|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko dni čez PDP
17.10.2008 8:09:45   
miseka
Prvič sem rodila 8 dni pred PDP, zlo nahitr me je zvilo in rodila sem v treh urah s čisto svojimi popadki, dost na lahko. Ker pravijo, da mnogorodke ponavadi rodijo še prej in hitreje, že 14 dni pričakijemo prihod našega dojenčka. PDP (15.10.) je že mimo, pri meni pa še čisto nič novega. Mož je že zelo neučakan, vsi me že kličejo, jaz pa imam že poln kufer pojasnjevanje, da se še nič ne dogaja. Prosim, če mi lahko poveste, koliko časa so pri vas čakali čez rok, ali se je prord sam sprožil in če ne, kdaj ste šle v porodnišnico, da so vam sprožili porod (kako to izgleda).user posted image  Vem, da malo pretiravam, saj je komaj 2 dni čez rok, pa me vseno zanima, ker že tako težko čakam, da bom cartala to naše user posted image .

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 8:21:00   
maja24
Jest sm mela 10.7 rok rodila sm pa 5 dni čez rok,torej 14.7 sm šla na CTG pa na UZ in je ugotovila da mam premalo plodovnice in so se odločil da mi porod sprožjo,no ja bla sm pa za en prst odprta,potlej so mi dal tableto za mehčanje MV,in tako sva čakala da se začnejo popadki in rodila se je Eli 0.25uri.

Tut men je šlo vse naživce ker so me non stop spraševali a je že.

Sej bo,boš vidla,še pogrešala boš nosečnost tko kokr jo jestuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu miseka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 9:38:15   
Vrtnica79
Prvič sem rodila 11 dni po roku, drugič pa 14 dni prej. Oba poroda sta bila hitra in intenzivna z umetnimi popadki. Obakrat mi je odtekla voda. Vso srečouser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 9:57:47   
miseka
Hvala obema za vzpodbudne besedeuser posted image . Pravkar sem spet imela tel. klic, če sem še doma. Katastrofa.

lp

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 10:04:28   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: miseka

Pravkar sem spet imela tel. klic, če sem še doma. Katastrofa.




Ja, vem ni prijetno. Pa tistemu ki te kliče kar direkt povej da več ne želiš takšnih klicov in boš tako sporočila sama ko bo čas za to.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu miseka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 10:11:32   
Anonimen
načeloma pustijo do 14 dni čez rok, če je vse ok seveda. je pa tečno, jauser posted image jst sem rodila 5 dni čez rok, pa vsak dan laufala v P, da so mi ctg delali itd....julija, v uni najhujši vročiniuser posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 10:41:24   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: miseka

Hvala obema za vzpodbudne besedeuser posted image . Pravkar sem spet imela tel. klic, če sem še doma. Katastrofa.

lp



jaz sem jih imela včeraj 8 samo do 12 h! user posted image  ampak na srečo samo tisti, ki so mi res "blizu", tako da nisem bila preveč slabe volje. če bi me pa klicali tisti, s katerim se vidim res poredko, pa priznam, da sploh ne bi dvignila.

drugače miseka te pa čisto razumem. včeraj je bil moj PDP in ker sem prvič rodila 5 dni prej, ker mi je odtekla voda, zdaj pa kar ne morem verjeti, da ni še nič. no, čeprav so mi po UZ napovedali datum 26.10., po ZM pa 16.10., tako da... ČAKAMO. drugega mi itak ne preostane.

jaz imam zdaj naslednji pregled v ponedeljek (upam, da me ne bojo videli tam user posted image )

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu miseka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 11:15:59   
miseka
Tudi jaz imam naslednji pregled v ponedeljek. Kje boš rodila Kaštrun? Mogoče bova pa kje skupaj. Javi, če bo kaj novega.

lp

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 11:17:37   
M_mojca
Imela sem PDP 10.10., torej sem danes 7.dan po roku in že čist nestrpna, ker me vse boli. Upam da bo kmalu! user posted image

_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu miseka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 12:08:10   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: miseka

Tudi jaz imam naslednji pregled v ponedeljek. Kje boš rodila Kaštrun? Mogoče bova pa kje skupaj. Javi, če bo kaj novega.

lp


rodila bom v LJ. če bom iz KR do LJ sploh prišla oz. če bo vse potekalo "po načrtu" user posted image  (no, računam, da ne bo šlo preveč hitro, ker tudi v prvo ni šlo - 6 ur)

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu miseka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 12:21:15   
miseka

rodila bom v LJ. če bom iz KR do LJ sploh prišla oz. če bo vse potekalo "po načrtu" user posted image  (no, računam, da ne bo šlo preveč hitro, ker tudi v prvo ni šlo - 6 ur)
[/quote]

Tudi jaz nameravam v LJ, razen, če bo taka ura, da bo full gužva na dolenjki, ker cesto rihtajo. Sporočim.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 12:37:34   
NinKa
Prvič 10 dni po PDP, drugič so mi pa sprožili porod ko je minilo 10 dni po PDP. tolk o tem kako je G. delal paniko, da bom prej rodila....japajade.

Aja, vsem ki vas pa čaka porod v naslednjih dneh pa čim lepšega z čimmanj bolečin.

(odgovor članu miseka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 13:16:16   
159lila
Jaz sem imela rok 1.7. rodila pa sem 18.7. v bolnici sem bila od 7.7. in vsaki dan klici a je kaj novega-skoraj se mi je zmešalo.Tri dni so mi dajali gel pa se nisem nič odpirala potem je moj popizdil in so mi naredli CR oni so hoteli še kar čakat čeprav je mojemu sinčku padal pulz že na 60, ko so mi le naredli ultrazvok so ugotovili da nima več plodovnice in da se več ne premika.Če nebi prišla ta zdravnica ravno tisti dan z dopusta si sploh ne upam pomislit kaj bi se lahko zgodilo.

(odgovor članu miseka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko dni čez PDP
17.10.2008 13:56:25   
čipka
6 dni čez rok PDP-18.08-rodila 24.08

(odgovor članu 159lila)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?