|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varovalna ograja
30.9.2008 0:33:16   
2trouble
Iz knjig za starše dvojčkov in pa tudi na TV sem izvedela, da obstajajo zelo priročne ograjice, ki jih postaviš v stanovanju, da otrokom omejiš gibanje na določen prostor, ki pa je večji od stajic. To lahko potem poljubno premikaš po stanovanju. Nujno bi potrebovali nekaj takega, ker dveh stajic ne mislimo kupovati, saj jih nimamo kam dati, pa tudi otroka bosta najbrž znorela na tistem bogem kvadratnem metru. Res bi bila zelo hvaležna, če bi mi kdo dal kakšen namig, kje bi se dalo nabaviti takšno ograjico. Miškota sta začela laziti vse naokrog in se obešata po stolih, omarah...tako da ju ne morem niti za minuto izpustiti izpred oči.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varovalna ograja
30.9.2008 8:48:07   
Jančika_
Ikea ima tole:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50113599

(odgovor članu 2trouble)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varovalna ograja
30.9.2008 9:44:10   
2trouble
Hvala, te ograjice poznam. Te so takšne, da jih namestiš med vrata ali na prehod pred stopnicami; so v bistvu neke vrste vratca. Jaz pa iščem takšno ograjico, ki bo daljša; omeji prostor npr. po sredi dnevne sobe.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varovalna ograja
30.9.2008 11:27:22   
Jančika_
Aha, razumem. Tega pa ne poznam. Mogoče lahko naredite sami?

(odgovor članu 2trouble)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varovalna ograja
30.9.2008 14:59:35   
2trouble
V tujini se jih da dobiti. Zanima me samo, če je tudi pri nas kje mogoče dobiti.

Pripenjam link na fotko, kako to zgleda http://www.babysecurity.co.uk/p/391782/babydan-babyden---park-a-kid-360cm-baby-gate-white-.html

Saj, če se ne bo tu blizu kje dobilo, bomo morali naročiti iz Anglije.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varovalna ograja
30.9.2008 15:29:25   
Anonimen
tukaj majo tudi

(odgovor članu 2trouble)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varovalna ograja
13.10.2008 8:37:54   
Lunca1
http://cgi.ebay.de/Lauf-und-Absperrgitter-BAMBINO-WORLD-GIGANT-SUPER-XXL_W0QQitemZ230299522819QQcmdZViewItem?hash=item230299522819&_trkparms=72%3A1229%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

obstajajo različnih dolžin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varovalna ograja
13.10.2008 10:33:39   
marki31
Vidla sem jih v kiki v grazu.

(odgovor članu 2trouble)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?