|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skuta
15.10.2008 14:37:15   
simin
počasi bomo začeli z uvajanjem mlečnih izdelkov in me zanima, ali je prava domača skuta primerna za dojenčka, ali naj kupim kakšno bolj spasirano varianto v trgovini? sprašujem za navadno skuto brez dodatkov, ker sadje bi pol sama dodajala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skuta
15.10.2008 19:39:15   
suprmedo
pozdravljena!
mislim da je skuta iz trgovine mogoče majčkeno bolj primerna razen skuta ki jo doma narediš iz kupljenega mleka, domače kravje mleko je premastno. pa tudi če mleka vredu ne prekuhaš so lahko prisotne bakterije.in s tem škodiš otroku.
koliko pa je malček star?


(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skuta
15.10.2008 19:49:08   
simin
moj fantek je star 6,5 meseca, pa bi nekje ob dopolnjenem 7 mesecu pričela uvajat mlečne izdelke.
saj se je tudi emni zdelo, da ta prava domača skuta najbrž ne bo primerna, ampak vprašati ni greh a ne?user posted image
lp

(odgovor članu suprmedo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skuta
15.10.2008 19:59:31   
suprmedo
če vama odgovarja kar veselo papcajta. mi smo stari 3,5 meseca pa že malo vanilijevega pudinga z 2%mm popapcamo.user posted image

(odgovor članu simin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skuta
16.10.2008 8:14:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suprmedo

pozdravljena!
mislim da je skuta iz trgovine mogoče majčkeno bolj primerna razen skuta ki jo doma narediš iz kupljenega mleka, domače kravje mleko je premastno. pa tudi če mleka vredu ne prekuhaš so lahko prisotne bakterije.in s tem škodiš otroku.
koliko pa je malček star?




bedarija vseh bedarijuser posted image pa otrokom se dajejo polnomastni mlečni izdelkiuser posted image in domača skuta je čist ok.

upam da se zaje.bavaš...

< Sporočilo je popravil ulla80 -- 16.10.2008 8:23:45 >

(odgovor članu suprmedo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skuta
16.10.2008 9:43:03   
katra55
Se strinjam ulla80. Bolj primerna je skuta iz domačega polnomastnega mleka. Otrokom se morajo dajati polnomastni mlečni izdelki.
Ti ji kar daj domačo skuto, jaz sem jo moji tudi dajala in mi je neprimerno boljša kot kupljena.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skuta
16.10.2008 20:44:38   
Nasy
Ne bom komentirala zgoraj napisanega...samo nasvet, ne kupuj v trgovini, če imaš doma! Domače mleko, domača skuta, bodi vesela, da to imaš!!! 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: skuta
18.10.2008 22:12:43   
Peli
Jest dajem domačo skuto, spasiram jo s palčinim, da ni grudic.

supermedo
- Mogoče še nikoli slišala da je najbolj zdravo domače, sveže pomolženo mleko? In da otroci potrebujejo za razvoj tud polnomastno mleko? ...upam da si tvojemu 3,5 mesečniku dala kupljen vanilijev puding po možnosti z rastlinsko smetano user posted image .

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: skuta
21.10.2008 12:14:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Jest dajem domačo skuto, spasiram jo s palčinim, da ni grudic.

supermedo
- Mogoče še nikoli slišala da je najbolj zdravo domače, sveže pomolženo mleko? In da otroci potrebujejo za razvoj tud polnomastno mleko? ...upam da si tvojemu 3,5 mesečniku dala kupljen vanilijev puding po možnosti z rastlinsko smetano user posted image .



in to kako light varianto, z 0% maščobeuser posted image user posted image

študiram, če bi zdej pri drugem to že kar v porodnišnico s sabo neslauser posted image

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Ime za punčko
tinči3

Katero ime je najlepše?

Viktorija (9%)

Lia (27%)

Ema (29%)

Julija (35%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!