|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čebriček ali banjica
22.7.2008 9:15:35   
optimizem
Ker je tole moja prva nosečnost, še zbiram podatke kaj naj kupim za kopanje čebriček ali banjico?
Pravijo, da je čebriček super, ker naj bi se otrok počutil pri kopanju kot v maminem trebuščku. Kakšne so pa kaj vaše izkušnje?

Hvala vam za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čebriček ali banjica
22.7.2008 9:35:26   
kristinaj
jaz sem našo kopala najprej v banjici, ki sem jo dobila zraven previjalne a je ta banjica uporabna zelo malo časa ker ima dno navzgor obrnjeno kao da ima dojenček pri riti oporo, ki pa je v bistvu sploh ne rabi. meni je šla na živce ker se ji je v hrbet zatikala zato sem s 5m šla v merkator in kupila banjico z ravnim dnom....

če s čebričkom misliš škaf, ga boš noter težko okopala, dokler ne bo sam sedel in po vodici čofotal.....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu optimizem)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čebriček ali banjica
22.7.2008 9:40:45   
Maxica
Pri prvem sem imela samo banjico, pri drugem pa smo nabavili še čebriček, ko je bil star kakšnih 7 tednov. Res se nam je obnesel, saj je user posted image  v njem ful užival. Banjico sem sicer uporabljala kakšne 2x na teden, ko sem ga namilila, takole, za vsak dan, za osvežitev, pa smo uporabljali kar čebriček. Ko je prerastel Tummy Tub, smo kupili večjega in ga uporabljali do 18 mesecev. Priporočam.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čebriček ali banjica
22.7.2008 10:23:32   
Anonimen
Mi smo imeli oboje, v čebričku sem jo kopala vsak dan, v banjici pa samo kadar sem ji še lase umila.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čebriček ali banjica
22.7.2008 11:58:28   
jajula
mi mamo samo banjico, pa se kul obnese

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čebriček ali banjica
22.7.2008 12:06:46   
mojsoncek
Mi smo nasega prvorojenca samo 2x kopali v banjici (no, ko ga je kopala patronazna), potem pa samo se v cebricku in to do devetega meseca. Potem smo saltali za fliperja v veliki banji. Jaz sem definitivno za cebricek, ker se mi zdi, da imas veliko vec kontrole na otrockom, kot pa v banjici.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čebriček ali banjica
22.7.2008 12:11:49   
frutka_
Prvič sem uporabljala banjico in mali se je super noter počutil. Zdaj imam pripravljeno oboje, banjico in čebriček, ampak je patronažna rekla, da bova prvič kopali kar v banjici. Tako da...če bo mala imela krizo v banjici potem pa čebriček.
Imam pa za banjico tisti ležalnik, ko otroka gor položiš in imaš proste roke za umivanje. Za potem pa fliperja, ko sedi.

(odgovor članu optimizem)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čebriček ali banjica
22.7.2008 13:27:37   
benika
Mi smo banjico uporabili vsega skupaj ene 10x, drugače pa mali najbolj uživa v čebričku. Prvorojenec pa je bil ravno kontra, v čebričku nikakor ni želel bit, v banjici pa je užival 100h. Tako da ti bo otrok sam pokazal, kaj mu paše in kaj ne. Je pa za samo umivanje veliko bolj praktična banjica.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čebriček ali banjica
22.7.2008 13:41:36   
*bubi*
Nam se čebriček ni obnesel. Dokler nismo kupili fliperja z v veliko bano, smo imeli težave s kopanjem user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čebriček ali banjica
22.7.2008 14:45:04   
*lenc@*
imam oba in zdaj bi rekla, da čebriček kot dopolnilo ne pa namest banjice
naša se ni marala kopat v banjci ko je bla mečkena in nam je čebriček super prišel, se je dobr počutla v njem

zdaj pa ta velka bana rula


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čebriček ali banjica
22.7.2008 15:00:57   
ČebelicaMaja
mi imamo tudi oboje- čebriček smo vzeli na morje in za na vikend, toda se ni tako zelo obnesel... tako, da banjica ostaja, čebriček pa bolj kot dopolnilo... odvisno tudi od otroka- naša se v njem ni dobro počutila, kopala se je pa zelo rada, še danes, če se je treba na hitro skopat, damo njeno banjico v ta veliko banjo in uživa, pa je stara 27muser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čebriček ali banjica
24.7.2008 17:03:55   
Inigo
ja patronažne so zelo proti čebričkom... ne vem zakaj. mi ga nimamo. imamo banjico in Brin se zelo rad kopa. in lahko čofota in brca... kar pri čebričku ni možno. 

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čebriček ali banjica
24.7.2008 21:51:42   
luckyy
Naš user posted image  zelo zelo uživa v čebričku. Na ves glas se smeji, ko ga nesem proti čebričku. To mi je nekaj najlepšega. Banjico uporabljamo enkrat tedensko za umivanje glavice.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čebriček ali banjica
25.7.2008 14:53:22   
TinaUros
Mi imamo banjico in mal večji "škafek". Banjica za kopanje parkrat na teden, škafek pa vsakdanje umivanje. Čebrički postanejo ozki.

(odgovor članu optimizem)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čebriček ali banjica
28.7.2008 15:19:25   
Izabela_07
Pri nas se je v banci kopal 2x na začetku in tulil do onemoglosti potem pa naprej v čebričku, kjer pa je full užival. Tako da ... user posted image

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čebriček ali banjica
28.7.2008 16:01:39   
Naja30
Naša se je kopala samo v banjici in je prav tako uživala do onemoglosti. user posted image

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čebriček ali banjica
28.7.2008 16:52:40   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: Izabela_07

Pri nas se je v banci kopal 2x na začetku in tulil do onemoglosti potem pa naprej v čebričku, kjer pa je full užival. Tako da ... user posted image

Pri nas enako

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čebriček ali banjica
28.7.2008 17:55:50   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Banjico sem sicer uporabljala kakšne 2x na teden, ko sem ga namilila, takole, za vsak dan, za osvežitev, pa smo uporabljali kar čebriček. Ko je prerastel Tummy Tub, smo kupili večjega in ga uporabljali do 18 mesecev. Priporočam.user posted image



Pri nas enako. Uživala v banjici in čebričku.


IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj
če s čebričkom misliš škaf, ga boš noter težko okopala, dokler ne bo sam sedel in po vodici čofotal.....



Za ilustracijo:
user posted image

ali pa tale:

user posted image


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čebriček ali banjica
28.7.2008 18:05:47   
tosja
Zanima me,kako vaši user posted image  uživajo v čebričku, ko še ne držijo sami glave???

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čebriček ali banjica
28.7.2008 19:48:42   
Anonimen
Pri nas je bila banjica zakon...zdej pa že dolgo časa še bolj uživa v veliki banjiuser posted image

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čebriček ali banjica
29.7.2008 8:59:56   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

Zanima me,kako vaši user posted image  uživajo v čebričku, ko še ne držijo sami glave???


Mu jo pa ti držiš.

user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čebriček ali banjica
31.7.2008 14:01:17   
tackica
no tudi jaz se še odločam glede same banjice, ali kupim banjico v kompletu s previjalno mizico, ali posebej. Nekako mi je všeč ta komplet, slišala pa sem, da ni tako dober za uporabljat, da banjico hitro preraste in potem moraš kupit novo- večjo banjico... potem me spet zanima, če imaš samo banjico, kam jo fiksirati, namreč pralni stroj ni o.k., banjo pa imam ta veliko, masažno, na katero se tudi ne more fiksirati banjice... prosim za vaše odgovore... user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čebriček ali banjica
31.7.2008 14:22:12   
mayci
Mi smo imeli čebriček pri babici, uporabljen je bil točno dvakrat (sva samo dvakrat tam prespala). Mu je bil sicer všeč (pri dveh mesecih), tako zadovoljen je bil notri, samo glavico smo mu podprli z roko, pa je "plaval" oz. lebdel.
Tackica meni tiste previjalne z banjico niso praktične, ker so zelo ozke in moraš previjati postrani, kar zelo kmalu postane zoprno. Mi smo kupili čisto navadno banjico in ga kar nekaj mesecev kopali v sobi. Potem, ko je vse skupaj postalo že "premokro" user posted image , pa sva banjico postavila v ta veliko banjo v kopalnici.user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu tackica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čebriček ali banjica
6.8.2008 15:01:00   
tackica
Mayci,
hvala ti. Veš še kako prav mi pride tak nasvet user posted image . Tudi prijateljica mi je svetovala, da je bolje vse posebej... edino problem vidim v tem, kam bom dala banjico, nekateri pravijo kar na stol?? Ampak se lahko zapelje... No če bom kupila vse posebej, bom imela previjalno kar na pralnem stroju, glede banjice pa pojma nimam kam naj jo dam??...user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čebriček ali banjica
6.8.2008 21:35:13   
mayci
Tudi mi smo imeli banjico kar na dveh stolih, obrnjenih eden proti drugemu s sediščema, pa z polivinilom pregrnjenima.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu tackica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?