|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrke 2009 - 4. del
14.9.2009 21:45:55   
klaja
Tako, lahko nadaljujemo s čvekanjem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
14.9.2009 21:48:05   
barika
pa zgleda, da bomo nafilale še 4 del, preden gremo tiste iz začetka seznama rodit ..no vsaj jaz user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
14.9.2009 21:55:10   
klaja
Zdaj če imaš namen z nami čakat na oktober, potem bomo res prišle na 5. deluser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
14.9.2009 21:56:45   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Zdaj če imaš namen z nami čakat na oktober, potem bomo res prišle na 5. deluser posted image


hja, glede na to, da ni od mene odvisno, pa da nimam kej več nardit, se zna zgodit tudi touser posted image user posted image

ma vsaj tečna in depresivna še nisem zaradi tega, ker bi rada šla rodit...user posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
14.9.2009 22:13:30   
tulpek
Pozdravljene punce...
kot je barika napisala (barika, hvala), sva že doma, ampak je toliko novega, da ne pridem do računalnika. Pa še šivi me bolijo in ne morem sedet. Sedaj mi je moj naštimal računalnik v posteljo in gre za silo. Da vas vsaj malo preberem.

Razen šivov sva dobro, če jih ne bi bil osploh ne bi vedela, da sem rodila user posted image . Porod je bil tudi vredu, sploh po tem, kar sem slišala od nekaterih drugih na oddelku. Sem kar vesela, da je bilo konec v 4 urah. Za vse, ki vas to še čaka, pa vas je mogoče strah: na koncu res vse pozabiš (razen šivov user posted image , ti bodo še trajali nekaj časa)

Mali Tjaš je super, samo spi, je in se previja, joka zelo malo.

Verjetno še nisem napisala, da je imel mali 3krat zavito popkovino okoli vratu, pa še enkrat okoli telesa. Me je skoraj kap, ko sem videla. Ampak je imel na srečo dovolj dolgo, je je še kak meter ostalo.

Čestitam vsem, ki ste rodile v moji odsotnosti. Barika, za tebe pa upam, da se te kmalu kdo usmili. Pridelaj si kak rdeč izcedek, če lahko user posted image . Meni je pomagal.

Imam še veliko za napisat, ampak bom drugič, moram najprej na tekoče pridet z dogajanjem.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
14.9.2009 22:14:46   
klaja
Barika vsaj nekaj dobrega, da nisi sitnauser posted image !

Nič grem počasi spat, ker se moram jutri že ob 5. zbudit.

Nočka!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
14.9.2009 22:22:04   
chebelzza
živjo drage moje čvekice.Da se na hitro mal oglasim in vam povem kako je bilo z mojim porodom....
v sredo 9.9. sem imela še ctg, ki je pokazal samo en nereden popadek. ko sem pa prišla domov so se pa začeli na eno uro...pb pol osmih je blo pa že kr fejst hudo, tk da sem se odločla da grem v P.
ob pol devetih sem že bila v porodni sobi, priklopljena na ctg, vmes sem dobila še klistir.....potem so se moji popadki skoraj ustavli in mi je sestra dala umetne....sem misla da me bo raztrgalo,ker so se kr skupaj držali.no in ob 23.14 sem rodila našega Tadeja,ki je zelo lep in priden fantič, dojima se samo enkrat na noč,ker drugače spi...no toliko zaenkrat,morem se mal umirit in ne preveč bit za rač.ker mi je vid začel pešat.lepo se imejte in cartajte svoje štručke,tiste ki pa še niste šle rodit,vam pa želim, da vam mine čimlažje in neboleče ter brez zapletov....papa

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
14.9.2009 22:27:51   
tulpek
Naš Tjaš:

user posted image


< Sporočilo je popravil tulpek -- 14.9.2009 22:28:19 >

(odgovor članu chebelzza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
14.9.2009 22:31:15   
chebelzza

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
14.9.2009 23:30:31   
mancag
Še enkrat čestitke za Tjašauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .




Zdaj pa grem spati počasi, če bom lahko.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Manca

(odgovor članu chebelzza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 2:44:11   
oktavija
Halo bejbe!!!

Vidim da napredujemo...user posted image user posted image user posted image user posted image Ja kot ja Barika rekla smo zdaj že na vrsti tiste z prevga dela seznama...
No.... naša pupa zamuja 8 dni... in mogoče se bo danes začela akcija saj jaz od 2 zjutraj ne spim ker me zvija kot pri menstruaciji... vendar ni določeno v nekih intervalih in navalih bolečin...
Bomo videli kaj bo do jutra... držite pa mi pesti, da bo vse uredu...
Sporočim Bariki na SMS če bo kaj novega....!!!user posted image user posted image user posted image

PROSIM NIČ NE PIŠITE NA FACEBOOK, DA NE BO PREHITRO NASTALA PANIKA!!
HVALA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil oktavija -- 15.9.2009 2:50:33 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 3:06:03   
Lubenička
Aromaja...čestitke!! user posted image

Picabo...čestitke!! user posted image

Tulpek...lepega princa imaš user posted image

Oktavija...ti si tudi še med nami? No...upam, da boš čimprej cartala. user posted image

Barika...kaj bodo čakali 14 dni? Kje pa boš rodila?

No...jst se pa vedno bolj slabo počutim... Ne morem spat, zgaga me peče, trebuh me boli...kr zjokala bi se...
Moti me to, da se zelo slabo počutim in da mojega user posted image komaj še čutim in naštejem 10 gibov... Če bi se počutila super, me ne bi motilo, da sem 5 dni oz. že 6 dni čez rok.
No...naslednji pregled in zanji pri svoji G imam 16.9

nočko...


_____________________________

17.9.09 je nasvet prijokal Arian...naša mala sreča!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 6:10:50   
veselka
ste pa res čveke... niti opazila nisem, da je že nova tema user posted image

baby blue in picabo čestitke za vajini pupi user posted image user posted image user posted image

komaj čakam da bomo na Septembrčkih, čeprav se js že srečujem s težavami... ah, tole dojenje user posted image . upam, da se jim druge izognete, ker ni prijetno. no, vsaj otrok je zdrav. to bi ble šele težave...

učer sva se celo jutro in dopoldne (pač s pavzami, ker kinka vmes) po jošku valjale, potem je malo odspala in se je začelo jokanje, da mu ni blo konca... sem dala eno joško, ni hotla, dala drugo joško, ni hotla, šla previt, nič boljše, sva hodile po stanovanju in se crkljali, nič od nič... pogrejem dozo dodatka in še kapljice proti krčkom notr stisnem (ker mala včasih rada prdi, pa me skrbi, da jo tudi zvija) in eto, spije skor v cugu (no, mama pametna pač odstavlja, ker bi mala itak eksala, pol pa eksamo še na vn user posted image ) in sladko zaspi user posted image . bogo moje lačno dete user posted image

aja, pa sprašujem se, kam je izginil moj nosečniški apetit? ker zdej bi ga res rabila user posted image

ob 4ih zjutraj sem ji dala kar načrpano mleko, 90 ml, kolikor mi je učer zvečer ratalo ven spravit iz obeh v 1 uri (ja bogo je tole, vem), s tem, da nisem dojila, ker pač ni hotla moje joške, ker je bila vsa mlahava. in seveda ni bilo dovolj, sva šle pol še mal na joškico, pa še pocrkljat se istočasno in zdej spet pančka.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 6:19:43   
veselka
tulpek maš pa res enga srčka user posted image

naša je tudi zaspala v lupinici in je potem spala še naslednja 2 dni, no pač z obveznim vmesnim hranjenjem. se mi zdi, da jih v P ful zmatrajo z nenehnim bujenjem za to in ono, ko se pač njim zazdi in se ubogi otrok niti ne spočije user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 7:10:39   
barni80
Punce, držte pesti!
Zdele grem na amnioskopijo user posted image  pa upam da bo vse ok in, da bo kmal akcija!  user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 7:36:50   
Bety11
Bravo za 4.del...user posted image

Čestitke vsem novim mamicam!!!user posted image user posted image user posted image
 
Ne vem, kaj naj napišem novega...saj je vse po starem....

Dolenjka...Pušenjak mi je odgovoril, da bi mogle imeti preglede pri svojem G zdaj vsak teden in ne hoditi na CTG....user posted image user posted image user posted image ....Mislim, da je vse odvisno od G....


(odgovor članu barni80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 7:44:41   
JaLuca
Toliko, da se vam javim, ponoči se ni nič dogajalo, razen rahlega otrdevanja trebuha. Če bo zdaj na pregledu pokazalo še manj plodovnice, mi boedo sprožili.

Barika, spravi se čimprej, si prva zdaj na seznamu, potem pa sva midve z Lubeničko.

Držte pesti..............................

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 8:20:06   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Bravo za 4.del...user posted image



Dolenjka...Pušenjak mi je odgovoril, da bi mogle imeti preglede pri svojem G zdaj vsak teden in ne hoditi na CTG....user posted image user posted image user posted image ....Mislim, da je vse odvisno od G....




Dober odgovor če mene vprašaš. Sej jaz jih imam, najprej grem na CTG, pol grem pa do njega v ambulanto al pa ga v porodnišnici poiščem če dežura in me pregleda in CTG pogleda user posted image
To, da tebe ni že od 16t pogledal se meni zdi .......

In kaj si se zdaj odločila user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 8:30:56   
Tanik
Dobro jutro,

pri meni po starem, edino počutje je danes boljše. danes pregled-CTG, da vidim kako in kaj, upam da bo mali buden user posted image

a vas moram spet mal kregat,zamudnice, dajmo, dajmo, pejte rodit user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Tanik -- 15.9.2009 8:31:26 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 8:55:49   
barika
Jutro

Oktavija, se vidima user posted image user posted image

Lubenička, v Celju.

Jaz sem se pa glede dojenja odločila tao, da če bo kot prvič, da če si bom črpala mleko, pa malega skoz pristavljala, pa ne bi nič od nič se ne mislim trudit, ker bo samo mali trpel (prvi je jokal in jokal ene 2 dni skupaj, ker je bil lačen, bil je pa skoz na joškiuser posted image ), od 1,5 meseca naprej je na AM, pa ni še bil niti 1x bolan, tak da ... moja odločitev je, da se ni vredno trudit, ker če ne gre, ne gre, pa se lahko na glavo postavim (problem vseh žensk v naši familiji, pa še tašča zraven)

evo, najem se, pa grem na leeeep CTG, čeprav me je zvečer 2 uri noro trgalo od križa do nog user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 8:56:52   
PAJO
dobro jutro

samo tolk da vam povem da je vaša tažana rodila punčko nežo.

čestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 9:04:21   
barika
uuuu Tažana, čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

nah, pol pa pejt rodit, če se vse štulijo naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 9:06:49   
veselka
tažana čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 9:22:09   
polari
Dobro jutro!

Jaz več ne sledim.......samo čvekate...pa kolko mamic mamo!

Čestitke....aromaji, tažani, komu še? Picabo? JaLuca, držim pesti, da bo vse okej!

Bom danes seznamček prilepla gor.....user posted image


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrke 2009 - 4. del
15.9.2009 9:25:25   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: barika

uuuu Tažana, čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

nah, pol pa pejt rodit, če se vse štulijo naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



se strinjam user posted image  Itak smo šele 15. user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?