|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosek
15.3.2005 12:07:47   
MARTY
Moja 2 mes. stara punčica ima povn nosek, nima pa temparature tudi razpoložena je dobro, papa kot ponavadi in spi kot ponavadi le ponoči sem ji morala privzdigniti ležišče, prej pa sem ji nakapala fizološko v nosek pa malo spumpala. A bi lahko še kaj naredila, da bi se rešile te nadloge ? Zanima me pa tudi kaj menite greva lahko ven glede na to da je tak sonček ?
Hvala, Marty
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nosek
15.3.2005 12:14:59   
Anonimen
Moja je imela poln nosek skoraj tri mesece in naekrat je izginilo. Sem ji čistila nosek parkrat na dan. V spalnici imam urejeno vlaženje in če slučajno zmanjka vode ima takoj poln nosek. Jaz sem šla z njo normalno ven!

Kar v voziček in na sonce!

Bojana

(odgovor članu MARTY)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nosek
15.3.2005 12:38:21   
JASNA D
Čim več na zrak, pa pridno čisti nosek še naprej!

Jasna

(odgovor članu MARTY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nosek
15.3.2005 15:34:05   
Lu
Tudi moja punčka ima kar pogosto zamašen nosek. Stara je 3 tedne in 1 dan. Se lahko že uporablja tista stvarca za čiščenje noska???

(odgovor članu MARTY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nosek
15.3.2005 18:32:56   
MARTY
Če misliš fizološko raztopino se lahko saj so jo že v porodnišnici.Meni je rekla patronažna naj ji kar po 3 kapljice nakapam v vsako nosnico.
lp, Marty

(odgovor članu MARTY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nosek
15.3.2005 19:16:45   
Lu
Ne nisem mislila tega. Ena tak pripomoček je k je lahko tudi za ušeska čistit, samo nastavek zamenjaš.

lp Lu

(odgovor članu MARTY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?