|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HM v Kranju - imajo že "smučarska" ...
10.10.2008 8:44:56   
Splet.Ka
Dober dan.

Zanima me, ali imajo v HM v Kranju že smučarske stvari, na primer smučarske hlače za otroke...mislim tiste debele za na sneg..iberhoze. Jih že imajo?

_____________________________

Cvetim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HM v Kranju - imajo že "smučarska&qu...
10.10.2008 12:55:56   
Mišni
Imemli so pred kratkim znižane, čisto poceni, še lanske, ampak bolj velike številke, tam od 140 dalje ali koliko že.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HM v Kranju - imajo že "smučarska&qu...
10.10.2008 18:15:14   
daša
Danes videla rokavice in budne. Za hlače pa ne vem, sem iskala še prehodno robo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HM v Kranju - imajo že "smučarska&qu...
14.10.2008 10:05:05   
pikapolona2
včeraj so že imeli smučarske hlače in pa bunde.....hlače so bile 25 EUR bunde pa cca 35 EUR. Se mi zdi da gredo v HMu cene kar počasi goruser posted image user posted image

(odgovor članu daša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HM v Kranju - imajo že "smučarska&qu...
14.10.2008 10:25:01   
Splet.Ka
Hlače sem šla tisti dan iskat, ko sem spraševalauser posted image . Lani smo iskali kombinezon okoli novoletnih praznikov in so nas vsi samo debelo gledaliuser posted image .

No, bundo smo mi dobili lani (je bila prevelika in bo za letos) eno res lepo puhovko za 20 evrov...letos so pa neke čudne po 35 evrov...res se mi zdijo grde, take delavske souser posted image ...pa precej dražje od lanskih.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?