|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otok cres
21.7.2008 22:26:31   
ROŽICI
a je bil kdo na cresu?mi gremo v začetku avgusta kampirat pa me zanima kaj več?kamp kovaine.kašna je plaža?če se imaš zvečer kam it?kako je za otroke...



_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otok cres
22.7.2008 2:08:13   
SasMami2be
čav,
cres je krasen. midva sva že parkrat bila tam. zelo zeleno, mirno. razen v kampu. s kampom nimam izkušenj. sva se pa vedno kopala v kovačinah in malo naprej ko je FKK.

veliko je  družin z otroci. če greš še naprej od kovačin peš ob plaži, najdeš po kakih 10' eno slovensko naselje in tam je bolj mirno in je prav prijetno tudi za otroke. user posted image
sicer je v kovačinah tudi prijetno, sam moraš malo ob obali  raziskovat, če hočeš imeti malo svojega miru in sence v gozdičku. se pa vsega najde.
tudi ko greš ob obali iz kovačin proti mestu lošinju, maš poooolno takih prijetnih kotičkov za bebice in otročke. za senco se je pa treba potrudit. npr. se usidrat pri hotelu v parku. tam je sence. in pooolno otročkov.

pa pozdravi cres še zame. letos smo doma, ker moj rastoči trebušček ne prenese vožnje. user posted image

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otok cres
22.7.2008 6:09:44   
anju
kamp kovačine je velik. meni osebno ni preveč všeč. ima plažo primerno za otroke. tam 10min stran, kjer je naselje slovenskih podjetij (stara gavza) je žal plaža bolj neprimerna za otročke razen enega malega 4m zalivčka. med obema naseljema in še malo dlje je skozi gozdiček tik nad plažo sprehajalna pot, greš povečini lahko z vozičkom vse do mesta cres. tam med kovačinami in cresom se nekaj dogaja. malo ringlšpila za otroke, gostilne, sladoled... ni preveč, ravno prav. tudi jaz imam tako kot predhodnica zelo rada cres, samo kar se kampa tiče mi je bolj všeč v osorju. tudi v valunu je zanimiv kamp, samo ni "avto-".

< Sporočilo je popravil anju -- 22.7.2008 6:10:51 >

(odgovor članu SasMami2be)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otok cres
22.7.2008 14:37:39   
ROŽICI
kako je pa v osorju?je lepše?zanima nas plaža FKK.
mam otroka starega 4,5leta.nimamo radi da je preveč mirno...more se nekaj dogajat al pa da peš lahko kam greš..v mesto.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otok cres
22.7.2008 16:24:13   
skuštrana
Meni je pa kamp kovačine všeč..Zvečer lahko greš peš do mesta, čez dan imajo animacijo za otroke v kampu.Plaža je za otroke ok, samo ni cel kamp FKK, tam kjer je FKK niti ni preveč ok za otroke...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otok cres
22.7.2008 20:53:32   
ROŽICI
v kampu nebi bila Fkk ampak sam na plaži FKK,pač da je v bližini

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otok cres
22.7.2008 22:36:46   
blak
Kamp Punta križa ima FKK del in neFKK del. Je pa zelo lušen, miren. Do Osorja moraš z avtom,  ker je kakih 10km stran.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otok cres
23.7.2008 8:52:41   
ROŽICI
kje je pa lepši plaža?

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otok cres
23.7.2008 10:20:34   
zojaB
ŽIVJO,

tud mi se odpravljamo v Kovačine z 1,5 letnikom. Najeli smo mobilno hiško za 2 osebi. Je kdo že bil mogoče v teh hiškah tamalih?
Drugače  sem že bila prej v temu kampu in sem bila predvsem zadovoljna s čistočo na sanitarijah in nasploh je kamp lepo urejen.

LP

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otok cres
23.7.2008 14:03:30   
anju

IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

kako je pa v osorju?je lepše?zanima nas plaža FKK.
mam otroka starega 4,5leta.nimamo radi da je preveč mirno...more se nekaj dogajat al pa da peš lahko kam greš..v mesto.

potem boljš it v kovačine.
v osorju ni fkk.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otok cres
27.7.2008 22:15:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blak

Kamp Punta križa ima FKK del in neFKK del. Je pa zelo lušen, miren. Do Osorja moraš z avtom,  ker je kakih 10km stran.



Če imaš rada podgane, kače (baje so samo nestrupene na Cresu in Lošinju)...kar pojdi sem, ja (FKK del). Pa mislim, da piše pri Osorju 20 km. So pa plaže res luštne v v zalivčkih, pa mirno je tudi.  LP 

(odgovor članu blak)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otok cres
19.8.2008 23:25:48   
aydama
V Kovačine hodimo že 15 let. Moram reči, da je kamp izredno čist (edino, ko uletijo Italijani in čistilke sproti ne spucajo), plaže so še dodatno nasuli, zgradili veliko ploščadi za kopanje. Plaža ima modro zastavo. FKK je super-veliko sence, vhodi v morje so očiščeni ježev in nasuti s peskom. Moram reči, da sem izredno zadovoljna. Letos bodo začeli pri recepciji graditi bazen in dodatne sanitarije. Mi imamo prikolico v 3. coni in še vedno je vse blizu. Aha, tudi dostop z vozičkom je omogočen, saj ob obali vodi asfaltirana potka. Priporočam! Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?