|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj vse zmorejo vasi dveletniki?
9.10.2009 13:12:52   
Mija79
Doma imamo 27-mesecnika,ki ze zelo lepo povezuje besede v krajse povedi,pozna vljudnostne izraze in jih tudi uporablja,zelo se navdusuje nad glasbo ,zadnje case nas vsakih nekaj dni navdusuje z novo pesmico ,ki si jo veselo prepeva..Je precej trmoglav in vcasih tudi len.Sploh ce je potrebno pospravit igrace za seboj ter obuvala.Zanima me kaksni so vasi dveletniki,ter kako odreagirate v tistih manj prijetnih situacijah ,ko vam malcek kljubuje.Hvala,lep dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj vse zmorejo vasi dveletniki?
9.10.2009 13:32:42   
ledenaa
Imamo 28 -mesčenika

obožuje knjige,tako da vsak dan obvezno moramo brat
obožuje pesmice ,še pred 2 letom je znal 5 pesmic in zdaj še več ,znamo šteti do 10 ,lepo govori stavke ( črko R zadenemo pravilno občasno)  ,v bistvu da se z njim vse lepo  zmenit
SE pa vidi da zadnje čase nekaj naredi in čaka kako bom jaz odreagirala
recimo ,če mu povem  da gremo domov ko smo zunaj,pa reče; ne bom in prekriža roke na prsnem košu ter me gleda  izpod obrvi tako jezno.
jaz vse obrnem na igro : pa mu povem,da bom zdaj pojedla njegovo ritko ter ga primem v naročje in ga malo požgečkam. čez sekundo -dve ga dam na tla in že marširamo proti domu
V glavnem velikih težav nimamo

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj vse zmorejo vasi dveletniki?
9.10.2009 14:50:33   
Anonimen
Uf so pa napredniuser posted image

Mi smo še bolj na NE,JAAAAA in pa BOMBONI user posted image

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 15:18:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj vse zmorejo vasi dveletniki?
10.10.2009 14:28:19   
ana b
Naš skoraj 26-mesečnik govori skoraj vse, ampak občasno kakšno še pove po svoje in je potemuser posted image , ko ga ne razumem. To ponavadi rešimo tako, da pokaže. Rad ima knjigice in lego kocke. Sem včasih čisto presenečena, ko naredi isto kot naš 5-letnik. Obožuje muziko, predvsem tisto s harmoniko, poje pa bolj redkouser posted image .
Zunaj pa je ni ovire, vsi tobogani, plezala in igrala so njegovi, če je treba tudi z glavo navzdol po toboganu user posted image , ker tako vidi brata, jaz pa raje kar stran pogledamuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj vse zmorejo vasi dveletniki?
10.10.2009 14:37:37   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Mija79

Doma imamo 27-mesecnika,ki ze zelo lepo povezuje besede v krajse povedi,pozna vljudnostne izraze in jih tudi uporablja,zelo se navdusuje nad glasbo ,zadnje case nas vsakih nekaj dni navdusuje z novo pesmico ,ki si jo veselo prepeva..Je precej trmoglav in vcasih tudi len.Sploh ce je potrebno pospravit igrace za seboj ter obuvala.Zanima me kaksni so vasi dveletniki,ter kako odreagirate v tistih manj prijetnih situacijah ,ko vam malcek kljubuje.Hvala,lep dan.


Naš ima 2leti in 4mesece.

Zelo dobro povezuje besede v stavke, slovnica mu ne dela več toliko težav. Grozno rad pleše, tako da ima naštudirane različne gibe in veliko gibov ponavlja (kar vidi na TVju). Tudi naš poje pesmice, ki se jih nauči pri varuški.

Z njegovimi muhami nimamo težav, ker sva z možem glavna in vedno obvelja najina beseda. Četudi to pomeni, da je kaznovan. Primer: če večernega rituala ne spelje gladko in se upira (noče pospravit igrač/ noče umit zob) ne dobi risanke preden gre v posteljo (ki pa je na sporedu vsak dan ko je zvečer priden). Joka za znoret, me prosi, gleda z lepimi učkami... Mi je hudo pa popi** ampak risanke ne dobi. Je pa potem njegovo obnašanje naslednje tedne zelo lepo in fino sodelujemouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj vse zmorejo vasi dveletniki?
10.10.2009 15:05:13   
travica
26 mesecev
govori v stavkih, pravilno uporablja spol in sklanja besede
zna zapet cca. 20 pesmic (pol pa še kakšno sama zmiksauser posted image )
sama zvečer pospravi igrače
obožuje knjigice in zna nekatere že na pamet (npr. muco copatarico, pa polovico rim iz enci benci na kamenci)
ne upa se spustit po toboganu
ne zna vsonožno skakat
odkar je v vrtcu pa pridejo dnevi skozi katere se prebijamo samo z grožnjami user posted image ker ne bo spala, jedla bo DRUGO (sama ne ve kaj), ne bo menjala pleničke, ne bo obula copat,...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj vse zmorejo vasi dveletniki?
11.10.2009 11:27:51   
Anonimen
Ojoj zdaj se moram pa malo zamislit nad svojo hčerjouser posted image

(odgovor članu travica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?