|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 12:09:25   
klarisima
V moji stari ulici je bobnelo...moja mami ima razbite vse šipe, po celem stanovanju je bilo steklo user posted image ...še dobro, da je ni bilo doma...bogi vsi, ki so oškodovani, prestrašeni ali ranjeni. Toča je bila namreč velika kot krompir...Upam, da bo civilna zaščita hitro ukrepala in uredila, da bodo vsaj osnovne človeške potrebe zadovoljene user posted image

http://24ur.com/novice/slovenija/foto-divjalo-neurje-s-toco.html


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 12:22:20   
haloze
Grozno se dogaja zadnje cajte, pri nas hvala bogu ni neke škode, toča pa je ružla po okni, ampak je bla bolj mala in hitro fertig.

Žal mi je za vse, ki se vam je kaj takega zgodilo.

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 12:25:55   
gumbek
No tudi nas je ujelo na Ptuju pa smo se skrili pri šparu pod nadstrešek nato pa nas je prijazni gospod spustil v garažno hišo ki je tam. Tako prijaznih ljudi ki pomagajo še nisem srečala. Mali je spal samo ko se je zagrmelo se je zbudil.
Upam da boste tudi ostali dobili pomoč.



_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 12:28:32   
ključek
joj, grozno........................user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

saj ne veš, kaj napisati....................

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 13:17:17   
KIKI****
Ojej,
za zjokatuser posted image .

Mi smo šli v četrtek zvečer na Roglo, kjer je bilo včeraj zelo lepo vreme, z le nekaj več vetra. Zvečer je klicala tašča, da je zunaj vse belo in da noro pada toča, ampak škode ni naredila drugje kot na vinogradu, celo vrt je samo 20% poškodovan, jabolka nekje do 40%.user posted image

Potem me kliče ati, ki je od nas oddaljen samo dober km. Pri njih je razkrilo "pojato", nekaj hiše, voda je drla v klet in garažo, v hišo je pritekli skozi lustre v hiši, okna sicer niso razbita ker so vsa čisto nova, je pa leseni del namesto črno polakiran sedaj bel. Vrta ni do zemlje nič, del njive kjer so imeli nekaj krompirja, in druge zelenjave je zravnano z zemljo.user posted image  Hvala bogu, da je pri nas dokaj ostalo in jim bom še jaz dala kej, Bilo je kot sodni dan, pa smo zlo daleč od Ptuja. Občina Šmarje pri Jelšah.

Pri bratu ki je od atija oddaljen 100 m je kr fajn poškodovalo novo fasado na hiši-do demit mreže, razbilo kolektorje na stregi, potrgalo vrtne luči, ležalniki in vse kar je bilo zunaj je ležajo po več 10 m stran od hiše.user posted image

Atiju je tole gugalnico 
user posted image
 obrnilo pred hišo kot list papirja in jo odneslo 10 m stranuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 13:21:00   
Shorty_
user posted image

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 14:49:01   
*kinnie*
user posted image user posted image


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 15:10:01   
ključek
ojojoj...............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a nas to čaka sedaj pri vsakem dežju ali kaj??????

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 15:45:11   
arabela*
user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 16:50:55   
zvesta
evo, jaz sem sedaj s ptuja.... tam niti ni bilo najhujše...

najhujše je bilo v vasi Biš, Trnovska vas, Juršinci, Destrnik... Enih streh sploh ni, druge imajo več lukenj kot materiala okrog...
Sem se pa na glas zjokala, ko sem v Placarju ob cesti opazil mažkarja, ki je sklonjen ob cesti nekaj pobral... In ko se je dvignil, je imel v rokah kužka, poškodovanega kužka. Možak je jokal. Grozljivo....

Na cesti je še sedaj eč centimetrov seseklanega lesa, kot bi se vozil po žagovini, silosu.

Res samo za zjokati se....

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 17:01:20   
Mala_princeska
user posted image user posted image user posted image

Groza.

Ponoči je bobnelo kot noro, hvala bogu pri nas ni bilo toče, samo močni nalivi - je bila nekaj km stran, a vseeno sočustvujem z vsemi, ki ste prizadeti.

Zjutraj sem skoraj plavala na cesti - zalilo podvoz kjer zavijem z avtoceste v službo - na srečo pravi čas obrnila.



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 17:14:37   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

evo, jaz sem sedaj s ptuja.... tam niti ni bilo najhujše...

najhujše je bilo v vasi Biš, Trnovska vas, Juršinci, Destrnik... Enih streh sploh ni, druge imajo več lukenj kot materiala okrog...
Sem se pa na glas zjokala, ko sem v Placarju ob cesti opazil mažkarja, ki je sklonjen ob cesti nekaj pobral... In ko se je dvignil, je imel v rokah kužka, poškodovanega kužka. Možak je jokal. Grozljivo....

Na cesti je še sedaj eč centimetrov seseklanega lesa, kot bi se vozil po žagovini, silosu.

Res samo za zjokati se....



Grozno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 20:55:51   
tatam
Mi smo iz Radencev pa komaj zdaj vidim,da tu niti ni blo tak hudo.Nama je stolklo avto-konkretno,na strehi je par lukenj-mamo v planu letos menjat,tak da se ne sekiram,polomljena je ena! roleta,ostalim je prizanešeno.Da ne bi o igračah,ki so ostale zunajuser posted image Bazen kaput,saj je pristal na vrhu hruške(ravno smo ga spucali in nismo nalili vode),igralna hiška je skoraj brez strahe-polomljeno.....Ampak kot pravim sedaj ko sem vidla te slike in brala to sem srečna,da je le touser posted image
Upam,da pomoč čimprej pride!

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sodni dan na Ptuju
16.8.2008 21:27:57   
Blejka26
mi smo včeraj za las ušli nevihti ki je tako divjala..smo bili na kratkem izletu v Mariboru in smo se domov odpravili ob pol osmih zvečer,tko da smo nevihto ujeli tam nekje pri kamniku..bilo je kar grozno ko smo se peljali proti nevihti ki si jo videl že od daleč..na srečo takrat še ni bilo tako hudo

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sodni dan na Ptuju
17.8.2008 9:13:52   
Mišni
O, groza. Bogi ljudje in živali.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sodni dan na Ptuju
17.8.2008 10:25:06   
mateyka
ja, sem slišala. mojga frenda je skor ubila ta toča, ker je reševal svojo frendico, ko je hotla avto pokrit pred točo (včasih pa tud ne pomislimo, da je naše zdravje več vredno..). + pol strehe jim je uničila ta toča.. user posted image

tako da vsem oškodovanim user posted image
user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sodni dan na Ptuju
17.8.2008 20:40:16   
mika
mi smo iz Dupleka, danes smo se vrnili z morja in sva z možem pogledala če je kaj škode na hiši in imamo poškodovane žaluzije.
Moja starša sta se vračala takrat z morja in ju je ujelo neurje nekje pri Staršah. avto jima je toča fajn stolkla, mamo pa je zajela grozna panika, da jo je oče komaj pomiril. Mislila je, da ne bosta preživela. cesta je bila čist bela, doma( vMiklavžu) je uničen vrt in rože.

Tudi mi se sprašujemo a bo točo prineslo vsako slabo vremeuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sodni dan na Ptuju
17.8.2008 22:39:01   
Barbara111
Nam je golfa3 tudi uničilo in garažo od sharana imamo poškodovano vso streho.Oba otroka sta doživljala grozoto noči.Ostalim sosedom v bloku je vsem poškodovalo avte.Pravi sodni dan smo res imeli sploh nisem mogla do 3 zjutraj spat.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sodni dan na Ptuju
18.8.2008 8:38:31   
mojamura
mi smo iz občine starše. nam je fasada luknjasta kot bi jo kdo z brzostrelko nastreljal. na vrtu so ostala le stebla od psradajza. sosedi imajo novo streho prerešetano...user posted image user posted image user posted image eh žalostno

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?