|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rojstni dan 12 letnika
28.7.2008 19:42:01   
pikalonca
Velikokrat sem tukaj že zasledila vprašanje kaj komu kupiti za rojstni dan. Priznam,da se do sedaj nisem srečala s tem problemom, a tokrat... Namreč nečak od mojega user posted image  praznuje 12 rojstni dan in meni se sanja ne kaj mu kupiti. Je pa že resen fantič in kakšne igrače ravno ne pridejo v poštev.
Saj ne morem verjeti, da je s fantovskimi darili že tako kmalu problem user posted image .
Hvala za kakršnokoli pomoč.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rojstni dan 12 letnika
28.7.2008 20:09:24   
tanjusi
kake računalniške igrice . če mu je za to, pa kako knjigo al pa mu daš bon of Hervisa če je šporen tip, teh stvari bi bil moj sin vesel ,recimo.user posted image

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rojstni dan 12 letnika
29.7.2008 7:09:01   
Volga
Jaz dam nečaku 20 evrov, ker vedno za kaj varčuje in si potem lažje kupi.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rojstni dan 12 letnika
31.7.2008 22:34:41   
BEKO3393
Evo par idej, kaj vse je dobil moj 12 letnik ali njegovi sošolci in so bili zelo veseli:
- kaj za šport, npr. športni nahrbtnik, rolka, rolerji, ali odvisno od tega s katerim športom se  tvoj "kandidat" ukrarja
- darilni bon ipd za Kolosej, Planet Tuš, bowling,...
- izlet npr. v Gardaland
- model kakšnega športnega avtomobila ali letalo na daljinsko vodenje
- bonsai - ja, fantom se zdi nekaj posebnega
- če ima rad živali, morda kakšnega hrčka, morskega prašička, ribice, ptička
- Guinessova knjiga rekordov
- kakšno "kul" stojalo za CD, DVD-je...
- sedež v obliki nogometne žoge
- enokolesnik - npr. od 04.08. na akciji v Hoferju
- aparat za izdelavo kokic
.
.
.
LP,
Beba

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rojstni dan 12 letnika
3.8.2008 22:05:49   
sanja nk.
hy
ma idej je veliko sprehod se samo po bofu naprimer v ljubljani pa videš veliko pametnih stvari ki pa znajo biti drage, moja sinova imata tam zmeraj velike oči,
sam pomembno je tukaj za koliko denarja mu misleš kupiti darilo, pametni so tudi boni v športnih trgovinah al pa kolosej al pa vodafone arena sam to pride v poštev če je iz ljubljane, najbolj enostavno pa je dati gotovino si lahko vsaj sam kupi kar si želi.

(odgovor članu BEKO3393)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?