|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čokolino
18.9.2008 17:10:27   
karmy85
Zanima me,katero uro je bolje,da dam svoji 9 mesečni user posted image  čokolino.Zjutraj ali zvečer?

Ali ga lahko mešam z alpskm mlekom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čokolino
18.9.2008 17:27:03   
sončnica13
Za začetek ti predlagam, da ga ji daš zjutraj, če bi slučajno prišlo do kakšne reakcije. Naš namreč ni prenesel Lino-variant (razen Rižolino in medolino) in je po njem bruhal-se mi zdi, da bolj zato, ker je tako sladko, ker je bilo isto, če je jedel kaj podobnega, npr. rulado. Ja, komot ji ga z Alpskim mlekom pripraviš
Sicer ji pa lahko gres ali pa koruzni zdrob z mlekom skuhaš.



(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čokolino
18.9.2008 22:52:45   
sttj
Vseeno kdaj jima daš,moja jesta  čokolino že  kar nekaj časa,ponavadi pa zvečer,kaj pa žgance si ji že skuhala?

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čokolino
19.9.2008 11:03:08   
bsasab
Jaz tudi dam nasi zvecer z alpskim mlekom (stara je 9 mesecev)

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čokolino
19.9.2008 11:33:09   
karmy85
IZVIRNO SPOROČILO: sttj

Vseeno kdaj jima daš,moja jesta  čokolino že  kar nekaj časa,ponavadi pa zvečer,?


Ne žgancev ji še nisem probala dat.user posted image

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čokolino
19.9.2008 20:22:54   
sttj
Zakaj pa ne,to je zelo dobro in še zelo zdravo,moja dva jih obožujeta.Malo domače hrane bi bilo fajn. user posted image

< Sporočilo je popravil sttj -- 19.9.2008 20:23:25 >

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čokolino
19.9.2008 20:39:30   
karmy85
Ja sj ji tud domače stvari naredim,sam žgancev ji pa res še ne bom dala.Saj bo lahko še cel življenje jedla.

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čokolino
19.9.2008 22:44:12   
missi
Oj!

Mene pa zanima, če alpsko mleko za kašice (čokolino, rižolino...) mešate z vodo in če, v kakšnem razmerju?

Hvala in lp

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čokolino
19.9.2008 23:07:45   
sttj
jaz ne mešam alpskega mleka z vodo,ne vem zakaj ga bi.če daš otroku za jest žgance to ni nič slabega ali pa za nekatereuser posted image ,če jih sedaj ne je jih tudi kasneje ne bo

< Sporočilo je popravil sttj -- 19.9.2008 23:09:16 >

(odgovor članu missi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čokolino
19.9.2008 23:14:02   
Marogica
Mi smo dajali obema čokolino za zajtrk in večerjo...na koncu je bil res še samo čokolino, vse ostale kašice so odpadle. In to od 8.meseca dalje..a alpskim NERAZREDČENIM mlekom.

Ta večji ga ima še vedno rad in ga je v 80% za večerjo in zajtrk, pa je star 7,5 let...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čokolino
20.9.2008 9:59:34   
Vrtnica79
Jaz ji ga dajem čisto različno, včasih zjutraj- včasih zvečer. Mešam ji z nerazredčenim alpskim mlekom. Ga pa tavečja ( 7 let ) še vedno rada je, sploh zdaj ko ga lahko jesta skupaj.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čokolino
24.9.2008 9:31:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karmy85

Ja sj ji tud domače stvari naredim,sam žgancev ji pa res še ne bom dala.Saj bo lahko še cel življenje jedla.



aha, čokolino pa če ne bo že zdej, bo pa kajuser posted image

(odgovor članu karmy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čokolino
24.9.2008 10:24:26   
hokejistka
A sem samo jaz čudna, ampak jaz svoji 9m ne dajem čokolina in ji ga še nekaj časa ne mislim dajat, ker je popolnoma zadovoljna z gresom, polento, proseno kašo in ostalimi kašicami, ki se mešajo z vodo user posted image . KM prav tako ne uporabljam, ampak ji zmešam formulo.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čokolino
24.9.2008 12:22:17   
karmy85
Ok,jaz sem samo vprašala,potem pa dobim to.Hvala vam za odgovore.user posted image
Jaz ji bom dajala pač za začetek gres in kašice,ki se mešajo z vodo.
Sem se odločila,da ji čokolina še ne bom dala.

Mi gre pa na živce,da ene mamice postavljamo take vprašanja,pol pa dobivaš take odgovore za nazaj,da raje ignoriram.

Lp

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čokolino
24.9.2008 19:00:50   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: karmy85

Ja sj ji tud domače stvari naredim,sam žgancev ji pa res še ne bom dala.Saj bo lahko še cel življenje jedla.



Po moje so pa žganci bolj zdravi od čokolina. Moje skromno mnenje. Ti pa naredi po svoje, tako bo najbolje. user posted image

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čokolino
25.9.2008 23:00:59   
tonja
Men so rekli, da mora biti kravje mleko polno mastno, tko da ga ne redčim z vodo.

Sem mu pa začela variante ala čokolino, keksolino začela dajt po 1. rojstnem dnevu.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čokolino
25.9.2008 23:14:56   
katy82
Še moje skromno vprašanje ,a čokolino namešate v flaško da ga spije ali pojejo po žlički.Sem pa tudi že jst slišala,da mora biti mleko polnomastno nobenih lahkih variant,ker otrok te maščobe potrebuje za razvoj.

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čokolino
26.9.2008 8:06:24   
Pikapolonica_
Nekje do dopolnjenega prvega leta je jedel občasno čokolino oziroma kakšno drugo kašico vmešano v adaptirano mleko, potem pa z svežim mlekom.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čokolino
26.9.2008 10:20:59   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Še moje skromno vprašanje ,a čokolino namešate v flaško da ga spije ali pojejo po žlički.Sem pa tudi že jst slišala,da mora biti mleko polnomastno nobenih lahkih variant,ker otrok te maščobe potrebuje za razvoj.


Moja nikoli ni imela hrane v flaši. Ko je začela z GH, je šlo vse z žlico.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?