|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moto kros ivančna gorica
27.9.2008 19:32:47   
migrena
ali morda kdo ve kdaj je jutri ...in kje točno je da ne bomo iskali???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moto kros ivančna gorica
27.9.2008 20:10:31   
migrena
o joj...nobeden nič ne ve ali nič ne spremljate teh šovov?jaz sem na radiu nekaj ujela ne pa točno, bi pa malčka rada šla.... če kdo kje kaj izbrska naj mi prosim sporoči, da se ne bomo zastonj dol voziliuser posted image

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moto kros ivančna gorica
27.9.2008 23:00:51   
lana8
Seveda se zanimamo za motokros user posted image user posted image . Ja, jutri je tekma za Pokal Akrapovič v Šentvidu pri Stični. Kraj se imenuje Dolina pod Kalom, ko prideš iz AC zaviješ desno, se pelješ ene 5 min. naravnost, potem pa že vidiš tablo, kjer je tekma, drugače pa ti bo vsak ki ga boš srečala znal povedati kje točno je in te usmeriti.
Dogaja se tam skozi cel dan, dopoldan imajo treninge, popoldan pa tekme, tekme se ponavadi začnejo nekje od 13h. Kar pelji svoje user posted image user posted image  na motokros bodo zelo navdušeni, tudi mi bi šli, pa je naša user posted image  komaj 5 mes. stara. Ampak drugo leto pa sigurno spet!! Tekme se končajo nekje okoli 17. ure, potem pa je še podelitev pokalov, tako da kar pogumno user posted image

< Sporočilo je popravil lana8 -- 27.9.2008 23:01:41 >

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moto kros ivančna gorica
28.9.2008 8:41:25   
migrena
res ti hvala...zdaj bomo vsaj točno najdl.....ja v tem kraju pa sem imela jaz sošolko iz sr.šole pa doma so imeli neko krojaštvo ali si s tistega konca???

(odgovor članu lana8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moto kros ivančna gorica
28.9.2008 12:47:24   
lana8
Ne nisem iz tega kraja, sam moj je dolgo motokros vozu pa poznam večino prog, ker sem ga spremljala in še vedno radi pridemo pogledat. Potem pa sporoči kako ste se imeli z user posted image  kaj, ok. lp

< Sporočilo je popravil lana8 -- 28.9.2008 12:48:11 >

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moto kros ivančna gorica
28.9.2008 20:32:46   
migrena
ojla....bilo je fino, malo hladno ampak smo uživali, sploh tamaladva.....motorji so zanju zakon...onadva bi tudi..user posted image .meni pa lase pokonc že zdaj štrlijouser posted image , zanimiva ta borba in veliko ljudi, naslednja je čez 14 dni v slovenj gradcu.....hvala ti za informacije smo takoj našli....

(odgovor članu lana8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moto kros ivančna gorica
28.9.2008 21:41:32   
lana8
Ni za kej, važn da ste se imeli lepo. Se mij je kar zdelo, da bosta tvoja dva user posted image  navdušena, verjamem, da bi tudi ampak to je kar drag spas, če enkrat začneš, tako da res  user posted image . Samo da ste se imeli lepo, sej mi smo bili pa na bledu je bilo tudi kar hladno - ampak lep in topel sonček, pa malo gužve seveda. lp 

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?