|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ni mi nič jasno
16.9.2008 14:14:11   
rere
Pozdravljene!

Tako, M mi danes zamuje že 33 dan. Včeraj popoldne sem naredila test (že tretji) in je negativen. Na splošno nimam občutka, da jo bom dobila. Res je, da mi M prihaja od 26 do 32 dni z izjemo, ko dobim 1x na leto na 37/38 dan (res samo 1 x na leto in letos je bilo to marca). Sem si izračunala povprečje: na 29,5 dni dobim M.
Kaj mislite, da iz velike želje po user posted image  noče priti M, ker moj čut mi pravi, kot da bi morala biti user posted image , ker ta zadnji mesec se popolnoma drugače počutim, kot prej.?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ni mi nič jasno
16.9.2008 14:15:44   
Volga
Se pravi tisti tvoj opbičajni ciklus plus 33 dni? Na tvojem mestu, če je tako, bi šla jaz že zdavnaj k dohtarju, če bi mi zamujala 33 dni.

(odgovor članu rere)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ni mi nič jasno
16.9.2008 14:16:18   
Anonimen
Pojdi dat kri in naj ti pregledajo.
Meni tudi ni pokazalo plusa.

Lahko pa je nimaš tudi zaradi česa drugega(stres, ciste....)

(odgovor članu rere)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ni mi nič jasno
16.9.2008 14:20:49   
rere
Volga,

Nisi me prav razumela. 33 dni je od zadnje M (14.08.08), torej če bi jo dobila na 29 dan bi jo mogla dobit v petek, 12.9.08.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ni mi nič jasno
16.9.2008 14:22:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rere

Volga,

Nisi me prav razumela. 33 dni je od zadnje M (14.08.08), torej če bi jo dobila na 29 dan bi jo mogla dobit v petek, 12.9.08.


Aja, potem pa počakaj še kak dan, pa naredi še en test.

(odgovor članu rere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ni mi nič jasno
16.9.2008 14:23:32   
Anonimen
Aja....torej ti zamuja šele par dni.
Počakaj še malo pa še en test naredi.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ni mi nič jasno
16.9.2008 14:24:05   
ursa30
možno je, da ti zamuja zaradi stresa, prevelike želje po user posted image ..pri meni je bilo dva meseca nazaj isto..mi je prvič po dveh letih zamudila za cel teden. sem imela pa vedno redne cikluse od 28-32 dni..
možno pa je tudi, da v urinu še ni dovolj nosečniškega hormona in ti zato test kaže negativno.
čez par dni ga ponovno naredi. srečno

(odgovor članu rere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ni mi nič jasno
16.9.2008 14:27:48   
tanikaa
Jaz bi šla kar h G. Pa konec živčne vojne.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ni mi nič jasno
16.9.2008 14:35:37   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz bi šla kar h G. Pa konec živčne vojne.


jaz sem jo klicala takrat zaradi zamude user posted image . pa mi je rekla, da ni nobene panike, če mi par dni zamuja. naj počakam 14 dni in naredim čez par dni test..če po 14 dneh še vedno ne bi bilo user posted image , naj se pa naročim za pregled..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ni mi nič jasno
16.9.2008 14:37:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz bi šla kar h G. Pa konec živčne vojne.


jaz sem jo klicala takrat zaradi zamude user posted image . pa mi je rekla, da ni nobene panike, če mi par dni zamuja. naj počakam 14 dni in naredim čez par dni test..če po 14 dneh še vedno ne bi bilo user posted image , naj se pa naročim za pregled..



ja pa saj je logično, kako bi pa bilo, če bi vsaka, ki ji par dni zamuja, tekla h G. user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ni mi nič jasno
16.9.2008 14:38:18   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz bi šla kar h G. Pa konec živčne vojne.


jaz sem jo klicala takrat zaradi zamude user posted image . pa mi je rekla, da ni nobene panike, če mi par dni zamuja. naj počakam 14 dni in naredim čez par dni test..če po 14 dneh še vedno ne bi bilo user posted image , naj se pa naročim za pregled..



ja pa saj je logično, kako bi pa bilo, če bi vsaka, ki ji par dni zamuja, tekla h G. user posted image


jap, se strinjam

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?