|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   globoka košara
24.5.2009 21:21:17   
anika87
Vprašanje za tiste, ki ste uporabljale globoko košaro.
Ali ste dale še kakšno podlogo ali kakšno blazino pod tisto blago, ki je v globoki košari? Če dam dojenčka notri spat, a mu ni pretrdo v globoki košari?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: globoka košara
24.5.2009 21:31:50   
Jancci
Jest imam spodaj eno zvito dekico.. tudi zato, da je vzglavje malo dvignjeno, ker je na začetku veliko polivala. Drugače je pa kar dost trdo ampak mislim, da je ne moti. Je stara 4 mesece. user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: globoka košara
24.5.2009 21:34:05   
anika87
Aha. No vzglavje se v naši košari tudi lahko dvigne, tako da zaradi polivanja in podobno bi lahko dvignila vzglavje kar tako, samo skrbi me, da ne bi ležal na pretrdem...user posted image Pa menda ni, a ne... saj so tut jogiji boljši trši kot mehkejši, a ne?

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: globoka košara
24.5.2009 21:55:05   
Anonimen
A tvoja košara nima penastega vložka na dnu? Moja je imela tako pribljižno 1,5-2cm debelo peno in je bilo čisto dovolj mehko.

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: globoka košara
24.5.2009 22:03:21   
Onasiss
Jaz imam košaro, ki se dvigne vzglavje, ima penasti vložek, pa sem ji vseeno dala še eno tanko dekico in pleničko, sploh zdaj, ko je vroče in veliko švica.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: globoka košara
25.5.2009 9:19:16   
anika87
Penastega vložka nimauser posted image
V bistvu ne vem kaj imajo druge košare, da bi primerjala... bom pogledala po trgovinah...
V moji košari je pač taka obloga, vse v enem kosu, je pa debelejše na dnu. Imam navetto za PP P3.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?