|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 11:21:01   
Dolina
Ojla,

zanima me, če je kaj važno, od kje pride patronažna sestra in kje si potem izberem pediatra. Spadam pod občino Vrhnika in patronažna je prišla od ZD Vrhnika. Ker pa še nisem slišala pohvale o pediatrih na Vrhniki, bi raje šla v Lj. A si lahko zberem v Lj pediatra?

Lp, Dolina&Zoja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 11:24:49   
nejcko

Za patronažno pač že v porodnišnici poveš, kje naj te obiskuje, pediatra pa si lahko izbereš tudi kjerkoli v Sloveniji (al pa v tujini, če ti paše). Ni problema, ker je izbira tvoja.

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 11:26:12   
Mina1
Ko je matičarka v porodnišnici popisala tvojega :duda:, je vzela tudi tvoje podatke, tako da bi te mogla patronažna že obiskati. mene je od 18.2. obiskala že 3x, takoj po prihodu domov.

Ima pa potem ona seznam zdravnikov za tvojega :duda:, ti pa si enega izbereš.

Tako je bilo pri nas v LJ, ZD Bežigrad. Moj tadrugi :modri: pa je avtomatično pri isti, kot prvi škratek.

pa-pa Mina1, na sveže mamica drugemu :modri:

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 11:29:39   
simonetta
Za patronažno pač sama poveš,kam ti pride,pediatra pa si lahko izbereš kjerkoli.Midva z malim sva prijavlena v Kranju,živimo v Mengšu, tko, da imava tudi pediatra v Mengšu.

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 11:30:36   
Dolina
Sej me je tud že 3x obiskala patronažna. Samo na Vrhniki je ena zdravnica, ki odhaja - torej ne pride v poštev; pa ena nova, ki je tukaj komaj 2 meseca in jo ta sestra ne pozna dobroin mi je pač ne more priporočit.:zmeden:

Zato razmišljam, da bi šli kar v LJ.


(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 11:33:03   
Mina1
A tako;)

zdej, če ti ni predaleč od rok Bežigrad, je v ZD Bežigrad ena krasna pediatrinja in sicer:

dr. Simona Gradišek:bravo:, če hočeš še telefon:

300 33 07, pa vprašaj.

pa-pa Mina1

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 11:42:22   
Dolina
Mina1, hvala. Se bom pozanimala. Ker sem itak rojena bežigrajčanka. :bravo: Kje pa stanuješ? Jaz sem včasih pri cerkvi (zdej pa samo še moji starši tam kraljujejo ;)).

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 11:45:02   
Mina1
Prej sem cca 30 let na Topniški (une 3 ta visoke stolpnice), tam kjer je sedaj Žiga z Uršo in Mihcem;), sedaj pa smo na Vodovodni za Štadijonom, tik zraven parka, kjer je ena OŠ.

pa-pa Mina1


(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 15:06:31   
Errai
Jaz sem tudi Vrhničanka in sem si za pediatra izbrala dr. Mihelčiča. Do zdaj smo bili pri njemu trikrat in se mi zdi zelo v redu. Mali se mu na pregledu vedno smeji. Pa tudi njegova sestra je super. Zelo simpatična.

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 19:22:02   
Dolina
Uh, Mina1, skor sosede. :)-:)-
Jaz sem hodila na to OŠ, doma pa sem bla na Kuzmičevi.

Lp, Dolina

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Patronažna sestra in pediater
3.3.2005 23:02:37   
Gina
Jaz imam kolegico, ki zelo pohvali tega (moškega)zdravnika na Vrhniki, ne vem, kako se piše, ampak saj je najbrž samo eden.
Sicer smo pa mi, dokler se nismo selili, hodili k dr. Gradiškovi za bežigrad in se nam še zdaj kolca po njej. Ful je fajn, se ji pozna, da ima sama tri otroke!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Patronažna sestra in pediater
8.3.2005 11:38:24   
Tina26
Hojla Dolina
Najprej cestitam, sem cisto spregledala da si dobila puncko :bravo:
Jaz sem si izbrala pediatrinjo na Vrhniki - tisto ki ostane, pa ti ne bi svetovala nje, sicer sem bila samo enkrat tam do sedaj ampak se mi ni dopadla, ima pa zelo prijazno sestro.
Papa, pa lepo se imejta
Tina in Nika

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?