|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grozna koža v nosečnosti
18.11.2008 10:32:34   
FLASK_A
Zdravo!

Sem drugič user posted image , pri prvem sem imela kožo ko dojenček. Zdej pa cela v mozoljihuser posted image Kaj ste naredile? Kaj sploh pomaga, če kej pomaga? Sej če bom taka, pač bom, j* ga, me pa zanima, če lahko kako spucam ta svoj čukast videzuser posted image user posted image user posted image

Lep pozdravček!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: grozna koža v nosečnosti
18.11.2008 10:34:57   
TinaV*
Tudi sama sem bila enaka....user posted image user posted image  pravijo da ce mas kozo v nosecnosti slabo da nosis puncko...jaz sem se mazala kar z ognjicevo kremo,pa z vsem zivim...mislim razne kreme pa ni nic pomagalo...razen pudra...to je malo ustavilo mozolje oz so se prej posusili...

jaz sem mislila da sem se resila mozoljev v nosecnosti,no saj sem se jih...pa sem rodila zaj pa je koza se hujsa...sam mozolj me je user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: grozna koža v nosečnosti
18.11.2008 10:36:16   
Udb
Jaz sem imela na obrazu tako grozne akne, da mi je G predpisala eno kremo - sicer je le malo pomagalo.

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: grozna koža v nosečnosti
18.11.2008 10:39:29   
TinaV*
Pozabla sem povedat da se mi je ces cas v user posted image  popravilo stanje,ampak ne za dolgo kak teden dva potem pa opet jovo na novo user posted image user posted image

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: grozna koža v nosečnosti
18.11.2008 10:41:06   
Najaa
Vedno sem imela na začetku nos. grdo mozoljasto kožo, potem se je pa lepo popravila in na koncu je bila kot dojenčkova ritka. user posted image

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: grozna koža v nosečnosti
18.11.2008 11:23:02   
Pat74
Hvala enako - se mi je pa koža na sredini nosečnosti popravila in je bila ob koncu res lepa. Drugače pa koža in mozolji nima nikakršne veze s spolom user posted image , ki ga pričakuješ. To so babje čenče.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: grozna koža v nosečnosti
18.11.2008 11:41:10   
mediuhec
sem na sredi nosečnosti, koža je grozna. včasih dobim take mozolje, da me je skor sram iz bajte. kožo čistim z eucerinom, pa še neko žavbo za točkovni nanos imam - jo glih testiram, pa nisem ziher če res kaj pomaga.
potem pa puder čez, ta res malo posuši.

skrbi me da bom taka tudi PO nosečnosti (zdaj bom že nekako)

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: grozna koža v nosečnosti
18.11.2008 11:54:12   
Bimba80
Pozdravljene:)

Sama sem user posted image  in to 18 dni pred rokom.......na začetku nosečnosti, sem bila katastrofa......polna mozoljev......nobena kremica, nobeno milo, nič mi ni pomagalo.......kar mi je malo ublažilo je bil le obisk pri kozmetičarki, katera mi je naredila nek zelen piling, prav za aknasto kožo......... zdaj pa sem že od 6. meseca prav lušna........na začetku sem si bla tako grda, niti s hiše se mi ni dalo, zdaj pa sem kot tiste, ki sem jih vedno oboževala kakpno kožo imajo........
Tako, da priporočam žal, da se počaka.......druge ni.......bo šlo samo mimo......me je pa strah, da se bodo ponovili ko bom rodila, ker že prej sem bila med tistimi, ki imajo probleme z mozoljčki..........

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?