|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   shodili smo!!!
24.10.2008 19:43:27   
anita4
Jupi, tko sem vesela, da se morem malo pohvalit naš majhen sonček , star 10 mesecev in 10 dni je shodil.user posted image user posted image user posted image user posted image
Čeprav se zlo bojim da bi padu  in sem mu zato vedno za petami , se zelo veselim.

Lp
Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 19:44:32   
metkica1
bravo, bravouser posted image user posted image user posted image

je pa res hiter tvoj malčekuser posted image oz. še dojenček

< Sporočilo je popravil metkica1 -- 24.10.2008 19:46:55 >

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 19:48:56   
angel_rebelde
Tudi moj je shodil pri 10.mesecu user posted image

Bravo tvojemu sončku user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 20:13:09   
Anonimen
Bravo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 20:15:06   
ELMA
user posted image user posted image user posted image user posted image  si prestavljam kak ste veseli user posted image user posted image user posted image user posted image .
Moj sinek je shodil  ko je bil star 9 mesecov in 10 dni .user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 20:28:12   
Netopirčy81
Ja to je pa res super. Čestitke za tvojega malčka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 20:58:04   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 21:17:47   
Laubica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 21:19:51   
koala
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 21:36:56   
tatly
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 21:38:47   
mafi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 22:04:56   
botrca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojega sončka.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: shodili smo!!!
24.10.2008 22:36:31   
Pandica
user posted image  user posted image  user posted image Čestitke user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: shodili smo!!!
25.10.2008 16:03:13   
Vrtnica79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super!




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: shodili smo!!!
25.10.2008 16:11:26   
*kinnie*
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: shodili smo!!!
25.10.2008 19:10:15   
mary_lou
evo moj sincek je danes shodil star 8 mesecev in in 1 teden user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: shodili smo!!!
25.10.2008 19:25:45   
Volga
Evo, moj tudi danes, s petimi meseci in dvema dnevoma user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: shodili smo!!!
25.10.2008 19:27:29   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Evo, moj tudi danes, s petimi meseci in dvema dnevoma user posted image user posted image user posted image user posted image



Volga. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: shodili smo!!!
25.10.2008 19:28:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR


IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Evo, moj tudi danes, s petimi meseci in dvema dnevoma user posted image user posted image user posted image user posted image



Volga. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, mater no, glih zdaj bodo res s petimi mesci začel hodit user posted image  Pa vsi ravno na današnji dan user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: shodili smo!!!
25.10.2008 19:36:57   
*tajda*
Volgauser posted image user posted image user posted image user posted image  Sicer me pa zanima kdaj mamice mislijo da je njihov otrok shodil?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: shodili smo!!!
25.10.2008 19:41:41   
Seven*
Stroka pravi, da otrok shodi, ko se zna sam pobrat iz sedecega, vstat in it naprej..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: shodili smo!!!
25.10.2008 19:45:46   
*tajda*
seven hvalauser posted image  Zdaj bo pa verjetno manj mamic napisalo da so njihovi otroci shodiliuser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: shodili smo!!!
8.11.2008 18:27:58   
A.N.J.A.
No, anita4 kako je pa po tej definiciji, a že hodite? user posted image  
user posted image user posted image user posted image Volga... Moji so tut imeli hitr tempo - pri 2m so samostojno sedeli, pri 4 hodili, vmes so pri 3 že začeli samostojno uporabljati stranišče, govorijo tekoče angleško in nemško od 8 meseca, zdaj pri 3letih pa že pospravljajo stanovanje, kuhajo kosilo in skrbijo za ta novega dojenčka...
Lp

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: shodili smo!!!
8.11.2008 18:38:40   
maja24
Čestitke za prve korakeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu A.N.J.A.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: shodili smo!!!
8.11.2008 18:53:53   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Čestitke za prve korakeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Čestitke tud z naše strani...

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?