|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kostanj, hobotnica, lignji
28.9.2008 15:55:24   
scubadiver
Ja vem vem, nič nimajo skupnega user posted image
zanima pa me, kdaj se jih lahko uvaja? Imamo 10 mesečno punčko, ki je večinoma že vse, za te tri stvari pa ne vem a ji lahko že ponudim ali ne?

hvala za pomoč


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kostanj, hobotnica, lignji
28.9.2008 16:37:29   
Pikapolonica_
Kostanj zna napenja. moj sin ga je jedel tudi nekje okoli 10m prvič.
Lignje po enem letu in to panirane, na žaru jih še ni poizkusil (novembra bo 2leti).
Hobotnico pa je tudi že jedel okoli leta in pol, poleti jo zelo rada pripravim pod peko, skupaj s krompirjem in bučkami.




(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kostanj, hobotnica, lignji
28.9.2008 18:58:57   
Primoza
Hobotnico in lignje po mojem lahko je, za kostanj pa je bolje še počakati.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kostanj, hobotnica, lignji
28.9.2008 19:35:57   
madasa
Za mehkužce sem jaz slišala, da ni fajn pred 1 letom. Za kostanj pa ne vem, samo vem da je "težka" hrana oz napenja.
Lp

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kostanj, hobotnica, lignji
28.9.2008 19:44:04   
kaya2007
jaz bi vse to dajala tam nekje proti 1 letu...tako čisto po filingu.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kostanj, hobotnica, lignji
28.9.2008 19:53:33   
Paštetka
Kostanj sem jaz dala sinu pri 10 mesecu in ga ni nič napenjalo. In ker sem jaz nora na kostanje smo jih imeli skoraj vsak večer na mizi. Je tudi on bil čist nor nanje.

PA tudi, ko sem dojila je bila hčera stara 2 meseca in sem se jih napokala in je ni nič napenjalo. In zdaj pri 13 mesecih je tudi ni nič napenjalo. Jok je bil edino ko jih je zmanjkalo.

Ma probaj vse. Pa saj tega (mehkužcev) ne boste jedli vsak dan. Pa tudi verjetno bo še kaj drugega zraven za jest. tako, da tega verjetno ne bo pojedla kilo.



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?