|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi UV
28.2.2005 14:39:33   
Eja_1
Danes sem bila na prvem UV.
Sem v 7 tednu, pikici lepo bije srček:)- in se premika. Z menoj je vse OK, pritisk 60/100, teža +2kg. Še naprej pa moram jemati Dabroston zaradi morebitne preprečitve splava, da se ne bi vse končalo po hitrem postopku, kot se je prvič.
Pozdravček, presrečna Eja:nosecka: :angel:in njen možiček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi UV
28.2.2005 14:42:33   
tejč
Super, čestitam, pa le oglasi se kaj.

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi UV
28.2.2005 14:45:20   
bivka
Superca! Jaz sem jedla dabroston do 12t. Uživaj!
LP, B

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi UV
28.2.2005 14:45:53   
Majči
Super, da je vse vredu, ti kar zavidam, da si že danes vidla svojega dojenčka - jaz imam prvi UZ 7.3. in tako teško ga bom dočakala, saj nadvse upam, da bo vse vredu, strah me je s.s. saj sem ga že imela novembra 03 v začetku 8 tedna - in to še z dvojčki enojajčnimi - tega si ne bi želela še enkrat doživeti. Zato tudi vem, kako zelo, zelo vesela si da je vse vredu, da si slišala srček ....... Upam, da bo tako tudi pri meni!

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi UV
28.2.2005 14:50:37   
total
Čestitam in pazi nase:bravo::sloncek::bravo::sloncek:

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi UV
28.2.2005 14:56:43   
Eja_1
Ja veš, najprej je bil G previden, ker je videl dve pikici. Pa ne bi bilo nic cudnega, ker imamo v druzini - po strani moje mami (moja babica) in očita (njegov bratranec in moja sestrična) dvojčke. Pa je rekel, da je zaenkrat videl enega, bo pa vsakič pozoren na to.
Kaj je normalno, da sem se v 1,5 mesecu zredila za 2 kg. Sicer sem večino pridobilav prsi in trebušček, ki se mi že malce pozna, ampak tako vprašam...
Eja:sloncek:

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvi UV
28.2.2005 15:12:42   
Jessy
Ni panike! Tudi jaz sem se do 8. tedna zredila skoraj za 2 kg, potem pa do 14. tedna nič. Zdaj gre pa vse tako hitro gor.

Meni niso nič rekli, da bi se kaj preveč zredila do 14. tedna, ko sem imela posvetovalnico. Bo pa jutri najbrž kakšna debata v to smer.

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prvi UV
28.2.2005 16:01:30   
pi
Čestitam !!!:bravo::bravo::bravo::bravo:
Tudi jaz komaj čakam prvi pregled in prvi ultrazvok.

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prvi UV
28.2.2005 19:00:37   
cmokec
Eja_1, super za lepo novičko. :bravo::bravo::bravo:

A prav vidi se, kako se premika.:bravo::bravo: Jaz sem tudi v 7t in imam pregled v sredo. Upam, da bo moj prizor tudi taki lep kot tvoj.

Pa javi se še kaj, :rozica::rozica::rozica:

LP cmokec

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prvi UV
2.3.2005 12:12:58   
Majči
Cmokec, upam, da boš tudi ti vesela danes, ko boš na prvem UZ zagledala svojo pikico.....ti povem, jaz že komaj čakam ponedeljek, ko ga imam. Upam, da se bo že kaj videlo, saj sem danes v 5 tednu.

Javi nam, kaj si opravila, kako doživela!!!!!

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Eja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.





mami007

če ste mlajše od 25 let, kaj imate?

punčko (57%)

fantka (43%)


Število vseh glasov: 203

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!