|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hemeroidi
21.7.2008 21:48:00   
Anonimen
Punce,
ena huda tezava me pesti te dni. Hemeroidi. Imam jih prvic in ne vem kako se jih spravi stran. Naj samo cakam in upam, da cimprej minejo ali lahko kaj naredim? Zelo me boli in ne vem ali naj sedim ali lezim ali hodim.
Ste jih imele? Kaj ste naredile? Hvala za pomoc!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hemeroidi
21.7.2008 21:53:38   
gajer
mislim da se imenuje faktu mazilo ampak ga dobiš samo na recept sploh pa pejd na posvet če si noseča

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hemeroidi
21.7.2008 21:56:54   
Anonimen
Ja, noseca sem 30 tednov in pojavili so se mi danes. Saj so se mi ze vcasih, ampak so v nekaj urah zginili, danes pa ze cel dan in me vedno bolj bolji. Naj grem na posvet k svojemu G ali kam drugam?

(odgovor članu gajer)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hemeroidi
21.7.2008 22:04:13   
gajer
boš videla kaka bo situacija do jutra, če ne bo bolje najprej vprašaj svojega G pa boš videla kaj bo rekel...drgače pa pejd pogledat na med.over.net če boš našla kej pod to temo, sigurno kej piše

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hemeroidi
21.7.2008 22:09:49   
Anonimen
Hvala Gajer! Bom prezivela danasnjo noc in videla kako bo jutri. Ce ne bo boljse, bom poklicala svojega G. Hvala za nasvet.

(odgovor članu gajer)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hemeroidi
21.7.2008 22:12:44   
gajer
ni problem, sporoči kako je bilo...vse bo ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hemeroidi
21.7.2008 22:30:41   
benika
V lekarni dobiš obliže ali kremo proti hemoroidom brez recepta. Meni so se pojavili že na samem začetku nosečnosti ampak se jih še nisem znebila, pa je od poroda že več kot pol lettauser posted image

(odgovor članu gajer)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hemeroidi
21.7.2008 22:51:21   
Anonimen
Meni je pomagala Tea tree krema od Justa.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hemeroidi
22.7.2008 7:56:22   
gaja29
Meni so se pojavili v petem mesecu nosečnosti in tudi sedaj se jih še nisem rešila, pa je že 2 leti od poroda. Meni krema pomaga trenutno, se namažem in ga not porinem. Ko pa pride spet ven pa jovo na novo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hemeroidi
22.7.2008 23:08:27   
Anonimen
Benika in Gaja....pa vaju se vedno tako boli??
Ker mene boli ful in si ne predstavljam, da bi me vec mesecev ali celo let tako bolelo. Saj niti prav hodit, sedet in lezat ne morem user posted image  . Danes je sicer malo boljse kot vceraj, vendar se boli. Bom pocakala se kak dan in potem, ce ne bo  nic boljse bom sla k svojemu G oz. v lekarno po kremo.

(odgovor članu gaja29)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hemeroidi
22.7.2008 23:33:28   
sunny24
Tole sem našla: http://www.hemoclin.si/interface.html

Upam, da se te neprijetnosti kmalu znebiš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hemeroidi
22.7.2008 23:54:12   
Anonimen
jaz sem pa v 36.tednu nosečnosti in sem opazila v predelu zadjika eno bulico ven, ki pač zaboli. A je to hemeroid? Ker nimam pojma, čisto po pravici.

Prav čudno je.... Sploh ne vem kaj naredit..in sem si včer nazaj porinila to bulico, ampak to pride ven... Kako se je znebiš???

Pa zakaj nastane??

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hemeroidi
23.7.2008 0:32:05   
sunny24
Jup, to so hemeroidi. Od česa pride..poglej si link, ki sem ga prilimal v prejšnem postu, je tam vse razloženo. Pomagaš si lahko z različnimi kremami iz lekarne, kolk pomagajo pa nevem, ker jih nisem nikoli uporabljala, čeprav me ta nadloga včasih muči...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hemeroidi
23.7.2008 9:38:56   
scubadiver
Jaz sem jih fasala po porodu. Kupila sem v lekarni kremo modolex brez recepta in je fantastična. Izginilo mi je v dveh dnevih. 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hemeroidi
23.7.2008 11:10:11   
Anonimen
scubadiver in sunny24...zlati sta. Ker mi se danes ni nic boljse in hodim kot raca, grem takoj po sluzbi v lekarno in nabavim eno od teh krem. Res upam, da bo pomagalo, ker je totalno neprijetno in bolece. Hvala vama!

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hemeroidi
23.7.2008 22:19:54   
*ajetam*
jaz iamm tudi modulex pa v drogerijah prodajajo nekakšne vlažilne robčke za hemeroide.
lepo vlažijo in prav ohladijo zadnjik. meni vedno pomagajo...
v takih posodah so. pa na slikici je rita in kaktus user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hemeroidi
25.7.2008 17:38:05   
Anonimen
Koncno sem sla v lekarno in se pozanimala. Za Modulex mi je lekarnarka rekla, da mi jo svetuje, ce mi jo je svetovala tudi moja G, drugace pa naj rajsi vzamem Hemoclin, ker je ze v osnovi narejen za nosecnice. In res sem ga. Danes je drugi dan in moram rect, da je ze vceraj bilo dosti dosti boljse. Bulico se malo imam, nimam pa vec bolecine in se lahko normalno premikam, vsedem in vse ostalo! Hvala Bogu za to in vsem najlepsa hvala za nasvet!

(odgovor članu *ajetam*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hemeroidi
27.7.2008 9:03:49   
Anonimen
Hey..

Sem anonimna2, ki se mi je hemeroid naredil v 37.tednu nosečnosti. Pa to ne morem verjet, kako to boli. SEm mislila, da bo kaj boljš, pa ni. Mislim, da bom dans kar šla v lekarno po kremo...ker to sploh sedet ne morem... In naj bi ta bulica boleča pol kar izginila ali kako?

hvala....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hemeroidi
28.7.2008 21:51:11   
krfjolca
Zoprna zadeva, ja. In ne izgine tako hitro. Meni so se pojavili okrog 7. meseca nosečnosti. Ko pa sem pri porodu med klistiranjem sestri rekla, naj bo malo bolj nežna zaradi te nadloge, se je samo zasmejala, češ zaradi tega grahka javkam, "ko bi vi videla, kakšne cvetače imajo nekatere" user posted image . No, zadeva se je umirila nekako 1 leto po porodu.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hemeroidi
29.7.2008 9:01:05   
T.A.T
Pozdravljene,
jaz zaenkrat še teh težav nimam jih pa je kr polovičko življenja imel moj mož, ki pravi da je ni boljše kreme na tem planetu kot krema Hadensa!!Pri nas ne vem če je sploh za kupit...on jo je zmeraj kupoval v Avstriji sedaj pa sem nazadnje kremo kupila v Bosni(kjer če vrjamete al ne imajo celo na radiju reklamo za to kremo in hemeroide). Pozanimajte se, če jo prodajajo pri nas...

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hemeroidi
29.7.2008 9:25:56   
Anonimen
Ojla

Samo še nekaj... a tista bula zadaj sploh ne izgine??? Zakaj se pa potem sploh mažem..ker se mažem, pa še zmer težko sedim... Obup no....user posted image

(odgovor članu T.A.T)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hemeroidi
29.7.2008 9:53:16   
T.A.T
zgine zgine...samo pravo mazilo najdi!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hemeroidi
29.7.2008 13:08:06   
renatka
Jaz sem jih imela že pred nosečnostjo in zdaj v nosečnosti so v hujši obliki, bila sem tudi že na operaciji in nikoli več, tak da si probajte jih pozdravit z kremo, s prehrano in vedno po veliki potrebi si z hladnim tušom približno minuto do dve ohlajajte zadnjik, pomaga verjamite in potem bo boljše.

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hemeroidi
29.7.2008 13:39:24   
Anonimen
Ja sej to me je strah, da bi mogla še na kako operacijo it. Kriza. Se pa res ne zmanjša ta čudna bula, čeprav sem kupila Hemoclin.... Boli pa tko kot da bi bla šivana...user posted image

(odgovor članu renatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hemeroidi
30.7.2008 9:09:28   
bejbika81
Pozdravljene!
Jaz pa se nisem user posted image , pa imam hemoroide ze vec kot 4 leta, me zanima kaj bo, ko bom user posted image  user posted image ...
Osebna zdravnica pa mi je predlagala, da si hemoroide mazem z ledom - 1 kocka ledu je bila dovolj, da so se skrili.

Upam, da nasvet pomaga,

LP vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?