|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čiščenje vzmetnice
8.8.2008 10:12:55   
irenav
Ali je katera dobila rabljeno vzmetnico in kako jo je potem očistila? Nimam super sesalca, tako, da bi mi kak nasvet prišel prav. Ali obstaja kaka firma kamor lahko pelješ stvar in jo potem tam spucajo? V čistilnici tega ne počnejo.



_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čiščenje vzmetnice
8.8.2008 10:20:17   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: irenav

Ali je katera dobila rabljeno vzmetnico in kako jo je potem očistila? Nimam super sesalca, tako, da bi mi kak nasvet prišel prav. Ali obstaja kaka firma kamor lahko pelješ stvar in jo potem tam spucajo? V čistilnici tega ne počnejo.




Jaz sem imela srečo, da so imeli pri sestri ravno uni, ki delajo sesalce Kirbi (ma en globinski, kaj vem), prezentacijo in sem jogi tja vlekla. Ampak se mi je še vseeno gravžal. Če bi se dobilo jogije take dimenzije, bi ga kupila.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čiščenje vzmetnice
8.8.2008 10:29:04   
urskas
Ko sva midva kupovala jogije, nama je prodajalec odsvetoval globinsko čiščenje, ker takšno čiščenje vlede ven tudi vlakna, polnilo nevemkajše vse...

V glavnem tisto, kar potegne ven kirbi, ni samo "umazanija", tako da ni tako hudo.

Bi pa sama raje kupila novo vzmetnico, če je le ta stara oz. neznanega porekla.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čiščenje vzmetnice
8.8.2008 10:37:03   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: urskas

Ko sva midva kupovala jogije, nama je prodajalec odsvetoval globinsko čiščenje, ker takšno čiščenje vlede ven tudi vlakna, polnilo nevemkajše vse...



Ah, čisto normalno "poln" jogi je bil, kot prej. Nič groznega se mu ni zgodilo. Če pa je kakšno vlako manjkalo, pa se tudi ni poznalo.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čiščenje vzmetnice
10.8.2008 18:25:55   
PikicaStonoga
MIšni,kskšne dimenzije pa imaš?
Poglej http://pohistvo.enakupi.com/Otroske-vzmetnice-in-lezisca-c-352.html - imajo več dimenzij,ne  samo standardne. Izdeluje pa Lagea.
če pa greš kaj v Bosno, pa tam tuddobiš pol ceneje, ne standardne mere po naročilu.  

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čiščenje vzmetnice
12.8.2008 10:16:45   
watershine
nekatere vtmetnice imajo pod zgornjim platnom (al kako bi temu delu rekla) neko zadevo (kot neka neprepustna folija) da če se kaj polije ali kakorkoli zmoči da ne gre to skozi, se pravi da je mokra samo zgornja plast in ni premočen cel jogi-zaradi tega se odsvetuje globinsko sesanje ker bi z tem lahko tisto "folijo pretrgale" in nebi imela več svojga pomena. drugače pa lahko jogi očistiš z različnimi preparati, ki jih dobiš skor v NOBENI trgovini (podobno kot za preproge) z tistim se jogi premaže in pol posesaš... če vrjameš da kaj pomaga... jst osebno ne vrjamm tem bučam.

upam da boš urihtala zadevo!

LP

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čiščenje vzmetnice
12.8.2008 10:22:05   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

MIšni,kskšne dimenzije pa imaš?
Poglej http://pohistvo.enakupi.com/Otroske-vzmetnice-in-lezisca-c-352.html - imajo več dimenzij,ne  samo standardne. Izdeluje pa Lagea.
če pa greš kaj v Bosno, pa tam tuddobiš pol ceneje, ne standardne mere po naročilu.  


U, hvala lepa za trud, samo moj otrok je zdaj že 6 let star, tako da res ne rabimo več.user posted image  Bo pa kateri drugi mogoče prav  prišlo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




dojenje
nosečka sem

koliko časa vi dojite vašega malčka?

2-3 meseca (18%)

do 7 meseca (19%)

do 1 leta (27%)

do 1,5let (16%)

2-3 leta (14%)

ne doijte (6%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!