|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mutsy voziček
26.10.2007 13:20:25   
Calena
Ojla!

Meni je zelo všeč voziček Mutsy, v katerega sem se "zaljubila" že spomladi med potepanjem po Luxembourgu. Posebej všeč sta mi modela Urban Rider in 4 Rider. Oba sem v BC sicer že sprobala in sta se mi zdela zelo lahko vodjiva, me pa zanima, kako se kaj voziček obnese pri mestni vožnji in pri vožnji po makadamu in neravnih terenih?
Kakšne so vaše izkušnje z Mutsy-ji - priporočate ali ne?
Pa še nekaj me zanima; se da voziček s športnim sedežem zložiti v enem kosu ali je sedež potrebno vedno odstraniti?
Že vnaprej hvala vsem za odgovore.

Pozdravčke in lep vikend vsem!

Calena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.10.2007 19:36:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Calena)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mutsy voziček
27.10.2007 10:23:09   
skuštrana
Mi imamo urban riderja in traveller lupinico.
Smo ga kupili na hrvaškem, cena je bila za vse skupaj 4.700 hrk, s tem da smo dobili nazaj pdv - 800 hrk. Se splačauser posted image

Zaenkrat smo z njim zadovoljni, je pa res da se ga moraš v začetku navadit, kadar imaš zadnja kolesa naštimana tako, da so gibljiva. Prvih nekaj km je bilo meni full čudno, zdej je pa že ok. Je super za po mestu in trgovinah, za off road je pa boljše, če imaš kolesa zaklenjena.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mutsy voziček
28.10.2007 20:19:50   
mayci
Meni so tudi teli Mutsyi že pred meseci padli v oči, ko jih še ni bilo pri nas. Sva ga šla z mojim že v Baby Center pogledat (čeprav še ne pričakujemo naslednjega babya), pa sem še vedno navdušena, kot takrat, ko sem jih gledala po netu.user posted image
Meni je pa najbolj všeč 3rider. Super vozički, pa zelo kvalitetni se mi zdijo!

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mutsy voziček
28.10.2007 21:29:20   
Anonimen
Meni so tudi dobri user posted image

Najbolje všeč mi je 4rider light:

http://www.mutsy.com/products/4rider_light/options


Pretehtale so felge user posted image  user posted image


(odgovor članu Calena)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mutsy voziček
29.10.2007 8:06:45   
mozart
kaj Mutsyja prodajajo v slo Baby centru? Meni je noro dober, samo cena je bila takrat, ko sem ga gledalal precej neugodna, res da ga takrat nismo rabili, sedaj ga pa upam, da bomo.. Koliko pa stane?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mutsy voziček
29.10.2007 9:14:17   
gajči
Tudi midva sva se zagledala v Mutsyja, v Baby centru sva preizkusila 4riderja. Meni je sicer na netu najbolj všeč 3rider, tega pa nimajo. Lahko naročiš, ampak je čakalna doba za Mutsyje 2 meseca.
Zdaj pa me zanima, tiste, ki ste ga kupovale v tujini, kje se da v živo pogledat 3 riderja in kako dolgo se tam čaka potem na voziček.

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mutsy voziček
29.10.2007 9:28:31   
Calena
Ojla,

Vsem hvala za nasvete in odgovore. Mi smo vozičke še enkrat v soboto temeljito gledali v BC-u in se odločali med novim Maxi Cosi Mura, odhajajočim Quinny Freestyle 3xl in Mutsy-jem. Tokrat je mož s sabo vzel meter in bil navdušen nad tem, kako enostavno se Mutsy zloži, pa zelo komot bo šel v avto. Tako da je Mutsy zmagovalec - odločili pa se bomo verjetno za 4 Riderja s pnevmatikamiuser posted image   Me je čisto očaral.

mozart
Ja Mutsy-je prodajajo v Baby Centru mislim da nekje od septembra dalje. Imajo razstavljene različne modele, drugače pa moraš voziček naročiti (posebej izbiraš ogrodje, košaro, lupinico, športni del, pa razne dodatke); čakalna doba pa je tam nekje do 2 mesecev. Se pa pri Mutsy-jih vse posebej kupuje.
Ogrodje za Urban Riderja je cca 310 EUR, 4 Riderja od 230 EUR do 270 EUR, košare in lupinice so okoli 150 EUR - 170 EUR, športni del okrog 130 EUR...
Na Mutsyja pa paše tudi Maxi Cosi lupinica (se da kupiti adapterje v BC-u).

Lp,
Calena

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mutsy voziček
29.10.2007 12:24:36   
skuštrana
Kot sem že napisala smo ga mi nabavili v Zg.
Ogrodje, športni del ter Traveller lupinica , adapterji za lupinico= cena je bila okoli 660 e, nazaj pa smo dobili davek v vrednosti 122 e, tako da je bila končna cena nekje okoli 540 evrov


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mutsy voziček
29.10.2007 13:21:00   
gajči
skuštrana
ali so imeli v Zagrebu tudi 3 riderja?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mutsy voziček
29.10.2007 19:49:02   
zvezdica05
Sicer nisem skuštrana, pa vseeno...
Ja, v Zagrebu imajo razstavljene čisto vse mutsyjeve vozičke, tudi 3 riderja. Meni je nor in upam, da bo kmalu moj. Imam srečo, da živim 20 min vožnje do Zagreba, tako, da ga kar naprej hodim tam gledat.user posted image Je pa res, da meni ni nič omenjala trgovka, da se da ogrodje izbirati.
Ali mogoče katera ve, kako je z varnostjo traveller lupinice?
A se da v Lj izbirati med vsemi barvami, ki so predstavljene na njihovi strani?

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mutsy voziček
29.10.2007 20:57:56   
mayci
Ja, zvezdica, meni je trgovka rekla, da lahko naročimo katerokoli barvo in dodatek iz kataloga.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mutsy voziček
30.10.2007 8:43:18   
Calena
zvezdica05,

Glede varnosti traveller lupinice je meni prodajalka v BC rekla, da oni nimajo rezultatov testov ter zato ne vedo ali je tako kvalitetna kot Maxi Cosi-jeva lupinica ali ne. Bo treba še malo pobrskati, če slučajno kje obstajajo kakšni rezultati.

Tako, kot je povedala že mayci, se da v Lj naročati vse v povezavi z Mutsy-ji in dodatki iz kataloga.

Lp,
Calena

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mutsy voziček
30.10.2007 10:28:33   
gajči
zvezdica 05, to je pa res super. Morava čim prej it pogledat, upam da še ta teden user posted image .

Še to me zanima. A imajo tam vozičke na zalogi ali se jih naroči in potem tudi čaka 2 meseca?

Pa če lahko še katera napiše prosim kako je s tem hrvaškim davkom. Kaj moraš storit da ga dobiš nazaj? A to je potrebno kaj švercat ali je stvar čisto legalna?

(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mutsy voziček
30.10.2007 10:47:33   
zvezdica05
Meni je v Zg rekla, da načeloma nimajo vseh barv na zalogi in da je treba na voziček čakati. Kako dolgo, ne vem.
Glede davka:
To ti je isto kot prej v Avstriji Mwst. Če imaš račun nad 500 hrk ti ob predložitvi dokumenta v trgovini izpolnijo poseben obrazec, katerega daš na meji cariniku, da ti ga potrdi. Slovenci lahko preko hrvaške meje uvozimo za 165 € brez carine, kar je več in če nas dobijo, nam ocarinijo. Tako je v teoriji. Lahko pa ti povem, da grem čez mejo skoraj vsak teden, ogromno kupujem v Zagrebu, pa nisem še nikoli plačala carine. Je pa varijanta pri mutsyju več računov, ker se vsak del (ogrodje, košara...) kupuje posebej.
Več glede tega ti bo pa gotovo povedala skuštrana, ker je v Zg voziček kupila in ima zagotovo največ izkušenj ravno glede prevoza čez mejo, čakalno dobo itd.

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mutsy voziček
31.10.2007 13:57:15   
skuštrana
Mi smo na voziček čakali približno dober mesec. Glede prestopa meje- lahko ti naredi več računov ali pa samo enega in greš na riziko. No, glede otroške opreme so cariniki kar prizanesljivi user posted image

Glede ogrodja se mi pa zdi, da je en aluminijski in z usnjenim ročajem, potem imaš malo težjega pa s spužvo na ročaju..Nisem čisto prepričana, mi imamo ogrodje za urban riderja z usnjem na držaju ( to je bila želja mojega možauser posted image )...

Je pa fajn, da prideš v trgovino in že točno veš kaj hočeš, ker so trgovke bolj tako tako.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mutsy voziček
31.10.2007 20:51:55   
bilbo
če greste preko meje ne ididte čez Gruškovje ker Hrvaški cariniki javljajo našim

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mutsy voziček
1.11.2007 9:40:00   
gajči
Še nekaj me zanima. Kako pa je potem s servisom ali pa s kupovanjem kakšnih dodatkov? Verjetno se na vse spet čaka. Predvsem me zanima za servis.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mutsy voziček
1.11.2007 10:42:43   
skuštrana
Bilbo, tako je na vseh mejnih prehodih, pač kakor naletiš. Lahko imaš srečo in je fajn carinik, ki ne komplicira, lahko pa te prijavijo. Morda je zato bolje prosit za več računov pa je problem rešen user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mutsy voziček
1.11.2007 10:58:50   
Putka
Kje v Zagrebu pa imajo to štacuno?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mutsy voziček
4.1.2008 22:54:00   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Kje v Zagrebu pa imajo to štacuno?


Tudi mene zanima?


Punce, tiste ki ste kupile Mutsyja (4 riderja ali 3 riderja), kako ste kaj zadovoljne? Kakšne so prednosti in slabosti?
Kako se vozek obnese na makadamu?


Tukaj pa je še en link - Mutsy 4 rider na testu:
http://www.youtube.com/watch?v=iuKXuVwCk0s

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mutsy voziček
5.1.2008 18:32:30   
zvezdica05
Mutsy vozičke imajo v Baby Media Shopu v King Crossu: To je shopping center v predmestju Zagreba. Od mejnega prehoda Obrežje se pelješ še pribl. 15 minut, gledaš Zagreb-jug in potem že z avtoceste vidiš ta King Cross, zraven (za orientacijo) pa je še Bauhaus, Kika...

Drugače pa, tiste, ki že imate Mutsyja... zanima me isto kot Aureo. Vse informacije dobrodošle user posted image .

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mutsy voziček
8.1.2008 8:55:51   
skuštrana
Mi smo z njim zadovoljni....user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mutsy voziček
8.1.2008 23:52:36   
pravljica
jaz vem, da bi bila z njim zadovoljna, če bi ga imeli user posted image  

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mutsy voziček
23.8.2008 21:30:07   
Anonimen
Sicer malo pozno, ampak mogoče kateri pride prav: med lahkim in težjim ogrodjem lahko izbiraš samo pri 4riderju in mislim da tudi pri urban riderju ... pri 3riderju je pa na voljo samo težje ogrodje.
Danes sem dala v BC za 4riderja 570€ (lahko ogrodje + košara + športni del).

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?