|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 15:11:34   
nynna
Prosim za pomoč tiste, ki imate postelje Mali princ. Naša 4 letnica jo je danes dobila in so mi monterji razložili, da dam lahko na ležišče katerikoli jogi razen Dormeo. Jaz pa seveda doma že kupljen ravno dormeo jogi. user posted image  Stvar je v tem da je podlaga za jogi povsem ravna deska brez kakršnih koli rež in bi jogi pod njo splesnel, ker ne diha. Klicala sem še v Dolar, kjer so mi rekli da bi splesnel bilo kateri jogi ne samo Dormeo. Sedaj ne vem kaj naj naredim in ali je problem res samo v Dormeo. Kakšen predlog bi bil zelo dobrodošel.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 15:15:14   
Lunc_a
Ne zastopim kakšne režeuser posted image
Saj mi jih tudi nimamo,niti nobeno posteljo še nisem videla da bi imela reže.Mi lahko prosim pojasniš,ker res nima pojma.
Hvala

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 15:16:44   
kalbo
Enostavno daj namesto ravne podlage letveno podlago in dormeo jogi. Letvena podlaga sploh ni draga in je najbolj pametna izbira.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 15:34:21   
glen
To so ti rekli zato, ker ima najbrž vaša postla desko za dno ne pa rešetke,ker dormeo jogi mora dihat in če ga daš na tako dno kot ga imate ti bo splesnil.
Edina rešitev je, da kupiš naknadno dno z rešetkami in tega ki pripada postelji daš proč,če ne pa boš morala jogi menjat.
Pobrskaj malo za nazaj debate o dormeo jogijih, je bilo ogromno napisanegauser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 15:35:29   
glen
rešetke=letvena podlogauser posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 15:49:21   
Nea_teja_
Naša ima podobno posteljo in ima tudi celo dno vanj pa so navrtane cca.3cm luknje tako da jogi diha.Čez celo dilo.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 15:50:41   
nynna
Ja mal sem se narobe izrazla. Namesto letvene podlage je ravna deska, ki pa ne diha. Ne morem je zamenjati za letveno podlago,ker so pod njo predali in zato ker baje drži to posteljo skupajuser posted image . Najbrž bo splesnel potem tudi vsak drug jogi ne samo Dormeo. Ne vem kaj naj naredim.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 16:34:53   
Mala_princeska
Nynaa, jaz imam tole posteljo:

http://www.iles.si/galerIJA/mp/galerijaIMP.htm

Mali Princ medvedek, spodaj imam celo predale; naročila sem Dormeo in spodaj letvice in vse paše, vse je ok, ne vem zakaj pri tebi ni možno namestit Dormea???

Pa naj ti kak mizar / lesar reši zadevo če se da.......
drugače pa poklič v trgovino kjer si zadevo kupila - poskusi zamenjati??? ali pa pokliči v firmo.....

Srečno !


< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 1.9.2008 16:36:40 >

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 19:06:18   
mala
Nam ni nobeden omenjal kakšne plesni, imamo pa že eno leto jogi Dormeo gor, pa ni splesneluser posted image  Upam, da tudi ne bo, če ne bomo pa poiskali drugo rešitev...

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 19:08:07   
Rubin.
Sedaj ne vem kaj naj naredim


Menjaj pod od postelje.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 20:29:36   
Shorty_
ali pa navrtaj luknje v obstoječe dno

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 20:30:30   
Anonimen
Ne more menjat poda od postelje ker je pri Malem princu sredinska deska prisraufana na okvir od postelje in so spodaj predali. Jaz imam tako posteljo ze 10 let, pa mi en jogi od Mebla (nimam pojma kak) pac ni splesnel.

Pod od moje postelje je sestavljen iz treh desk, med vsako je kaka 2 cm prostora. A je zdaj cela deska spodaj?


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 1.9.2008 20:31:08 >

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 21:15:05   
glen
Midva z možem imava tudi na naši postli dno iz deske ampak nimava dormea,.
Potreba po dnu iz lestev velja samo za dormeo,pa ni da ti takoj splesni,čez čas,lahko leto dve ali 5.
Tašči je.Pa veliko drugim tudi,zato pa zdaj opozarjajo da dormeo jogi mora imeti dno iz letev

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: postelja Mali princ in jogi
1.9.2008 21:34:15   
Bethany
Mislim, da mora vsak jogi, ki je iz latexa, takšnih in drugačnih pen in drugih podobnih materialov (ne iz vzmeti oz. "feder") imeti pravilno podlogo, to so pa rešetke, prvič zaradi dihanja, drugič zaradi boljšega prilagajanja. Midva z možem sva imela posteljo z zaprto desko spodaj, pa jogi od Hitexa, pa nama je po dvej letih izgubil obliko, prav luknja se je naredila v njem, na sredi. In ko sva ga reklamirala (saj imajo 5 let garancije), je niso hoteli upoštevati, ker kao nisva imela pravilnega posteljnega dna. user posted image Da bi pa to kdo povedal, ko kupuješ takšen jogi, pa ne. No, sedaj naju je izučilo.
Jaz bi tudi za otroško posteljo raje izbrala rešetke za dno.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: postelja Mali princ in jogi
2.9.2008 7:48:52   
kalbo
Ne vem kaj naj naredim.


Vrni jim to  posteljo, to se da tudi drugače naredit, sam je treba mal mislit, ne pa da zapreš jogi s celo dilo.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 2.9.2008 7:51:38 >

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: postelja Mali princ in jogi
2.9.2008 7:55:42   
kalbo
tule spodaj piše, da so njihove postelje primerne za vse posteljne vložke oziroma jogije.

http://www.spalnice.com/predstavitev/iles/iles-spalnica-mali-princ.php

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: postelja Mali princ in jogi
2.9.2008 9:53:06   
marijaklara
Jaz mam tudi posteljo Malega princa s predali in smo izbrali dno z letvicami (rešetke). Kolkor vem, moraš pri njih itak vsak kos posebej izbrat, vsaj pri nas je bilo tako. Zaprto dno na postelji ti pa bo odsvetoval vsak, ki se vsaj malo spozna na te zadeve. Res poskusi zamenjaj celo posteljo, če že dna ne moreš.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?