|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maternični vrat - prosim pomoč
24.8.2008 14:50:53   
Anonimen
Pozdravljene.


Zanima me položaj in trdota materničnega vratu v zgodnji nosečnosti in naprej. Moj je bil nizko v nožnici in trd(lahko ga je bilo otipati), sedaj pa je visoko in mehak. Sem v petem tednu. Strah me je, da se pripravlja na ss, ker očitno se odpira.


Prosim, če katera ve kaj več o tem, naj mi pomaga.


Lp, obupana
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maternični vrat - prosim pomoč
24.8.2008 15:54:27   
Katjusa
vse je vreduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če bi bil MV znak za nosečnost pol nebi rabli testovuser posted image user posted image user posted image user posted image sem pa jst tud vedla da sem noseča že par dni pred M ker sem imela ful trd MV in nizek in se je kasneje tud bolj dvignil in zmehčal sem pa zdej 15t6d tak da pomoje je normalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in tud zdej je bolj visokouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitam za nosečnost in ne glej MV raje se sprosti in vse bo OKuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maternični vrat - prosim pomoč
24.8.2008 16:17:38   
Anonimen
Hvala za odgovor.user posted image

Pa misliš, da je to normalno ? Ker včeraj je bil še nizko in trd, danes pa mehak in visoko?
Me malo panika grabi, ker so za menoj slabe izkušnje.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maternični vrat - prosim pomoč
24.8.2008 16:30:14   
Katjusa
Ja tako se obnaša tik pred M sam če si 5t noseča pol ti M že zamuja in gre za nosečnost, ki si jo najbrž že potrdila s testom? kot sem rekla meni se je tud dvignil in postal malo mehkejši..... kakorkoli držim pesti da se dobro konča in da je to normalno.... Če bi z MV ogotavljali nosečnost potem nebi rabli testov in G nebi delal testa ampak bi sma potipal MV

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maternični vrat - prosim pomoč
24.8.2008 17:54:30   
Anonimen
Pa se ti je dvignil kmalu po izostanku M?
Saj vem, da sem tečna, ampak me skrbi.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maternični vrat - prosim pomoč
24.8.2008 17:55:32   
Anonimen
Ja, nosečnost je potrjena že nekaj dni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maternični vrat - prosim pomoč
24.8.2008 21:43:09   
Anonimen
Ne tipaj si MV,.ker lahko si samo škodo narediš

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?