|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sprednja kolesa vozička
31.8.2008 11:58:11   
moyca
ali je bolje če je sprednje kolo vozička s tremi kolesi vrtljivo ali ne? 
kakšne so vaše izkušnje s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sprednja kolesa vozička
31.8.2008 12:26:32   
Anonimen
Moje mnenje je, da je zelo ZELO fino (ne glede ali ima voziček 3 ali 4 kolesa), da se sprednja vrtijo. Razlog: Vijuganje po trgovini in po pločniku je s fiksnimi sprednjimi kolesi zelo težko, saj je potrebno voziček pri ostrih ovinkih kar naprej dvigovat na zadnja kolesa (tako da ročaj potisneš dol, da se sprednje kolo dvigne in ga voziš samo po zadnjih kolesih). Če pa so sprednja kolesa gibljiva, potem je manevriranje veliko lažje, ko pa se voziš po makedamu ali bol grobem terenu, ko je fiksno kolo bol praktično, se pa pri 99% teh vozičkov dajo kolesa fiksirat.

Ma sem malo na dolgo zakomplicirala ... torej če kupiš voziček s fiksnimi sprednjimi kolesi, je praktičen samo za na grob teren (makedam, trava ipd), če pa kupiš takega, ki ima gibljivo, a z možnostjo fiksiranja, je pa tak voziček primeren tako za v trgovino, kot za na makedam.

(odgovor članu moyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sprednja kolesa vozička
31.8.2008 15:05:00   
mišk
Definitivno vrtljivo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sprednja kolesa vozička
31.8.2008 15:06:18   
Anonimen
Vrtljivo. user posted image

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sprednja kolesa vozička
31.8.2008 15:25:10   
tiamia
Mora bit vrtljivouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sprednja kolesa vozička
31.8.2008 15:49:04   
Irena88
Definitivno vrtljivo, drugače je voziček težko vodljiv.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sprednja kolesa vozička
31.8.2008 18:11:41   
moyca
a potem je štirikolesnik z 4 fixiranimi kolesi zelo slaba izbira? Ker mi je en voziček ful všeč ,ker ima taka 4 velika kolesa, ampak so vsa 4 fixirana...user posted image

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sprednja kolesa vozička
31.8.2008 18:27:28   
Anonimen
Ja jaz ga nebi kupila. Ok, kupila bi ga edino, če bi živela na deželi in bi imela za v mesto šeen vozek. Drugače pa obstajajo tudi 4-kolesniki z velikimi kolesi od katerih so sprednja ali zadnja premična ... npr. Mutsy Urban-rider, Mutsy 4-rider, Maxi Cosi Mura4, pa šeenga sem videla pri sodelavcu doma, samo ne vem kako se mu reče.

(odgovor članu moyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sprednja kolesa vozička
31.8.2008 20:14:25   
mayci
Jaz osebno ne bi kupila ne štirikolesnika in ne trikolesnika s fiksnimi prednimi kolesi. Sem imela trikolesnika, pa mi je bilo čez nekaj časa že zelo zoprno na vsakem ovinku dvigovati prvo kolo (štirikolesniki so pa še bolj nerodni...).user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sprednja kolesa vozička
31.8.2008 21:06:43   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: moyca

a potem je štirikolesnik z 4 fixiranimi kolesi zelo slaba izbira? Ker mi je en voziček ful všeč ,ker ima taka 4 velika kolesa, ampak so vsa 4 fixirana...user posted image


zelo zelo slaba izbira.... takega smo mi mel v 1. in smo ga kmalu prodali k res je super za podeželju za vse terene sam problem nastane že ko se je treba mal bol na stran ceste zapeljat se moreš cel gor obesit.... težko ga je obrnat torej spet se moreš gor obesit da sprednja kolesa dvigneš..... za trgovino smo šli samo enkrat z vozičkom nikakor ni šlo med policami in če upošteveš še kak konec tedna ko je masa ljudi večja..... nikakor ne priporočam    mi zdaj v 2 kupujemo popolnoma enak voziček (enake lasnosti, prestavljiv ročaj naprej nazaj, nastavljiv po višini, prenosna torba) vendar morajo biti vsaj ena kolesa gibljivauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image priporočam zelo, da ne boste razočarani....

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sprednja kolesa vozička
3.9.2008 10:04:43   
Dali*
Sprednja kolesa morajo biti vrtljiva!!! Če ne si lahko tako zelooo otežiš, da je kar joj.

Katjuša, a kupuješ Hartana, ker majo dva taka modela, kot omenjaš?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sprednja kolesa vozička
3.9.2008 12:04:46   
Katjusa
Ja sem vidla te vozičke sam ima čist preveč zasoljene cene.... kupli bomo verjetno nekaj takega http://www.preissturz.at/kinderwagen-Kat97/haberkorn_kinderwagen_kombiwagen_easy_lenkraede-Art44806.html

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sprednja kolesa vozička
3.9.2008 12:11:04   
Dali*
Katjuša, kje si pa to zvohala. Noro ugodna cena. ampak jaz bom vseeno kupila Hartana in ga bom imela še za drugega otročička.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sprednja kolesa vozička
3.9.2008 13:16:28   
Katjusa
poštnina pa pride zraven še okol 30€ bojda jih majo v rutarju po 285€ sam jst v sem šla v MB gledat pa jih nisem vidla......

Se ti splača dat 450€ al kolk je hartan premisli kolk boš voziček dejansko uporabljala.... mi ga imamo sam za sprehode k smo na deželi tud v trgovino ne hodim z njim 1. najbližja trgovina je 3km pa bi šla vendar je taka mala pa vedno stare stvari not tak da ko gremo po nakupih gremo z avtom v celje..... in takrat damo otroka kr z lupinico v nakupovalni voziček če pa vemo da bomo dlje hodli pa vzamemo voziček polek..... sam za sprehode se mi pa za isto stvar ne splača dat 250€večuser posted image user posted image user posted image user posted image pomembno mi je da se ročaj nastavi po višini, da se premika naprej in nazaj da ima košaro, da kolesa niso čist minaturna ker mamo malo makedama in seveda da je dojenček not na toplem in da uživa v vožnjiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sprednja kolesa vozička
3.9.2008 13:35:57   
Dali*
Katjuša, se popolnoma strinjam s tabo.
Ampak pri meni bo situacija drugačna. Živim v mestu, blizu imam Savinjo...pa tudi tle, kjer imam starše je makedam in tko, zato bom vzela Hartana, ker je že ornk sproban pri kolegicah. Jap, stalo me bo pa okoli 670€ z vse (dežnikec, ovčka...). Jaz se bom kar vsak dan sprehajala po mestu in po okolici. Za v trgovino, ki jo imam pa 200 m stran si bom pa kupila Sleepy wrap.


(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sprednja kolesa vozička
3.9.2008 14:47:18   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Katjuša, se popolnoma strinjam s tabo.
Ampak pri meni bo situacija drugačna. Živim v mestu, blizu imam Savinjo...pa tudi tle, kjer imam starše je makedam in tko, zato bom vzela Hartana, ker je že ornk sproban pri kolegicah. Jap, stalo me bo pa okoli 670€ z vse (dežnikec, ovčka...). Jaz se bom kar vsak dan sprehajala po mestu in po okolici. Za v trgovino, ki jo imam pa 200 m stran si bom pa kupila Sleepy wrap.




ja to je drugače.....  pa se ti dopade tak način nošnje? no sej boš videla kak se bo dojenček not počutil mi smo mel kengerujčka in od začetka ga nisem uporabljala pol mal kasnej pa mu ni blo udobno... prjatlca ga je pa veliko uporabljala to je čist odvisno od otroka do otroka sam men se zdi lažje it z vozičkom v trgovino da ne nosiš otroka in še robe, ki jo nabavišuser posted image user posted image user posted image user posted image je pa fino takle met otroka k sebi privitega se crkljata cel čas in pomoje se otrok not počuti k v trebuščku:) je pa fino takle po stanovanju in za kak krajši sprehodek..... se roke mal razbremenijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sprednja kolesa vozička
4.9.2008 8:18:54   
Dali*
Kengurujček mi je obupen, tist res otrok visi noter in je drža čisto drugačna. Sem pa brala komentarje punc, ki imajo Sleepy wrap, sling...so pa vse full navdušene. Je pa res, da jaz če bom šla v trgovino bom šla samo po najnujnejše, za večje nabave bova šla pa z mojim dragim in tist je druga zgodba.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?