|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   14tednov in prvi gibi
29.9.2008 22:25:44   
Anonimen
ja res je.ne morem verjet,ampak že cel čas me v desni strani neki zbada.kot da bi otrok brcnil.ko danem roko gor čutim pod prsti.če cel čas telovadi,posebej ko ležim na boku levem.a je možno da so to brce?kot bi veliki mehurčki pokali.lep občutek jeuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 14tednov in prvi gibi
29.9.2008 22:36:58   
Anonimen
Da bi v 14t čutila mehurčke - mogoče, da pa bi pod prsti čutila brcike pa močno dvomim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 14tednov in prvi gibi
29.9.2008 22:45:34   
Anonimen
trebuh se mi tudi malo premika.ampak samo malo.res.tud sama ne morem verjet.traja že 5 minut,no zdaj se je malo umirilo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 14tednov in prvi gibi
29.9.2008 23:03:00   
glen
user posted image
Tako kot je že ena prej napisala,v 14 ted. mehurčki že, pa še to, je zelo zelo zgodaj,da bi pa brcike čutila na dotik pauser posted image
Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 14tednov in prvi gibi
29.9.2008 23:11:33   
Anonimen
Eni otroci pač zgodaj začnejo kolcat.user posted image

Pri 14 tednu premikanje trebuha? user posted image Prej bi rekla, da si preveč pritisnila roko na trebuh in začutila lasten utrip srca.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 0:07:06   
ribica.
jaz verjameš da čutiš brcike, ampak seveda take nežne, trebuh se ne premika. Tudi sama sem imela enako izkušnjo. Prvič v 16 tednu, drugič pa v 14. Ni šlo za mehurček, tega občutka sploh ne poznam. Šlo je za nežne brce, kot bi ti delal živec. Pa to ni bilo kolcanje, pa tud moj utrip ne, ker je bilo v nerednih intervalih in se je prav čutilo da je bila brca. Super občutek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 9:27:50   
Lorencia
Ja, ampak tiste ki ste začutile tako zgodaj, v katerem predelu trebuha pa ste začutile ?

Ker jaz sem začutila 14 t 5d, ampak desno pod popkom...pri prsih pa ne vem no ??

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 12:23:41   
teičy
Pozdravljene!
Jaz sem tudi že pred 16. tednom čutila dogajanje v spodnjem levem delu treuh, čisto pod popkom. to kar čutiš je sigurno otrok, samo tiste punce ki kasneje to občutijo ne verjamejo, da se lahko pri določenih to tako hitro pojavi. Pod joški ga sigurno ne čutiš, čisto spodaj pa ja.

Želim ti čim več takih prijetnih občutkov, ko čutiš svojega otročika. in vsak dan bo lepšeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 13:00:29   
Katjusa
ja pr meni se je tud čutlo z roko sicer jst nisem čutla mož je pa čutil in ni zamenlaj srčnega utripa za te občutke je pa res da je kr precej časa držal roko gor in je vsak dan čutil po dopolnjenem 14 tednuuser posted image user posted image user posted image user posted image jst sem pa tud tu pa tam čutla pa ne sam mehurčke ampak že kr brcike...... tak da čist možno da je to to..... da se mi trebuh premakne sem prvič opazla nekje v 16 tednu..... sem pa precej okrogla tak da verjetno se na kaki suhi postavi lahko to tud prej opaziuser posted image user posted image user posted image user posted image ja pa to je čist spodal lahko malo v desno ali malo v levo vsekakor pa pod popkom.... zdej sem noseča 21 tednov in imam brcike že bol razpršene on so enkrat tu enkrat tamuser posted image user posted image user posted image user posted image okoli popka ampak ne še prav nad njimuser posted image user posted image user posted image tak da bo treba še počakat za kako rco pod rebrauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 30.9.2008 13:02:41 >

(odgovor članu teičy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 13:17:54   
Splet.Ka
Tako zgodaj je maternica še zeloooo majhna in zeloooo nizko. V prebavilih pa tudi dogaja. Tako da to velja upoštevat.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 13:40:55   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka

Tako zgodaj je maternica še zeloooo majhna in zeloooo nizko. V prebavilih pa tudi dogaja. Tako da to velja upoštevat.


To je res...ampak jaz lahko razločm, ko me šraufa in ko se otrok premika. Po nekaj dneh se naučiš razlike in mene včasih prav žgečka,ko sepremika.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 14:03:01   
hedviga
Jaz sem prvič čutila čist isto v 16 tednu, nekje 2 cm pod popkom. Bi  tudi mislila da je prebava, ampak se je prav videlo. Sem mislila da sanjam. Potem pa nekaj dni nič. pa spet in zdaj ko vstopam v 19 teden,j u čutim praktično vsak dan.
Tudi jaz nisem in ne občutim tega kot metuljčke ampak res bolj kot trzanje živca, se občuti pod prsti in tudi vidi se kako koža zavibrira.  Res je lep občutek. Ker nosim dva pikca, je to enkrat na eni strani enkrat na drugi, včasih višje, včasih nižje...
In zagotovo ni moj srčni utrip, ta se čuti čistodrugače. In zagotovo ni moja prebava, to tudi ločim user posted image  Verjetno pa res vsaka drugače začuti. Odvisno tudi pomoje koliko smo pozorne, kako je otrok obrnjen itd,itd...

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 18:47:28   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka

Tako zgodaj je maternica še zeloooo majhna in zeloooo nizko. V prebavilih pa tudi dogaja. Tako da to velja upoštevat.

mislim da je razlika med prebavo in otroškimi gibi tok velika da ne moreš zamenjat.... sploh če gre za 2. nosečnost..... pa nikjer ne piše da gibov ne moreš čutit v 14 tednu mene je moj G nazadnje vprašal če že kej čutim in od kdaj pa sem povedala da od dopolnjenega 14 tedna pa ni reku da ni mogoče......

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 18:49:00   
Doll
Oba sem čutila v 14 tednu.Kot mehurčki,sčasoma okrog 16 tedna so postali samo še bolj intenzivni.
lahko se že čuti v 14 tednu še posebej,če si podhranjena kot jazuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 20:21:28   
Anonimen
z desne strani nekje pri kolku sem čutila.potem pa se je premikalo proto popku-spodaj pod popkom.suhe postave sem mogoče zato čutim.no danes pa nič od brcik....saj bo.pri prvem sem čutila nekje v 19 tednu

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 14tednov in prvi gibi
30.9.2008 20:33:47   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

z desne strani nekje pri kolku sem čutila.potem pa se je premikalo proto popku-spodaj pod popkom.suhe postave sem mogoče zato čutim.no danes pa nič od brcik....saj bo.pri prvem sem čutila nekje v 19 tednu

Pomoje suhost nima veze k jst sem debela (ornk) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak da pol jst nebi smela čutit skor do konca.... pa sem v 1. nos v 18 tednu zdej pa v bistvu v 15. ..... najbolj pomembno je da čutimo in da nam je to v užitek ter seveda končni rezultat da dobimo zdrave user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?