|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški zobozdravnik v Mb
10.12.2008 9:46:02   
smejčica
Hay.

Svojo pupo bi mogla peljat k zobozdravniku, saj ima že 1 leto.
Mi lahko kakšnega svetujete?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški zobozdravnik v Mb
10.12.2008 9:47:56   
Skye
to pa tud mene zanima ? user posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški zobozdravnik v Mb
10.12.2008 9:50:01   
botrca
Mene tudi user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški zobozdravnik v Mb
10.12.2008 10:01:33   
tejkag
Dr. Bojan Bilič na Partizanski, k njemu smo peljali našo bejbo.


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški zobozdravnik v Mb
10.12.2008 23:16:17   
mala pikica
Zdaj bi skoraj krivo vero razširila user posted image Še dobro, da sem stvari prej preverila user posted image

Torej... V Mariboru na Partizanski so po mojih podatkih pedontologi dr.Bilač, dr.Bela-Borovšak in dr.Forstnerjeva. Jaz osebno bi se verjetno odločila za dr.Belo-Borovšak. Je zelo v redu zobozdravnica user posted image Bi najraje tudi našega sončka vozila k njej, pa ne vem, če lahko, glede na to, da imamo na Ptuju svoje zobozdravnike.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški zobozdravnik v Mb
11.12.2008 16:45:23   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Zdaj bi skoraj krivo vero razširila user posted image Še dobro, da sem stvari prej preverila user posted image

Torej... V Mariboru na Partizanski so po mojih podatkih pedontologi dr.Bilač, dr.Bela-Borovšak in dr.Forstnerjeva. Jaz osebno bi se verjetno odločila za dr.Belo-Borovšak. Je zelo v redu zobozdravnica user posted image Bi najraje tudi našega sončka vozila k njej, pa ne vem, če lahko, glede na to, da imamo na Ptuju svoje zobozdravnike.


Imaš kakšno tel.št. in naslov?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?