|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toplice in dojenček
19.8.2008 21:21:30   
Soncnica Sandra ***
Ojla, ojla!!!
 
Konec meseca odhajamo na zaslužen dopust v Čateške toplice. Naša prinčipesa bo takrat stara 4.mesece.
Zanimajo me mneja tisti mamic (in očkov seveda user posted image ), ki so bila s toliko starimi dojenčki v toplicah, ali so se kaj kopali v bazenih. ali so namakali nogice, ...
 
Saj vem, da pediatri pravijo, da NE in NE, ampak zanimajo me mnenja tistih, ki ste bile v tej situaciji.
 
Že vnaprej hvala za odgovore user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toplice in dojenček
19.8.2008 21:24:45   
Tisana
Ma še tečaje plavanja prirejajo v bazenih za otroke, stare 4 mesece oz. več, tako da samo ful ful čofotajte in uživajte user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toplice in dojenček
19.8.2008 21:43:25   
petra123
Mi smo se ravno danes vrnili iz Čateških toplic.Imamo dojenčico staro 2 meseca in se ni kopala, ker še ne drži glavice zadosti pokonci. Naj pa povem, da se je moja prva hčerka kopala ravno tako v Čateških  pri treh mesecih in pol in je zelo uživala - zdaj je stara štiri leta in eno leto plava že brez rokavčkov. Smo pa opazili kar nekaj dojenčkov, ki so v vodi neizmerno uživali.lpuser posted image

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Toplice in dojenček
19.8.2008 21:54:18   
kaya2007
naša se je kopala v bazenih le, če se ji je voda zdela dovolj topla...dokler ni glave držala, smo pa imeli neko plavajočo blazinico na kateri je ležala.

(odgovor članu petra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toplice in dojenček
19.8.2008 22:43:36   
Lunc_a
Pojdite in uživajte :)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toplice in dojenček
19.8.2008 22:50:06   
Anonimen
Tud mi smo hodili v toplice ko je bil sin toliko star,je prav užival,le za vsako ko sem ga dala iz vode sem mu tisto vodo sprala dol.Uživajte!!!

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Toplice in dojenček
20.8.2008 11:19:50   
Soncnica Sandra ***
Punce hvala za odgovore.
 
Smo ji pa kupili frediya da se bo lahko fino namakala.
 
Smo imeli ravno danes posvetovalnico +cepljenje pa mi je P rekla, da NE smem namakati otroka v bazenu. Ja seveda sem rekla user posted image .
 
Če bo e lepo vreme se bomo kopali zunaj in uživali

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Toplice in dojenček
20.8.2008 12:22:47   
Anonimen
Jaz z našo ne grem več v bazen, vsaj letos ne, ker je zelo občutljiva na klor in takoj dobi lišajčke. Bazenska voda je za nežno otroško kožo namreč zelo agresivna.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?