|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprtje po CR
20.7.2008 17:38:55   
NinKa
Sedaj, ko sem že kak teden doma - od poroda s CR je sedaj 16 dni - in sem že po počutju skoraj čist ok. Pomeni, da sem že kar aktivna, sem opazila, da me muči zaprtje.

Kaj ste naredili proti tej nadlogi? Kakšna zdravila, ki nimajo pretirano veliko stranskih učinkov? Ali kakšen nasvet od babic?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaprtje po CR
20.7.2008 18:09:37   
Anonimen
ojla...tudi jaz sem imela cr pa sem bila samo par dni zaprta,pa mi je pomagal donat,brez mehurčkov,če dojiš!!! prej ga pretresi in pusti na zraku kar nekaj časa,tko da je malo že sparjen,pa mi je super pomagal...upam da bo tebi tudi,probaj!...pa upam da se kmalu rešiš zaprtosti pa čimprejšnje okrevanje po cr ti želim...lp

(odgovor članu NinKa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaprtje po CR
20.7.2008 18:26:32   
Kaja08
živijo! Meni vedno pri zaprtju pomaga laneno seme. Sicer je ogabno, ampak zmešam eno žličko zraven k kosmičem, pa se ga ne čuti. Drugače po CR nisem imela problemov s prebavo. Sedaj je pa prebava na starih tirnicah - počasna, kot vedno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaprtje po CR
21.7.2008 9:07:02   
monib2
v lekarni si kupi mucofalk.to je čisto naravno.. popiješ pred jedjo...a te lahko prosim da mi poveš ali si imela vnaprej zmenjen carski rez in kako je potekalo... mene čaka čez pet tednov..

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaprtje po CR
21.7.2008 9:51:02   
NinKa
Včeraj pa danes sem probala to z Donatom in je pomagalo. Upam, da se bo uneslo, ker po samem CR v P nisem imela nobenih problemov ....sedaj pa kar naekrat.

Monib nisem imela vnaprej vnaprej napovedanega CR. Je bil urgenten, da so mi rešili user posted image .

(odgovor članu monib2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaprtje po CR
21.7.2008 11:54:42   
lana8
ojla...tudi jaz sem bila samo par dni zaprta,pa mi je pomagal donat,brez mehurčkov,če dojiš!!! prej ga pretresi in pusti na zraku kar nekaj časa,tko da je malo že sparjen,pa mi je super pomagal...upam da bo tebi tudi,probaj!...

se strinjam, tudi pri meni je samo to pomagalo. Upam, da bo tebi tudi. lp

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaprtje po CR
22.7.2008 12:53:59   
miška81
Tudi jaz sem imela CR, pa mi je pomagal LCA jogurt proti zaprtju... Zjutraj pojej samo jogurt, pa mogoče si vmešaj v njega še zdrobljena lanena semena... Meni je to ful pomagalo...

(odgovor članu lana8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaprtje po CR
22.7.2008 12:54:22   
miška81
Aja, pa veliko pij...


(odgovor članu miška81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaprtje po CR
30.7.2008 12:56:53   
majamija
Jaz sem bila zaprta le 3 dni!
Drugače pa zjutraj pojem zajtrk in si privoščim kavico, potem pa takoj na školjko!user posted image
Mene kavica požene!
Saj bo!
Lp

monib2
Jaz sem imela drugi carski v naprej zmenjen!
Kaj te zanima?
Natašauser posted image

_____________________________

...otrok je največje bogastvo!...

(odgovor članu miška81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?