|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aptamil 1 ali milumil 1
20.4.2006 9:39:58   
jmmm
V čem je razlika, saj je proizvajalec isti? Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aptamil 1 ali milumil 1
27.4.2006 13:21:11   
Natalija1
Kakor jaz vem je milumil bolj sladek in tudi malo bolj kaloričen od aptamila ... pri nas uporabljamo milumil in ga naš sonček kar pridno je .. je pa res da ji namesto 100ml obroka delam 90 ml ravno zato ker je bolj kaloričen in da ne bi preveč na teži pridobila. nDrugače pa ne vem če je še kakšna razlika ... probaj kateri bo tebi bolj odgovarjal in potem pri tem ostani in ga ne spreminjaj.
( pri nas smo prešli in novalaca na milumil ker se pri novalacu ni dovolj najedla zato smo vzeli tega ker je bolj kaloričen ... sedaj se lepo naje in je najbolj zadovoljen user posted image  ( tako ji pravim ker zraven tako cmoka kot en pujsek user posted image ))

(odgovor članu jmmm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aptamil 1 ali milumil 1
28.4.2006 9:14:04   
KBM
Mojo Karin je po Aptamilu zaprlo,od takrat naprej smo začeli kupovati Milumil in ga že pije od 4 meseca stara bo pa 17.5 7 mesecev!

Lp

(odgovor članu Natalija1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aptamil 1 ali milumil 1
28.4.2006 17:59:15   
Bonnie_RR
Pojma nimam v čem.user posted image Ja, v čem pa se naj bi razlikovala, če sta oba začetna?

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aptamil 1 ali milumil 1
16.7.2008 17:37:31   
24julij
to tudi mene zanima,mi smo sli iz aptamil pre na aptamil 1 ampak mi bi skoz jedla na dve uri.a bi mi jo pol milumil kj bolj nasitil?

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aptamil 1 ali milumil 1
17.7.2008 12:27:28   
Majabo
milumil ima več škroba in je bolj nasiten

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aptamil 1 ali milumil 1
22.7.2008 11:57:23   
matic0105
Se podpišem pod Natalijo - mi smo poskusili vse živo - milumil je zakon - celo krče je omilil (ali pa je bil to čas, kaj pa vem user posted image ).

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aptamil 1 ali milumil 1
8.8.2008 8:22:22   
EDIN
Naš Tian ima sedaj tri mesece.Prvi mesec sva imela Novalac .potem drugi mesec Aptamil ,ker je ceneje in menda boljše mleko.Sedaj pa smo na Milumilu 1,ker ga aptamil ni nasitil.Imam pa sedaj ta problem .da se je zredil.Zdravnica je rekla da je pretežak in da naj mu zmanjšam obroke.Velik je 60 cm ,težak pa7 kg.Ali ima še kdo tak problem?
Poje pa včasih : en obrok 150 ml ali več ,včasih pa samo 120 ml ali še celo manj.

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?