|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček Tako
7.7.2008 11:28:26   
jana84
Pozdravljeni!

A kdo pozna te vozičke, oziroma ima kakšne izkušnje z njimi. Jaz sem jih zasledila na avstrijskem in nemškem ebay-u in so mi zelo simpatični...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček Tako
7.7.2008 12:03:41   
jana84
no to so tile vozički:

- Tako City Voyager

user posted image user posted image

- Tako Natalia

user posted image  user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček Tako
7.7.2008 13:48:33   
glen
Prijateljica ga ima in je bila zadovoljna z njim ima pa eno velikoooooooooooo pomankljivost.Kolesa so fiksna.sprednja in zadnja.
Drugače pa ga prodaja za mali denar ker ga je tamala že prerasla,če te kaj zanima mi piši na zs

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček Tako
7.7.2008 20:24:05   
*bubi*
Sem imela nagledane, ampak nisem upala naročit, ker ga ni možno nikjer (razen v Nemčiji) v živo videt. Pazi pri teži - informacije na spletnih straneh so zelo različne!

Pa še nekaj je -  obstajata 2 modela na ebayu:
Tako City Voyager
Alu City Voyager.

Mislim, da Takotov nima alu podvozja, vsaj nikjer to ne piše. Je kromirano podvozje, prevlečeno z barvo. Lepo, ampak zaradi tega še težje.
Pri Alu verziji je manj barv na voljo, ampak še vedno več kot dovolj user posted image  Na izgled sta si zelo podobna, nikjer na njem pa ne piše Tako. Razlika je tudi pri kolesih - Alu C.V. nima zračnic ampak gumirana kolesa, sicer enako velika.

Kontaktirala sem tudi prodajalca. V Slo bi ga poslali s hitro pošto za 40€.



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček Tako
7.7.2008 20:27:27   
*bubi*
Aja, glede teže bi jaz še najbolj verjela informacijam na tej spletni strani:
http://www.tako-deutschland.de/index.php?cat=c13_Kombi-Kinderwagen.html

Tako C.V. 20 kg!!!!



Za Alu C.V. navaja prodajalec na ebayu 1x 12 kg in 1x 16 kg. V mailu mi je napisal, da tehta dejansko 16 kg.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček Tako
13.7.2008 12:01:15   
jana84
Mi se še kar ne moremo odločiti kaj narediti v zvezi z vozičkom...Obema se ta voziček zelo dopade, samo kaj ko nihče ne ve kako kakovosten je ta voziček...
A ima še kdo kakšne izkušnje z njim?
Fiksnost sprednjih gum meni ni taka pomankljivost. Večja slabost bi bila, če bi bile konstantno gibljive (torej, da se jih ne da fiksirati!). Človek se na vse navadi.

Prosiiim za kakšne izkušnje!!!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček Tako
4.8.2008 23:47:02   
glen
Jana drugače je bila prijateljica z njim ful zadovoljna.Glede kvalitete.Res da je mal velik v peugeota 206 ga ni noter spravla.
Tako da če maš večji avto in te negibljiva kolesa nemotijo ga kr kupi.
Res je lep tudi v živo.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček Tako
5.8.2008 17:38:24   
Katjusa
Ko sem jst v prvo kupla voziček sicer od drugega proizvajalca sme tud rekla pa kaj če kolesa ne grejo sme in tja sam pol na sprehodih je pa to zelo manjkalo in sem ga kmalu prodala ker ga je blo težko upravljat še posebej če greš kam k je treba mal več zavijat (trgovina) pa tud nasplošno na sprehodih za vsako ko je prišel avto sme se mogla cela gor obest da sem zavila bol zakraj...... Jst vam ne priporočam fiksnih koles.... odločit se morate pa same.... drugače pa fajn zgledauser posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček Tako
8.8.2008 15:06:31   
jana84
ok, naročila sva voziček (sicer ni TAKO), vendar izgleda ravno tak! Sedaj čakava, da nam ga dostavijo iz Nemčije...Upam na najboljše.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?