|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrčice kje ste?
11.3.2005 13:58:44   
saba
pupice kje ste?
kaj je danes tako zatišje, alo alo je petek:bravo::bravo::bravo::bravo:

čaka nas vikend počitka:zaspan:
no vsaj jaz bom počivala, ker me še vedno spodaj trebuh boli in špika. Spet sem govorila z G. kateri mi je samo preko telefona povedal da je to vse normalno. No jaz upam, ne smem mislit negativno:zmeden:

no kako ste kaj druge, buhiji se napenjajo?:nosecka:

jaz sme obljubla slike, ampak se je nekaj zaštekal računalnik od moža, tako da moram še počakat.

a veste, da sem za :duda: dobila poseljico iz leta 1947, staro skoraj 60 let.
Posteljica v kateri je spal moj oče, pa jaz in moja sestra, sedaj pa še moj:duda:

kako sem vesela, čisto cela je še, sam malo jo bomo prebarvali in nanjo napisali letnico, pa kakšen lepi lepi verz si moram izmisliti, da napišem na stranico.
ko sem jo videla sem se :love::love::love: zaljubila, čeprav vem, da me bo bolel križ, ker je precej nizka, takrat so pač imeli take.
ampak ne zamenjam je za novo, ker mi veliko pomeni. Moja nona je kar solzne oči dobila, ko sem ji povedala, da je na plan pokukala posteljica. Pol pa mi je celo uro govorila kako je moj oče v njej spal....itd.

no sam to sem hotela povedat..aja pa, da sem danes sigurno postala slabo krvna, saj so mi v laboratoriju vzeli 5 eprovetk krvi8)

lep vikend želim vsem.....:sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Septembrčice kje ste?
11.3.2005 14:33:34   
ninocka
jst sem tko zmatrana...:(
komi odštevam te minute, da grem dam...
dons so me stranke psihično uničle - tut 5 minut pavze si ne morem vzet...pol se moram pa še po teh ljubljanskih busih vozt...:(:(:(
k pridem domov grem spat - pa tak dober namen sem mela likat, ker me čaka tona perila...
pa lačna sem...pa ne vem kaj bi jedla...

pa totalno se sama seb smilm...raj končam...

lep vikend vsem

LP, :rozica:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Septembrčice kje ste?
11.3.2005 14:38:10   
saba
joj ninocka ne no, .............spomnila si me na LIKANJE:((:((:((:((:((:((

mene tudi čaka en kup do stropa, pa enostavno ne zmorem, ker prej zaspim.

tako kot ti tudi jaz sem lačna a ne vem kaj bi jedla...

no sej smo na istem, ampak važno je da je petek....aja pa še po :darilo: za nečaka moram skočit, sam kaj ko me tam dol non stop neki špika, me je prav strah se sploh premikat:(

lp
saba:pujs:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Septembrčice kje ste?
13.3.2005 10:21:57   
Kinokija
Ojla, še ena septembrka tukaj :bravo:

Sem 13 6/7 :nosecka:, zredila že za 3 kg :ups: Trebuh kar nekam sili ven, tako se mi je izbor hlač izredno skrčil. Slabosti so malo minile, vendar se ne upam preveč na glas hvaliti, da ne bo čez 10 min spet bruhica....

Kako kaj planirate dopuste? Boste šle? Jaz sploh ne vem, če bi šla zač. julija, ko bom 7.mesec, kako si v tem času dopustniško razpložen? Je sploh smiselno nekam rinit?

LP K.

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Septembrčice kje ste?
13.3.2005 11:51:01   
tažana
čao vsem skupej.
jest sem se v četrtek že tako veselila da mi že celih dva dni ni bilo slabo pa da sem sploh lahko kej jedla razen hrustljavih ploščic, sem pa petek soboto spet mela hude dni!!:((
ker mal sem že razočarana pri 13t se mi je za enkrat samo lukna v trebuhu zapomnila (sem po naravi bl koščena). zredila se pa nisem tud za eno kilo!
O hrani pa sanjam vsak trenutek pa nč ne morm jest:((

no upam pa da me bo kmal minil da bom lahko jedla ker zdele bi pojedla celga vola!:)-

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?