|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   temperatura
3.3.2005 21:01:02   
sonček2*
Taja je bla dons drugič cepljena. Prvič ni bilo nobene reakcije, dons se mi je pa zdel, da ima mal vročine. Sm jo zmerla kr z navadnim pod pazduho za silo, pa je pokazal 38,7. Vem, da morm odštet 0,5, pa me zanima, če je pol že kej kriza , če ma 38,2, a bi mogla kej ukrepat :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   temperatura
3.3.2005 21:06:11   
lol
Raje joprevij in ji zmeri T v ritki bo bolj verjeten.Če bo 38,4 ji daj calpol...kar koli za zbijanje.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   temperatura
3.3.2005 21:06:14   
Willson
Če si ji merila pod pazduho ne smeš nič odšteti, ošteješ samo ,če meriš v ritki. Jaz bi ji dala 1/2 svečke kalpol.Znaki po cepljenju pa naj bi izzveneli po 48 urah. Seveda, pa povej to tvoji pedatrinji, ko boste imeli 3 cepljenje. Lp

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   temperatura
3.3.2005 21:57:52   
žiža
Boga Taja! Ena :rozica: da bo hitro dobro!
mi mamo pa drug teden cepljenje. Me tud že mal skrbi, ker je bila že prvič kriza. Smo tolk jokal. Če bo pa še vročina... :((

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   temperatura
4.3.2005 7:43:21   
dory
Ce je vrocina ji dal mal calpola za zbijat..drgac pa je pomoje dons ze ok in je slo zgolj za reakcijo..nas je po drugem cepljenju tud bruhal..po prvem se vedel ni da je kej blo :)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   temperatura
4.3.2005 8:35:28   
sonček2*
Evo Teja, prou maš, dons je že okej, še sreča:)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?