|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   padec bazalne temperature?
26.3.2009 9:31:10   
Ejla
Pozdravljene!
Upala sem , da mi bo katera znala odgovorit glede merjenja telesne temperature in zanositve.
Nikoli prej si nisem merila temperature ob načrtovanju nosečnosti, pa me nekaj zanima. V začetku in na sredi cikla sem imela temperaturo okrog 36,3...potem sem malo obupala, ker sem si mislila, da če bi bila noseča bi po ovulaciji že bila temperatura nad 37...pa ni bila, zato sem jo prenehala meriti.Potem pa sem si zadnje 4 dni(danes ali jutri bi morala dobiti menstruacijo) zopet pomerila temperaturo zjutraj še v postelji in je bila 37,0. Tudi danes zjutraj je bilo tako. Zdaj pa me zanima koliko časa preden dobiš user posted image pride do padca temperature - no običajno. Kakšne so vaše izkušnje.
Sicer vem, da nikoli ne moreš bit prepričan in je temperatura le pomagalo. Pa me vseeno malo zanima, kako je s tem padcem temperature pred user posted image , ker testka ne bom delala še do nedelje! Upam da je ta 37 stopinj danes zjutraj dober znak!
Hvala za odgovore...in se opravičujem, če ste te stvari že kod drugod razlagale.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: padec bazalne temperature?
26.3.2009 9:42:23   
moni30
Ko sem si jo še merila, mi je včasih padla en dan pred user posted image . Nekajkrat se je pa zgodilo, da tudi tisti dan ko sem jo dobila.

Res pa je, da smo vse različne, tako da ne vem če ti bomo lahko s svojimi izkušnjami full pomagale.

Želim ti, da ti temperatura ne pade in zagledaš močne user posted image .

LP

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: padec bazalne temperature?
26.3.2009 10:16:49   
Ejla
Hvala moni...močno upam tudi jaz da ne pade!

(odgovor članu moni30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: padec bazalne temperature?
26.3.2009 10:21:59   
Rakica_80
Ejla, upam da ti je ratalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem si merila BT in mi je rekel G, da se na to ne zanašamo in res je, meni ni nič to pomagalouser posted image
Srečnouser posted image user posted image , ti imaš že eno pikapoko na slikici in to ogromno, mislim, da ti bo ta največ sreče prineslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: padec bazalne temperature?
26.3.2009 10:24:21   
Ejla
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Ejla, upam da ti je ratalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem si merila BT in mi je rekel G, da se na to ne zanašamo in res je, meni ni nič to pomagalouser posted image
Srečnouser posted image user posted image , ti imaš že eno pikapoko na slikici in to ogromno, mislim, da ti bo ta največ sreče prineslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma ja, saj vem da se ne morem na to zanašat, da ne bom potem še bolj razočarana...sam si ne morem pomagat, ko pa sem tako nestrpna in si tako želim kako lepo novičko.user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: padec bazalne temperature?
26.3.2009 10:37:58   
Rakica_80
Zakaj ne, lahko se ti zanašaš na to, ampak pri meni ni bilo sigurno, ker sem imela 100 zamašene jajcevode in kaj mi to pomaga?user posted image
Boš videla da ti bo uspelo, samo pozitivno naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: padec bazalne temperature?
26.3.2009 11:15:56   
Ejla
moni30, bebii in ostale, za kolko pa vam je običajno padla temperatura pred user posted image ???

< Sporočilo je popravil Ejla -- 26.3.2009 11:16:21 >

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: padec bazalne temperature?
26.3.2009 11:19:42   
lana38
Po O je BT vedno povišana, ne glede na to, če si user posted image  ali ne.
Prvi del ciklusa je BT nizka, po O pa je od 12 do 16 dni povišana, potem pa pad en dan pred user posted image  ali na dan user posted image . Če je BT povišana več kot 16 dni zapored, si user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: padec bazalne temperature?
26.3.2009 15:20:47   
tinncyka
med O 37.1 - 37.2. en dan pred M pa 36.9 - 36.7!!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: padec bazalne temperature?
26.3.2009 15:37:07   
Ejla
tinncyka, a pr tebi je 36,9 - 36,7 že padec, pa znak da dobiš user posted image
v bistvu ti lohko pade T tud sam za 0,2 stopinje? Sam pol se pa res ne morem na to zanašat...sem mislila, da pade vsaj za 0,5. Ej, kaj pa pred O? Kolko maš?

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: padec bazalne temperature?
26.3.2009 18:09:03   
S*
Jaz imam temperaturo pred O 36,5 - 36,7°C, po O pa od 36,8 - 37°C. Pred M pa mi pade nazaj na okoli 36,6 in potem v roku 36h dobim M.

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: padec bazalne temperature?
27.3.2009 17:11:55   
Ejla
No danes je bila še 36,9...za 0,1 pa to najbrž ni padec...user posted image še ni...je pa 16-17 dan od ovulacije.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: padec bazalne temperature?
27.3.2009 19:05:55   
S*
Hej to pa obeta. Dobra si, da nisi še delala testa, no jaz navijam zate user posted image  user posted image  user posted image in upam, da nam kmalu javiš veselo novico.

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: padec bazalne temperature?
28.3.2009 8:07:13   
Ejla
Očitno je bil tisto padec temp., ker je danes z vso silo pritekla!user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: padec bazalne temperature?
28.3.2009 8:38:57   
S*
user posted image
Ne obupaj,sej bo tudi za nas enkrat napočil prvi čas...

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?