|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   promod
11.10.2008 19:53:36   
lojzika
Ena vprašanje. Ravno gledam neko stran promod pa me zanima, a vse kar je npr na tej spletni trgovini ali prodajajo to tudi v navadnih trgovinah?

Ali je promod tudi v celju in kje? Verjetno v cityu

Pa še glede cen? Meni se ne zdijo full visoke ali so cene pri nas iste ali so višje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: promod
11.10.2008 20:06:33   
facka
V CE je v City centru, cene so pa enake kot na spletu, sem preverila za eno torbico. Edini problem, ki ga  vidim je, da skoraj zelo težko dobiš št. 42, ali pa je vse pobrano. Sej ne vem, kje živi ta modna industrija, a mislijo, da nosimo vse cifre 36user posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: promod
11.10.2008 20:06:36   
Jančika_
Je v City Centru, ja (spodaj, malo naprej od Zare proti sredini), cene so iste kot na netu. V trgovini sicer nimajo vsega, kar je tu gor, se pa vseeno splača it pogledat, lepe stvari imajo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: promod
11.10.2008 20:48:26   
Anonimen
V trgovini sicer nimajo vsega, kar je tu gor, se pa vseeno splača it pogledat, lepe stvari imajo


Res je.
Ceprav jih moras znat kar nosit...na sliki mi je full oblek lepih, v resnici mi pa nekak ne sedejo user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: promod
11.10.2008 20:53:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

V trgovini sicer nimajo vsega, kar je tu gor, se pa vseeno splača it pogledat, lepe stvari imajo


Res je.
Ceprav jih moras znat kar nosit...na sliki mi je full oblek lepih, v resnici mi pa nekak ne sedejo user posted image



Se strinjam, da te cunje moraš znat nosit. Promod ma svoj stil. In če si hočeš kupiti kaj pri njih, moraš meti kar nekaj samozavesti. Katere pa meni kar krepko primanjkuje. user posted image  Cunje so mi pa res ful všeč. Mamo tudi mi v MS to trgovino, pa si samo očke pasem, kupim pa itak nič. Pa ne zaradi cen, ampak zaradi pomanjkanja samozavesti. Ker sem pač kura no. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: promod
11.10.2008 21:12:58   
muki1
Tanikaa, pri tvoji postavi pa res ne rabiš samozavesti. Koza. Kupi si nekaj, saj tak telešček rabi lepe cote, da ga krasijo. Pa ne vlečem se ti v rit......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: promod
11.10.2008 21:24:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tanikaa, pri tvoji postavi pa res ne rabiš samozavesti. Koza. Kupi si nekaj, saj tak telešček rabi lepe cote, da ga krasijo. Pa ne vlečem se ti v rit......


Samo brez pretiravanja. V rit pa se mi ne moreš vlečti, ker si že notri. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: promod
12.10.2008 9:36:30   
Spiria
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Se strinjam, da te cunje moraš znat nosit. Promod ma svoj stil. In če si hočeš kupiti kaj pri njih, moraš meti kar nekaj samozavesti.


Ma kaj pa vm, jaz nimam takega občutka... da bi bile te cunje tako posebne?
Ok, mogoče določeni modeli, ampak jaz tam dosti kupujem in  to čisto "normalne" kose - majčke, srajce, puloverje, krila so mi super...
Razne tunike in daljše  oblekice pa mi itak niso všeč, ne tu ne kje drugje, tako da to me niti ne zanima.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: promod
12.10.2008 10:08:35   
Anonimen
Ma kaj pa vm, jaz nimam takega občutka... da bi bile te cunje tako posebne?


Meni se zdi tak malo ciganski stil in jih moras znati nositi, da ne zgledajo kot cunja na tebi.

(odgovor članu Spiria)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: promod
12.10.2008 10:59:36   
CHICA 83
Ja promod je v city centru, in ga zelo priporočam, mogoče celo bolj v poletnem času, ker imajo noro dobre oblekice in krila. Vse kar je na netu imajo tudi v trgovini samo z rahlo časovno razliko, se pravi, da v trgovino kolekcijo dobivajo postopoma ne vse na enkrat.

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: promod
12.10.2008 13:10:48   
Anonimen
Nekaj se že najde user posted image . Jaz sem si predkratkim privoščila

TO jakno in je super user posted image .

(odgovor članu CHICA 83)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: promod
12.10.2008 21:57:13   
rainbow
Jaz sem se tudi nad njimi navdušila, v MB je tudi trgovina; imam ene hlače, čist normalne, in en pulover. Je pa res, da nekatere zadeve so malo odštekane. Kakšne hlače z extra širokimi hlačnicami recimo.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: promod
13.10.2008 21:14:30   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ma kaj pa vm, jaz nimam takega občutka... da bi bile te cunje tako posebne?


Meni se zdi tak malo ciganski stil in jih moras znati nositi, da ne zgledajo kot cunja na tebi.


Se ti res zdi? Mene so letos malo razočarali, ker imajo ful čudne obleke, ostale zadeve so bile ok, ampak obleke user posted image

Sem potem na srečo v eni drugi trgovini našla točno tako kot sem iskala  (tajlirano iz viskoze, ki lepo pade).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: promod
13.10.2008 21:20:04   
Anonimen
Se ti res zdi?


Ja.
Na sliki lepe, v trgovini pa tako kot sem napisala...

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: promod
14.10.2008 9:34:56   
zmajči25
Jaz si tudi v promodu še nikoli nič nisem kupila, pa ne zaradi tega ker mi ne bi bilo nič všeč ampak ker mi promodove cunje tako čudno stojijo....user posted image  Na sliki pa zgledajo vse tako lepo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: promod
14.10.2008 19:49:04   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Nekaj se že najde user posted image . Jaz sem si predkratkim privoščila

TO jakno in je super user posted image .

----------------------
user posted image , jaz bi tudi user posted image
Drugače pa imam par hlač iz Promod, pa me vsi vprašujejo zanje.
Skratka cel Pomod nikakor, kakor tudi cel Mango ne, ampak malo tega, malo onega- pa dobiš dober stil user posted image . No, vsaj jaz, pa se oblačim skoraj samo na razprodajah.
Njihove oblekce pa so itak samo za kakšne lačne punce- lepe na pogled, obup pa, ko so na meni user posted image . In ko me vpraša prodajalka: "Ali je v redu?", pravim, da je, ampak ne na meni user posted image ... 

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 14.10.2008 19:51:55 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: promod
14.10.2008 20:50:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Nekaj se že najde user posted image . Jaz sem si predkratkim privoščila

TO jakno in je super user posted image .

----------------------
user posted image , jaz bi tudi user posted image


V živo je še bolj user posted image  user posted image  user posted image ! Res dober nakup, pa še draga ni (bila) user posted image .

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: promod
15.10.2008 8:44:18   
aiwich
ima katera izkušnje z nakupovanjem prek interneta?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?