|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebušček
24.8.2008 11:15:12   
Anonimen
čez dan se mi samo malo vidi,je izbočen,zvečer pa sem kot mali balonček....zakaj se zvečer5 bolj vidi?in je bolj trd?čez dan je mehak.noseča sem 3meseceuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trebušček
24.8.2008 11:27:00   
Lorencia
Meni se isto v drugi polovici dneva dosti bolj vidi - vzrok pripisujem hrani.Ko se najem, mi prav skoči ven :).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trebušček
24.8.2008 11:38:17   
AnciM
Hormoni upočasnijo prebavo in se tako v trebuhu naberejo plini. Napihnjenost pa ponoči uplahne. user posted image Še kak mesec potrpi pa boš imela že pravi nosečniški trebušček pa še kak mehurček ti bo notri počil. user posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trebušček
24.8.2008 13:19:39   
*nina*
anonimna: jaz nosim posteljico zadaj in se mi je začelo poznati tam okoli 19t, prej se mi je poznalo tako, da sem jaz opazila, pol v 19t pa so začeli tudi drugi opažat. tak, nič bat, tudi jaz sem želela, da bi se mi čimprej poznalo, pa so mi vse govorile, da še prehitro se mi bo poznalo.user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trebušček
24.8.2008 13:30:09   
uršika***
Moj buši se pa že tooolk pozna, pa sem šele v 5 mesecu, zgledam pa, kot da bom šla že kmal rodit. Je pa res, da je to, kar si ti napisala posledica napihnjenosti in slabše prebave. Mene je tudi to mučilo na začetku. Sedaj se stanje izboljšuje. Lepo nosečnost vam želimuser posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trebušček
24.8.2008 14:35:39   
piamaria
jaz raje ne govorim...sam trebuh me je bil obakrat....prvo 3 mes...sem dobila boke...potem samo trebuh in v 8 mes. še ritko +22 kg.
Kaj češ, samo, da so zdravi...telovadba pa potem nič ne škodiuser posted image user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trebušček
24.8.2008 20:26:27   
glen
Noseča sem 15 ted in drugi še neopazijo nosečniškega trebuha,čeprav nosim oprijete majice,le zvečer je malo bolj izbočen,kar pa pripisujem hrani

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trebušček
24.8.2008 21:36:53   
Anonimen
Jaz imam od prvega dne, ko naj bi dobila M napihnjen trebuh. In sedaj je že tako velik trebušček, da že vsi opazijo, da se "nekaj dogaja". Mogoče se ga toliko vidi tudi zaradi tega, ker še ni tako daleč nazaj od zadnje nosečnosti, vmes pa nismo kaj prida delali na trebušnih mišicah.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trebušček
25.8.2008 7:37:57   
gbranka
mene šele sedaj pri 24 tednih pogruntajo drugi, da sem noseča. Sem začela nosti nosečniška oblačila in tud trebušček je lepo viden. Toda pri 18. tednih se mi ni skoraj nič poznalo.

sem pa bila napihnjena vse do sedaj. Grozna sem bila. Od zanostive pa do sedaj sem imela po obroku trebuh večji kot sedaj, ko sem v 6. mesecu nosečnosti.

Kolegica pa je imela že pri dveh mesecih trebuh. Ljudje smo zelo različni.
je pa razlog v trdoti in velikosti trebuščka, ki se spreminja čez dan, res v napihnjenosti. Vsaj pri meni je tako. Pa če si utrujena, se to samo še poslabša.

Kmalu pa bo tisti ta pravi trebušček.

_____________________________

lp
Branka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trebušček
25.8.2008 20:55:51   
acitak
živijo..mn se tudi do 19 t ni skoraj nič poznalo..zdj pa se že opazi...pa sj tak k pravijo če imaš maternio v križu se ti do 20 t skoraj nič ne vidi pol te pa nahitro napihne...user posted image

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu gbranka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trebušček
25.8.2008 22:12:37   
Jullija
Jaz imam zvečer dvakrat večji trebuh kot zjutraj. Pa že zjutraj nimam malega za 26 t. Ko grem v službo in si zjutraj oblečem kakšno majico, mi je čisto prav, popoldan pa mi je že zelo na tesno, zvečer pa je več ne spravim gor! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trebušček
26.8.2008 12:58:42   
borabara
jaz imam pa zdej v drugi nosečnosti ko sem 9t večji trebuh kot v prvi pri 21t. Ej ne morem verjet , napihnjena sem tak da me je vsega skup kar mal strah ...kje je šele konec?? Pa ful mal jem ker nimam apetita , napihuje in razpihuje me pa do konca. Večeri so obupni prav boleč prebuh je in pekoč. Tega si tud nisem prestavljala.....


lp
nin@

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?