|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polivanje
27.7.2008 18:50:57   
Kaja08
Naš Žiga zadnje čase ogromno poliva. Dojim ga ne, ker nimam mleka, tako da mu dajemo Aptamil 1. Pa smo poskusili podirati kupčke na 30 ml, pa potem samo enkrat med hranjenjem in na koncu, pa samo na koncu - vsakič fuuul poliva. Danes zjutraj se mi zdi, da je kar tričetrt hrane polil. Za Aptamil AR se pa kar ne morem odločiti, ker že tako samo enkrat na dan kaka ali pa še to ne...prosim za nasvete!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: polivanje
27.7.2008 19:58:19   
tul
Tudi mi zadnje čase bolj polivamo. Pijemo pa tudi Aptamil 1. Jst sem mu po nasvetu pediatra dvignila vzglavje. Kupček pa podiramo med hranjenjem in sicer takrat ko postane nemiren med pitjem iz flaške. Večkrat pa normalno podremo kupček, vendar slišim da se mu hrana dvigne nazaj gor, pol pa začnemo full kolcat.
lp

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: polivanje
27.7.2008 21:09:57   
sasi13
tudi jz morm devat zraven aptamil AR ker drugače tudi naša dva polivata. amapk dam več aptamila1.
sej včasih se zgodi da dojenček ne kaka tudi do 5 dni.
če ne pa skuhaj janežev čaj in s tem pripravi mešanico hrane.
jz naredim mleko tudi z komarčkovim čajem in kr pomaga.


_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu tul)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: polivanje
27.7.2008 21:12:38   
mali007
Očitno je polivanček, kot je bil naš. Pomembno je samo, da ne izgublja teže. Dvigni vzglavje za 30 stopinj in podiraj kupčke (poskusi ga podreti v sedečem položaju - na svojih kolenih ga posediš in v krožnih gibih v smeri urinega kazalca nežno masiraj trebušček, vendar samo za nekaj trenutkov. Tako so delale v pediatrični in je pomagalo). Kaj več pa ne moreš narediti.

(odgovor članu tul)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: polivanje
28.7.2008 8:40:33   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: sasi13

tudi jz morm devat zraven aptamil AR ker drugače tudi naša dva polivata. amapk dam več aptamila1.
sej včasih se zgodi da dojenček ne kaka tudi do 5 dni.
če ne pa skuhaj janežev čaj in s tem pripravi mešanico hrane.
jz naredim mleko tudi z komarčkovim čajem in kr pomaga.



A to v flaško daš obadva Aptamila, ali daš eno hranjenje Aptamil 1, drugič pa Aptamil AR?
A če pa s čajem narediš, daš prašek kar v čaj namesto vode?

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: polivanje
28.7.2008 13:40:16   
sasi13
oba dam ampak ar dam eno merco manj
60 ml 1 aptamil in 1 ar
90 ml 2 aptamil 1 ar
120 ml 2 aptamil 2 ar
150 ml 3 aptamil 2 ar
180 ml 4 aptamil 2 ar
210 ml4 aptamil 3 ar
upam da se znajdeš
čaj skuham in s njim nardim aptamil
lahk pa tudi daš čaj + vodo in aptamil




_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: polivanje
28.7.2008 14:04:00   
Kaja08
Živijo! Evo, vesela novica - že dvakrat sem dala Žigatu hrano tako, kot si napisala sasi13 in ni nič polival user posted image user posted image user posted image  Jeeeej, kaj sem vesela. Samo upam, da ni to zgolj slučajnost user posted image  Me pa še neki zanima. A ti počakaš 7 minut, tako kot piše na škatli?? Pa ostane po tvojem Aptamilu AR tudi kristalčki na flaški?? Ampak mi ni čist jasn - če morš dat Aptamil v vodo 37 stopinj in potem čakat 7 minut, se voda ohladi ko jo daš user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: polivanje
28.7.2008 15:38:14   
sasi13
midva imava vodo skuhano in v termovki ker tk more 10 minut vret zarad aptamila.
če se da počakama če sta pa preveč lačna pa ne gre.
upam da vama bo res pomagalo če pa boš vidla da ne kaka vredu pa kr z janežem nared aptamil.
lahk daš 2 dcl vode in 5 zrnic janeža, je kr dost no odvisno kulk močnega želiš.


_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: polivanje
29.7.2008 13:35:02   
Kaja08
Super!! Najlepša hvala za nasvete! Zaenkrat vse poteka gladko, nič ni več polivanja, kaka tudi normalno in ni potrebe po čajčkih. Moram kar potrkat na les, da ne bom prehitr hvalila user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: polivanje
29.7.2008 20:15:41   
sasi13
super da deluje, če boš pa vidla da je zaprt mu pa kr v janeževim čaju nared aptamil in bo pomagalo.

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: polivanje
31.7.2008 15:52:12   
Kaja08
Ja, sem se zadnjič preveč hvalila, da normalno kaka. Se je danes cel dopoldne napenjal pa napenjal in je potem končno kakal, ampak ne tekoče, kot ponavadi, ampak kar v klobasi user posted image  Sem že dala janež v vodo, da mu bomo naredil s tem mleko!

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: polivanje
31.7.2008 21:46:31   
sasi13
sej pri nas je dons tud anžej kaku lorbeke, jan pa se je fajn pokaku. včeri pa je anžej tud vredu kaku, čist vsak dan je drugače.

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: polivanje
23.9.2008 17:00:09   
onyx
Ojla!

Tud mi polivamo in sicer kar precej. Nas Jan bo drug teden star 3 mesece. Sicer smo na Novalacu 1, poskusili smo tudi Novalac AR1, pa se mi zdi, da je se slabse. Danes pa sem mu en obrok naredila Aptamil AR in je precej gost. Imava Aventovo flasko (dvojkico), sicer tece ven, samo me zanima katere flaske oz. cuclje pa ve uporabljate za tale gosti mlekec.
Zaenkrat mu je le malo priteklo iz ust, precej manj kot prej. Bomo vidli kako se obnese.
A ste ve kar naenkrat menjale mleko, ali postopoma?

Hvala

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: polivanje
23.9.2008 23:36:54   
arabela*
oila.
Mi imamo isti problem.Stara bo en mesec in sem jo izključno hotela samo dojit.Pa ne gre in ne gre,ker je bila več mokra in pobljuvana,kot pa sita.Iz vsega obupa smo pred par dnevi kupli Aptamil Ar(pri prvem otroku sem bila z njim neverjetno zadovoljna,stvar je izboljšalo za 100%).Dajemo ji samo ponoči,da lahko v miru spi.Ravno danes smo prvič probali in trenutno je mir,bom vidla kako bo za vnaprej,vam javim.
Cuclji,mi imamo Avent,kupla pa sem nastavljivo flaško in cucelj,mi je tak v drogeriji svetovala,da je boljše,kot pa dvojkica,ki je baje za čaj.


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu onyx)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?