|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče lise po hrbtu
15.5.2010 12:46:49   
biga
Moja dvomesečna hči ima že od rojstva težavno kožo, najprej mozoljčki po obrazu, nato po telesu, dolgotrajno čiščenje kože, nato izginili, zdaj spet flekci po ličkih, groba, hrapava koža, včeraj pa je dobila po vratu in hrbtu rdeče lise, ki so zelo suhe, vidi se, kot da bi se koža luščila po sončenju. A je možno, da gre le za zelo suho kožo (da ne bom takoj pomislila na alergijo)? Kako naj jo negujem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeče lise po hrbtu
15.5.2010 14:27:10   
ninca19
moja je sicer stara 1 leto vendar je tudi dobila rdece lise najprej po hrbtu iin potem se po nogah rokah in trebuscku.sem tudi pomislila na alergijo.
Kaksen teden sem ji mazala s bepantenom zjutraj in zvecer po kopanju.pa je boljse. Po moje je to dobila zaradi vrocine.
Probaj mazat z bepantenom in ce nebo slo na boljse se idita pokazat pediatru.

_____________________________

Nina

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeče lise po hrbtu
15.5.2010 15:48:33   
naja78
pojdi kar do P.se ne mudi takoj,pa vendarle pojdi kazat.boš bolj mirna.mi imamo pikice,stari smo 7 tednov,pa še ugotavljam od česa.user posted image bom šla pa do P.

(odgovor članu ninca19)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeče lise po hrbtu
15.5.2010 16:45:36   
sanelaa
Tvoja je potem takšna kot naš..........je namreč imel od prvega meseca dalje suho in hrapavo kožo po obrazu, mini lišaje po telesu.
Pediatrinja je zatrjevala da je alergičen, na krvnih testih je res bil pozitiven na beljak in lecitin, ampak dieta brez jajc in mleka ni nič pomagala. Koža je postajala čedalje hujša, ekcemi so postajali vedno večji in bolj izraziti, kortikosteroidne kreme ni so pomagale. Dermatolog je potrdil da ima naš Luka atopični dermatitis.
No, nam je potem uspelo kožo rešiti in pozdraviti s pomočjo kremice, ki je res naredila čudež.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeče lise po hrbtu
15.5.2010 19:15:12   
gupika
Moj sin je star 3 mesece in je tudi dobil rdeče lise na hrbtu,nato po nogicah in čisto malo po rokicah. Te lise se potem zasušijo in olupijo, tko kot po sončenju. Sem bila ravno v posvetovalnici in je P rekla, da ni to nič takega (zaenkrat), ni alergija. No zdaj mu že počasi zginjuje.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeče lise po hrbtu
15.5.2010 19:16:51   
gupika
Aja, drugače pa ima čisto lepo kožo Sama sem takoj pomislila na atopični dermatitis, saj ga imam tudi jaz,pa je P rekla da ni.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeče lise po hrbtu
18.5.2010 8:02:14   
malažabica
Tudi moja je imela suhcato kožo že od poroda, ter lišaje po hrbtu, na nogicah. In smo nehali uporabljati mila in šampone, sedaj jo kopamo v olivnem olju, potem pa namažem z karitejevim maslom oz. s kremo na osnovi karitejevega masla. Končno ima kožo kot dojenček. Bepanthen sicer pomaga, samo sem nekje brala da suši kožo. Ne takoj komplicirati z kakšnimi kortikosteroidi, ker to tanjša kožo. Upam da se vam bo stanje hitro popravilo!


_____________________________

pa ga končno imamo! čisto pravi forum o pralnih pleničkah namreč...
http://pepentke.forumotion.com/forum.htm

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




MATIČNE CELICE
Admin

Kaj menite o shranjevanju matičnih celic?

Shranili smo jih (12%)

Nismo jih shranili (27%)

Radi bi jih shranili, vendar je to prevelik finančni zalogaj (42%)

Ne bomo jih shranili (12%)

Matične celice nas ne zanimajo (8%)


Število vseh glasov: 388

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!