|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nezgodno zavarovanje
4.9.2008 8:09:30   
tiat
Živijo.

Mi smo letos prvič v vrtcu. Zanima me  katero zavarovalnico ste izbrale
za sklenitev nezgodnega zavarovanja.

Na vpogled smo dobili en kup ponudb, jaz pa še vedno oklevam katero
izbrati.

Vsak odgovor in predlog sta dobrodošla.

Hvala in lep pozdrav.


_____________________________

TO JE TO
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nezgodno zavarovanje
4.9.2008 8:55:50   
Andra
mi vsako leto izberemo Adriatic, ker se nam zdijo najbolj ugodni.
Letos imaš še to možnost, da doplačaš 8 EUR za celo leto in lahko otroka spremljaš v bolnico 24 ur na dan. Morajo ti omogočit bivanje zraven njega.

(odgovor članu tiat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nezgodno zavarovanje
4.9.2008 9:15:34   
Anonimen
tudi jaz ga bom po vsej verjetnosti pri adriaticu. Andra to pa niti vedela nisem, da majo zraven. moja soseda je bila z malim v bolnici in je dosti plačala, da je bila z nim 24ur. fajn da so še to uredili.

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nezgodno zavarovanje
4.9.2008 9:31:30   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: Andra

mi vsako leto izberemo Adriatic, ker se nam zdijo najbolj ugodni.
Letos imaš še to možnost, da doplačaš 8 EUR za celo leto in lahko otroka spremljaš v bolnico 24 ur na dan. Morajo ti omogočit bivanje zraven njega.


Andra, a to pomeni, da zavarovalnica plača bivanje v bolnici za spremstvo? To je pa super. Sobivanje namreč stane ravno toliko kot kakšen dopust. Mi smo bili lani s punčko 5x po približno en teden v bolnici. Na srečo sem jo dojila, sicer bi že nekajkrat bankrotirali.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nezgodno zavarovanje
4.9.2008 10:13:03   
NinKa
IZVIRNO SPOROČILO: deja777

tudi jaz ga bom po vsej verjetnosti pri adriaticu. Andra to pa niti vedela nisem, da majo zraven. moja soseda je bila z malim v bolnici in je dosti plačala, da je bila z nim 24ur. fajn da so še to uredili.


saj kok se jaz spomnim je lani tut že to bilo, ampak to je vezano sam na sobivanj ob nezgodi. Ne za bolezen.Če me spomin ne vara.

Letos imam tok dela, da še nisem niti uspela zavarovat tamaučka. Bom dans to uredila pa še enkrat prebrala. Če je res je seveda super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nezgodno zavarovanje
4.9.2008 14:02:48   
Splet.Ka
Ja, jaz sem ravnokar preverila ponudbe in zavarovalnice nudijo kritje za sobivanje v bolnišnici samo pri nezgodah. Logično, če je nezgodno zavarovanje, ampak na to nisem niti pomislila.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?