|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponovno o rjavem izcedku
14.10.2008 16:37:25   
Anonimen
Ali je imela katera rjav izcedek več kot 14 dni? Pri meni namreč ne zgine, traja že 16 dni.
Ko je trajal 1 teden sem bila na pregledu in je G. je rekla, da bo izginil. Ne zdi se mi ravno normalno in ne vem, ali je lahko rjav izcedek tudi znak za spontan splav, sploh, če traja tako dolgo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ponovno o rjavem izcedku
14.10.2008 17:03:54   
Pikapolonica_
Ali si noseča? Al kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ponovno o rjavem izcedku
14.10.2008 19:23:31   
M1987
Uf poznam to... Jaz sem imela perilo, potem pa skos do naslednje user posted image , rjav izcedek, včasih rozast... Nimam pojma... G mi je rekla naj jem jogurte in čim manj pic, pečene hrane... Vnetje? Pojdi na pregled user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ponovno o rjavem izcedku
14.10.2008 21:06:49   
nara123
Jaz sem ga imela kar nekaj časa včasiv več včasih manj,no pa se je vse o.k. izteklo moja sreča je stara že 4,5m.Če te skrbi pojdi k ginekologu zato pa so da ti povejo kaj je nastvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ponovno o rjavem izcedku
15.10.2008 10:53:08   
Anonimen
Noseča sem ja in sicer v 10 tednu. Zato ne vem kako je s spontanim splavom, če traja izcedek tako dolgo.
Na pregled grem v ponedeljek.
lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ponovno o rjavem izcedku
15.10.2008 10:59:23   
loveforever
meni se je izcedek začel v 6 tednu in trajal en teden, kar naprej em bila pri g, ki je rekla da " jaz nič ne vidim da bi bil kakšen izcedek,", po enem tednu se je spremenil v kravvega in besede zdravnice " morda je lažna menstruacija" in nato drugi dan v bolnišnico na pregled, kjer ugotovijo da srček ne bije, in da sploh ni več pretokov, kar pomeni da že 3 dni ni čutiti ploda!!! upam da je pri tebi drugače, pri meni se je v 8 tednu končalo z abrazijo!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ponovno o rjavem izcedku
15.10.2008 12:37:52   
Pacota
Ko sem jaz tako zgodaj krvavela sem dobila od gin Dabroston, ceprav je bil izcedek minimalen. Enkrat ga jaz sploh opazila nisem, gin na pregledu pa, pa mi je takoj predpisala Dabroston. Mislim, da bi ga tud ti morala dobiti. Res ni ok, ce imas rjavi izcedek tako dolgo!

Ko sem pricela se mocneje krvaveti (posledica hematoma) pa sem morala jemati se magnezijeve tablete (npr. Magnesol).

Po 20 tednu sem spet krvavela in krvavitev je trajala cca 6 tednov, ki sem jih zaradi nevarnosti prezgodnjega poroda prelezala v bolnici!

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ponovno o rjavem izcedku
15.10.2008 12:44:09   
anchika
Ne čakaj do ponedelka, pojdi na pregled brez najave. Povej da te skrbi .

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ponovno o rjavem izcedku
19.10.2008 8:50:42   
Anonimen
Sem v 6. tednu. Že od vsega začetka imam beli tok. Včeraj pa sem opazila svetlo rjav izcedek, vendar ga je zelo malo, le na wc papirju. Nekje sem prebrala, da naj bi se v 5. in 6. tednu maternica čistila. Ali katera ve kaj več o tem?

(odgovor članu anchika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ponovno o rjavem izcedku
19.10.2008 9:06:20   
corti
Tudi jaz sem imela rjav izcedek od 8-11 tena nosečnosti...in se je celo stopnjeval...iz sv.rjavega je ratal temno rjav! Dobiča sem Dabroston tablete in pila Magnezij! Zdaj sem v 41 in 5/7 pa me že bolj skrbi, da mala ne bo sploh prišla venuser posted image !
Ti pa se pojdi kar pokazat, če te skrbi ...tud jaz sem bila v teh 14 dneh dvakrat na dežurni zaradi tega!  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?