|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in pitje drugih tekočin
26.9.2008 20:17:45   
TIIA
Pozdravljene!

Moj sonček je star 6,5 m in uvajamo gosto hrano. Drugače je polno dojen in ga dojim na njegovo željo. Lepo napreduje. Velik je 68cm in težak skoraj 8 kg. Gosta hrana se mu zdi zanimiva, ampak več kot 3 žlice nikoli noče pojesti.

Zanima glede DRUGE PIJAČE: Začela bi mu dajati čaj in nesladkan kompot iz stekleničke-Aventove.
KAKO POGOSTO JO MORAM PREKUHAVATI?user posted image Ali jo je sploh treba, ker bi samo pil iz nje?user posted image (najbrž se tistih magičnih lončkov, ki ne "polivajo" ne prekuhava???) Čeprav je to moj drugi otrok, sem to že malo pozabila...

Kaj pa ČE NE BO HOTEL PITI druge tekočinuser posted image - to se mi je zgodilo pri prvem otroku, ki sem ga dojila do 18 m. Dokler nisem šla delat in nisem bila več tako pogosto na razpolago, je bilo moje mleko zanj zakon in ni ne vem kaj veliko pojedel GH, tudi piti druge tekočine ni hotel. Oba nista sprejela dude.

Ima katera podobno izkušnjo?

Lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje in pitje drugih tekočin
26.9.2008 20:58:24   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: TIIA

Kaj pa ČE NE BO HOTEL PITI druge tekočin


Samo na tole bi odgovorila...Če ga dojiš dovolj pogosto potem ne potrebuje dodatne tekočine. Moja je stara skoraj 8 mesecev pa tudi pod razno noče nobenega čaja, vode, soka,....Pa tudi mi2 težko spraviva dol več kot en obrok GH. Jo pa priklopim ko pokaže interes

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje in pitje drugih tekočin
26.9.2008 21:21:06   
Anonimen
Jaz sem rodila februarja, julija sva začele z GH in do enega leta ni pila nobene dodatne tekočine. Res pa sem jo dojila na njeno pobudo.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje in pitje drugih tekočin
26.9.2008 21:40:36   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: TIIA



Zanima glede DRUGE PIJAČE: Začela bi mu dajati čaj in nesladkan kompot iz stekleničke-Aventove.
KAKO POGOSTO JO MORAM PREKUHAVATI?user posted image Ali jo je sploh treba, ker bi samo pil iz nje?user posted image

Kaj pa ČE NE BO HOTEL PITI druge tekočinuser posted image

Lpuser posted image



jaz moji hčerkici, ki je stara 5m steriliziram 1x tedensko, prej pa kar pogosto (na začetku celo večkrat dnevno, nato 1x na dan). m

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje in pitje drugih tekočin
26.9.2008 21:43:44   
Splet.Ka
Pri nas se je tudi ob gosti hrani še vedno dojila na zahtevo, tako da drugih tekočin ni pila. Šele pri slabem letu, ko je bilo spet poletje, je popila kakšen požirek vode. Pa še to iz kozarca, tako da stekleničk nismo potrebovaliuser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje in pitje drugih tekočin
26.9.2008 21:52:01   
kajajaka
joj, imam kar suho grlo, ko to berem.

Naša že od drugega tedna pije nesladkan komarčkov čaj in to večkrat na dan po 10-20ml. Je bilo ravno takrat najbolj vroče in sem ji dala piti. Si sploh ne predstavljam, da ne bi pila. Saj je otrok ja žejen, a ne? Vem, da naj bi se z dojenjem napil, ampak po moje je kot pri odraslih - eni so bolj žejni, drugi manj. Jaz sem naši ponudila in je bila takoj za. Tudi jasno pokaže in zavrača mleko, kadar bi samo čaj pila - je torej žejna in ne lačna.

Privoščite otrokom tekočino, nič jim ne bo škodilo malo prekuhane vode ali čaja! Samo koristi lahko ledvičkam!

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje in pitje drugih tekočin
26.9.2008 22:02:04   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Privoščite otrokom tekočino, nič jim ne bo škodilo malo prekuhane vode ali čaja! Samo koristi lahko ledvičkam!


Res misliš, da ji do enega leta na primer nisem ponudila tekočineuser posted image . Upam, da ne.

Dokler je otrok polno dojen, naj ne bi potreboval dodatne tekočine. Ne vem, morda ob hudi vročini ali kaj podobnega. Jaz sem ji pogosto ponudila vodo ali neskadkan čaj. Stekleničko je (z vsemi možnimi cuci) itak zavračala, sem ji ponudila po žlički, je pljuvala ven.

Torej ji je bilo dojenje dovolj in je nisem prikrajšala niti za kapljico.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje in pitje drugih tekočin
26.9.2008 22:30:20   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

joj, imam kar suho grlo, ko to berem.

Privoščite otrokom tekočino, nič jim ne bo škodilo malo prekuhane vode ali čaja! Samo koristi lahko ledvičkam!


Zakaj ene vedno preberete samo kar vam paše? Jaz sem lepo napisala, da jo večkrat na dan pristavim. Takrat samo malo potegne, se odžeja in ima dovolj. Ne vleče kot recimo kadar je lačna.
A si jo ti dojila? Če ja, potem mi ni jasno kako samih osnov dojenja ne poznaš. Začetno mleko je vodeno in se od tega odžeja.

Moja pa noče!!! piti ničesar drugega. Jaz sem konstantno vsak dan delala čaj ali pa sok in ni hotela spraviti dol niti požirka. Menim, da sem ji privoščila, pa je sama zavračala. 

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje in pitje drugih tekočin
27.9.2008 0:06:46   
bati

naša je stara 4.5m in ji dajem za piti čaj za otroke ki sem ga kupila v lekarni, potem mi je zdrav....svetovala tudi šipkov čaj, ki sem ji ga prav tako že ponudila, ker včasih ji je vroče in ji paše kak požirk ali dva.

Preden sem ji pa začela ponujati čaj sem ji pa dostikrat pred tem dala prekuhano vodo za piti...tko da nisve imeli s tem težav pa čeprav sve se do nedavnega dojili.

naša je velika 65cm in 8600g ima.

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?