen in se ful splačalo.

Sedaj za drugega user posted image  pa se mi je zdelo, da sem v Slo dobila vse kaj sem rabila, sicer na različnih koncih (beri: malo internetne trgovine, malo fizične trgovine) ceneje kot v Avstriji.


(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 15:22:25   
willma

IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček
Ojla,

midva se odpravljava v Graz v to štacuno, pričakujeva dvojčka; a mogoče katera ve, a je v bližini še kakšna podobna trgovina za dojenčke?

Kot je rekla saline

KIKA - dobra izbira otroške opreme

Zaenkrat sem zvedela da sta blizu H&M in Ikea, pa bi šla še kam, če že greva tja.

So že druge skoraj vse naštele.


Pa še to bi prosila; če mate kakšne izkušnje s Toys'r'us ; a mogoče govorijo tud angleško, kakšne so kaj cene v primerjavi z Baby centrom recimo, kako je z reklamacijami,...

Če imaš srečo govorijo celo slovensko ali hrvaško, za angleščino pa žal nisem 100%, ampak mislim, da vsaj nekdo od zaposlenih zna, tako da nebi smel bit problem.
Cene so z SLO primerljive, se skoraj ne splača več gor hodit v nakupe. Če greš še po drugih trgovinah, se še nekako splača, pa določene ponudbe so cenejše in ugodne.
Reklamacije so korektne in ni problemov. Nadležno je morda samo to, da moraš v Graz.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 15:45:16   
Katjusa
Mi bomo tud šli 2.8. gor sicer gremo bolj na izlet mal (po trgovinah) in vsekakor se splača vsaj pogledat pa če si si že tukaj kej pogledala pol boš lahko primerjala če se ti splača kej kupit al ne.... jst mam nekaj stvari ogledanih k jih bom kupla v toysrusu ker so dost ceneje kot tu.... ampak veliko stvari je pa podobna cena.... sicer zdej 2. še ne bom nič kupoavala ker sem šele v 12 tednu ampak bom prečekirala če je res tako kot v katalogu :) pogovorit se pa da z jimi zelo lepo in so prijazne trgovke tak da lahko tud z rokami mahaš če ne gre drugačeuser posted image user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 17:40:22   
Lea2007
    Kje bi lahko videla njihov katalog?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 18:36:42   
Acjom1
Midva sva bila prejšnji teden gor in sva bila navdušena nad izbiro. Sploh v primerjavi z Ikeo, kjer sem bila zalo razočarana. Tista prodajalka, s katero sva se midva pogovarjala je znala lepo angleško in smo se vse zmenli, ker moja nemščina je prav porazna in me je bilo tudi malo strah kako bo kaj tekla komunikacija. user posted image Glede cen je pa tako, da kakšne stvari so cenejše, kakšne pa stanejo isto kot v BC. Mislim, da so nasplošno cene malo nižje, ni pa ene drastične razlike. 

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 19:17:35   
willma

IZVIRNO SPOROČILO: Lea2007

Kje bi lahko videla njihov katalog?

http://www.toysrus.at/

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Toys'r'us v Grazu
23.7.2008 22:01:08   
*bubi*
a mogoče katera ve, a je v bližini še kakšna podobna trgovina za dojenčke?


Za opremo se ti splača it pogledat še v Baby1one trgovino. Sem bila zelo presenečena nad izbiro.

Trgovina je v kompleksu Euroshopping, tam ko je Adler, pa Kik diskont (zelo blizu velikega rondoja v glavnem).

Pa mislim, da še XXXLutza niso punce omenile. Nov, prenovljen je v centru Graza (vodijo table do tja), en pa je tudi ob AC, hitro za Lipnico.


V Seiersbergu je z opremo samo trgovina Trio.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?